reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aleksandra doskonale Cię rozumiem bo tez myśle podobnie jak Ty. Ja właśnie chciałam bardzo druga corke żeby mieć w przyszłości właśnie taki bliski kontakt żeby moc razem z nią przezywać to samo co teraz moja mama ze mną bo mamy fajny kontakt i zawsze idą do niej jak mam jakiś problem, wszystko sobie mówimy itd chciałabym kiedyś razem z corka uczestniczyć w tym jak będzie brać ślub czy będzie w ciąży. Z synem jest całkiem inaczej. Mam tez brata i nie ma on takiego kontaktu z rodzicami jak ja i siostra. Zreszta mój K tez nie bardzo ma ochotę rozmawiać ze swoją mama itd na wszystkie tematy. Za to jego siostra praktycznie codziennie u mamy i maja super kontakt.
To będzie Twój drugi synek tak? Nie myślicie o trzecim dzieciatku? Zawsze jeszcze raz można spróbować ;)
 
reklama
tak jak pisze Katirl , czasem synowie są bliżej rodziców. Moj mąż ma bardzo bliski kontakt ze swoja mamą, jego brat też (aczkolwiek tutaj trochę iskrzy przez charaktery). Znam tez przykłady gdzie córka pojechała z świat a syn został, zalożył rodzine i był blisko rodziców z wnukami itp

Dlaczego ja bym chciała miec córkę? Zawsze o tym marzyłam, o małej dziewczynce. Dokładnie tak jak trafnie pisze Gosica "to inny świat i chciałabym tego doświadczyc". Chcę lalek, długich włosów, spinek, spódniczek i sukienek, koników Pony, Elsy, legginsów, dziewczęcych fochów....wszystkiego czego teraz mi brakuje w chlopięcym świecie :)
 
BB_Anna dobrze zauważyłaś, poród jest w grudniu ale jeszcze nie wiem którego.
Nie dziwię się że będziesz mieć stres gdy wkońcu ujrzysz dwie kreseczki, trzeba być dobrej myśli bo to naprawdę połowa sukcesu :)
Wszystkie macie racje, bo najważniejsze jest jak wychowa się swoje dziecko.
Mnie bardziej chodzi o relacje w przypadku posiadania syna, o synową... tak mi się wydaje że mogłaby być taka zazdrość o syna, a żona chce mieć męża dla siebie(może źle się wyrażam) ale ja od swojej teściowej wyczułwalam niechęć, zazdrość, czułam jak odciąga go ode mnie, do tego jeszcze jego siostra... ach... Gdy pokazalam jej pierścionek zaręczynowy to miała taką minę... Aż odepchnela moja rękę. Nie lubię do nich chodzić, teraz jest trochę lepiej, po prostu siebie tolerujemy. Przykre ale prawdziwe

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katirl, masz racje relacja tata-córa jest super. Mój mąż chciałby iść córkę z podobnych powodów, inna relacja, inne zabawy. A tak jak piszecie relacja syn czy córka-ojciec lub matka to generalnie kwestia wychowania, charakteru dziecka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, z tym pH po stosunku nic nie robiłaś podczas ostatnich starań? Sprawdzałas? Mój mąż pomimo ze bierze OLE od czerwca nadal ma poziom pH OK.8, kuedy nie mam śluzu to po przytulankach pH u mnie jest wysokie. Trochę boje się jego nie obniżać. Ale tez zdaje sobie sprawę ze wtedy mniejsze szanse na ciaze, wiec pretensje potem mogę mieć tylko do siebie! [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Fajnie dziewczyny ze napisałyście swoje odczucie :) no może nasi synowie będą mieli z nami w przyszłości bardzo dobre relacje. A to już chyba zalezy od nas i od naszego wychowania.

PrzyszłaMama87 - do tej pory myslałam o 2 dzieci. Ale teraz sama nie wiem. Chodz warunki mieszkaniowe i finansowe raczej każą mi myśleć racjonalnie i poprzestać na 2 dziecku ale czas pokaże ;) A Ty masz 2 synów znaczy się 2 jest w drodze tak? I juz powoli myślisz o 3 dziecku dobrze kojarzę?
 
Gosica ja chciałam być w ciąży poprostu a jednak jak poczytałam GD i wg badan to i XX i XY żyją w niskim pH za niskie wybija wszystkie No to nie przesadzalam. Zakwasilam się całym aplikatorem trzy dni przed owu ( dwa dni przed starankami) i w dzień owu. Rephresh ma utrzymaywac niskie pH przez trzy dni a czy tak było to nie wiem bo niesprawdzalam. Dla mnie to dodatkowy stres. Chciałam clo brać jeden góra dwa cykle. Do tego poronienie w poprzednim miesiącu co niby jest dziewczynkowe (17 dziewczynek po poronieniu na 25 przypadków).
Zobaczysz mam nadzieje ze dacie radę jak nie to będziesz musiała modyfikować.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aleksandra zgadza się mam w domu sześciolatka i w drodze drugi synek. Tez nie myślałam o trójce dzieci ale ta chęć posiadania corki jest ogromna i kusi mnie żeby spróbować :) chciałam w krótkim czasie po urodzeniu małego planować trzecie ale jak bedzie to się okaże ;) na razie śledzę u innych jak to jest przy małej różnicy wieku czy faktycznie większe szanse na corke
 
Do góry