reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica oj ja pamietam jak ja się stresowałam do pierwszego testowania.
Monia dopiero doczytałam. Który masz dpo? Ja miałam naprawdę ledwo widoczna kreskę albo cień w tym miejscu. A na inny z clearblue był kompletny negatyw. Może spróbuj zrobić zdjęcie to popatrzymy [emoji7] ja tam wierze ze pozytyw!
Z tym odstępem małym po porodzie widomo nie jest to pewniak. U mnie tez niby mała różnica i chyba się nie sprawdziło tyle czynników co serio gdybym czytała te moje staranka u kogoś to bym stawiała na ta core Haha
Kitqa właśnie rozmawiałam ze znajoma miała mieć córkę druga do końca a urodziła syna. I szok ale dla nich tez wielkie szczęście i radość. Oby był ten siurek. Bo jak patrzę na fb te potty shot to jestem bardzo kiepska w zgadywaniu.
Karmienie piersią myśle tez ma wpływ wielki chyba Elena i PolciaPoleczka tez maja córki po kp. Ogólnie przy kp ma się niskie wszystkie hormony w tym właśnie najważniejszy testosteron i estrogen ale zaś nie można brać prawie żadnych suplementów i to mnie denerwowało.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Katirl, Imama już się nastawiła na synka. Fajnie gdyby się okazało ze to córcia, Oj byśmy świętowały ! [emoji41]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama no to znajoma doznała niezłego szoku hehe u mnie szoku nie będzie bo spodziewam się każdej ewentualności :)[emoji178][emoji170]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ah tam ah tam Gosica ja tez myślałam ze się nastawiłam ale jednak w głębi serca ma się silne parcie na ta core. Jest rozczarowanie nie ma co, niestety.
Kati gdyby to był taki pewniak to Ok ale niestety można wiele zrobić a nic z tego. U mnie serio praktycznie sami chłopcy w rodzinie (jedna córka) wiec szanse są i tak znikome. Jest dużo rodzic 50/50 a u mnie 90/10 Haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, miałabym podobnie.Liczylabym cały czas na córkę. I rozumiem Twoje rozczarowanie-niestety jak się marzenie nie spełni to ten żal zostaje ;( poczekajmy jeszcze 3 tyg!
Co z tego ze mnie w rodzinie przewaga dziewczyn, jak u męża większość chłopców-myśle ze ta strona tutaj gra duża role.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama wiesz powiem Ci że naprawdę czasami chyba zależy to od genów kobiety mam sąsiadów u których są same dziewczyny i nawet zmiana partnerów co miało miejsce daje i tak córki. Sąsiadka ma 4 córki te córki mają po kilka córek i tak dalej i w całej bardzo dużej rodzinie nie ma ani jednego chłopca to dla mnie jest coś niesamowitego. A mówią że to nie zależy od kobiety.
 
Dziewczyny, ja z kolei znam rodzine gdzie były 3 dziewczyny, one miały corki-2 z nich po 2, a ta trzecia 6!;) z kolei te córki maja już w większości synów! I bądź to mądry [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleeth- to nie ma co się brać za listonosza Haha, generalnie jak to ma na zbyciu kasę to czemu nie można zobaczyć co oferują plus dalej robić wg siebie planowanie , to u Ciebie dużo miłości tyle chlopaczkow

Majorcia - chociaż nagroda za brak namiętności jest

Gosica - ja też cały czas myślę o zakwaszaniu czy działać z tym czy nie , no i powodzonka :) . Wow koleżanka niezła tak szybko 3 dzieci pokłony dla niej :D

Dziewczyny raczej wątpię że z konkretnego jajnika jest konkretna płeć - jajo to jajo , z obojętnie jakiego jajnika :D

Aleksandra- pomysl z perspektywy syna - że fajnie będzie miał mając brata, są i synowie co blisko rodziców się trzymają ale rozumiem twoje obawy, też się boję ze chłopaki zajmą się sobą że z mężem beda cos robić a ja zostanę taka "zapomniana Zosia samosia"

Katiairl-ale masz dużo rodzeństwa , i co dało się bez planowania mamie obie płcie mieć a teraz nie wiem czemu tak trudno :/ ,

Szczerze wam powiem że zawsze myślałam że będę miała same córki a nie samych synów ,przez to że u mnie w rodzinie naprawdę same dziewczyny bardzo mało płci męskiej , no ale widać teraz że Chyba musi się wyrównać ;)





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry