reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama, zobaczymy. Jeśli nie zatrybi w tym cyklu bede modyfikowała staranka. Miałaś bardzo duuuzo czynników na dziewczynke, ach jak ja tez czekam na Twoje USG [emoji56]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wśród moich znajomych to przy takiej małej różnicy częściej rodziły się dzieci tej samej płci u mojej przyjaciółki tak było urodziła syna i niedługo po tym była w ciąży z drugim synkiem a inna koleżanka to dwie dziewczynki kolega 2 synów także ja nie za bardzo wierzę w małą przerwę.
 
No właśnie sama jestem ciekawa jak to działa bo pomiędzy moim bratem a siostra jest rok różnicy natomiast pomiędzy moim K a jego siostra 1,5 roku i pierwsi byli chłopacy potem dziewczyny. Z kolei moja siostra ma jednego synka ze stycznia a drugiego z grudnia tego samego roku Wiec tu się nie sprawdza
 
W mała różnice tez nie do końca wierze. Moja koleżanka urodziła trójkę dzieci rok po roku-pierwsza dziewczynka, 4 mies ponporidzue zaszła s ciaze z synkiem, a po kolejnym porodzie po 5 mies była w ciazy z córa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aleksandra_kow tak, spodziewam się drugiego dziecka, którego płeć jest dość zagadkowa :) mam pierworodna córkę, teraz będzie drugi bobas z różnica 2,5 roku. Po pierwsze chcielismy mieć drugie dziecko aby córka nie byla samotna, ja zmodyfikowana swoją dietę w kierunku synka abysmy doznali uroków rodzicielstwa obu płci.
Wydaje mi się że duży wpływ na poczęcie córki ma wpływ karmienie piersią. Bo wtedy jest wysoki poziom prolaktyny, tak Imama? No i... Tak jak patrzę wsrod znajomych i rodziny, to tam gdzie wszystkie kobiety karmily piersią to urodziły się dziewczynki. Może to zbieg okoliczności ale bo u mnie naokoło rodzą się dziewczynki :)

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasz pierwszy cykl starań :) zobaczymy co przyniesie, od 7 dnia cyklu przytulamy się codziennie :) cykle mam 27/28 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Biedronka, staram się wyluzowac, łatwo nie jest. Niedługo kolej na Ciebie, trzymam kciuki!;)
Witaj ZoskaTosja, masz już dzieci? Planujecie konkretna płeć?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry