reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica tak tam mi napisali ze chłopak. Zreszta praktycznie wszystkie nuby co maja coś na gorze uznawane są za chłopczykowe. Przeważnie tak jest. Są przypadki ale mało ze jednak to dziewczynka.
Także mi pozostaje czekać. Ale już tyle czekałam to wyczekam.
Licz licz ze się udało bo przecież całkiem to możliwe ze jednak tak. Pare dni i testowanie [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pewnie dasz radę, jakoś wyczekasz!
Jakieś szanse na ciaze są, czekam już jaka szpilkach-właściwie wsłuchuję się w organizm i czekam na implantację. Pamietam to dobrze z drugim synem-tak mnie zakuło ze aż zdrętwiała mi noga! [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja podejrzewam, że jak mialam implantacje z synem brzuch bolał jak na okres i miałam biegunke haha :D a za dwa dni bladzioch no ale tak jak pisałam wczesniej temperatury nie mierzylam ani testow nie robilam tylko dzialalismy hahA
 
Cześć dziewczyny,
Wczoraj zatestowałam i negatyw niestety:(12 lub 13dc był.
Powoli czekam na @. Oj coś czuje że mi się długo zejdzie z zaciążeniem (jeśli w ogóle się uda). W poprzednich ciążach zachodziłam w pierwszym miesiącu, a teraz nie wiem co się dzieje. Chyba wiek robi swoje. Tak sobie myślę i cieszę się że mam te dwoje dzieci i że wcześnie zostałam mamą. Teraz rozumiem co czują pary, które wcale nie mają dzieci i czekają na to pierwsze. No cóż będzie co ma być. Jeszcze trochę popróbujemy.
To teraz czekamy na dobre wieści od reszty staraczek:)
Anna BB Ty chyba teraz testujesz? A później Gosica?
Biedronka i Ty wkraczasz do akcji w tym miesiącu?
Powodzenia dziewczyny:)
 
I u mnie jednak juz koniec złudzeń , 1 dzien cyklu , ktoś tez zaczyna od dzisiaj ?
@Monia0281 ja tez juz po 30 i z pierwszym dzieckiem nie było problemu, a teraz zaczynajac 3 cykl zaczynam się zastanawiać ile to jeszcze potrwa ,przeraża mnie wizja starania się o dziecko rok czy 2 ...
Trzymam kciuki za wszystkie niedługo testujące :tak:
 
Cześć Dziewczyny, Monia szkoda ze w tym cyklu nie wyszło. Tak działaliście, miałam nadzieje ze wynik będzie pozytyw. Pomysl,ze będzie kolejny cykl, kolejne nadzieje. Ja testuje za OK.tydzien.
Leeleeth, ja tez tak mam im dłużej jestem przy tym planowaniu tym mniej wiem [emoji23]
Tymon'sMom i Ninia, jesteście jeszcze młode. W dzisiejszych czasach niestety większość zaczyna starania właśnie w tym wieku, a Wy jesteście minimum krok do przodu bo macie dzieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry