reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzięki dziewczyny, kciuki się przydały. Po krwiaczku ani śladu, wchłonął się ładnie.
Dzidzia nic nie chciała niestety pokazać. Do tego słońce świeciło mi na monitor ale nawet lekarka nie chciała zgadywać. Mało miejsca ma tam strasznie pęcherzyk na około ciałka ze zero miejsca wiec ciężko żeby się obrócił.
Wizytę mam za miesiąc 13 listopada wiec jak będę miała usg to pewnie już coś widać będzie.
Ale już wszystkim mówię ze chyba chłopak bo sama to chyba muszę sobie do głowy wpoić bo i tak już czuje troszkę rozczarowanie.
Która teraz ma wizytę? Alksandra chyba ty?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, cieszę się ze krwiaczka już nie ma. Teraz oby z górki ;)
Ale uparciuszek Ci w brzuchu rośnie.
Nie dziwie Ci się, tez czułabym zawód bo wiem jak się starałas, jak przygotowywałas do starań. Ja mam podobna sytuacje, u męża sporo chłopaków wiec ja się szykuje ze będę miała trzeciego muszkietera ;) niektórych tematów nie da się przeskoczyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jaz kolei wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę clo. Strasznie niespokojnie spałam, serce mi waliło jak młot. Nie wiem czy to jest działanie leku czy zbieżność. A może już się stresuje starankami [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
BB Anna dzięki, pytam bo jestem ciekawa czy szyjka po owu musi być zawsze tak samo położona jak w poprzednim cyklu czy może być w jednym raz nisko a w drugim razem wysoko?
 
reklama
Gosica pewnie stres do tego doszedł. Możesz mieć ataki ciepła u mnie były i to często czytałam ze wystepuja.
Marzycielka No ja nigdy nie badałam. Pare razy próbowałam ale to nie dla mnie. A @ już przyszła czy coś jeszcze się święci?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry