reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama- to jeszcze ponad tydzien i można robić test :)Trzymam kciuki!
Mikallo - no własnie u mnie bardzo ciezko powiedzieć ktory tydzien bo ja miałam bardzo długie cykle. Ale tak obliczajac z roznych kalkulatorów ciązowych wychodzi 6-7 tydzień. Mikallo Ty bedziesz miała pierwsze genetyczne teraz? Dobrze kojarze ze chciałaś synka? Przepraszam może już o to pytałam ale jak juz pisałam nicki na litere M mi sie bardzo myla ;)

Mnie w nocy dzis bardzo kuło w dole brzucha az tym sie zaczełam martwić... no jeszcze chwile i wizyta.
 
reklama
hej dziewczyny, ależ duuuużo piszecie...nie nadążam czytać:p
Kochane, ale tak teraz na poważnie. Słuchajcie, ale czy na serio jest gdzieś udowodnione, że różne metody wspomagaczowe pomagają uzyskać upragnioną płeć? Bo ja jak tak czytam, to co raz bardziej dochodzę do wniosku, że chyba jest tak duża ilość czynników (znanych i nieznanych!), że to i tak w dużej mierze kwestia przypadku, czy raczej "jest, jak ma być".
Kruszynka, jestem z Tobą!!! Nawet nie mogę sobie wyobrazić, co czujesz....wiem, że to może i marne pocieszenie, ale ja myślę, że natura wie jednak lepiej od nas. Podobno każda kobieta jest więcej razy w ciąży, niż o tym wie, tylko ciąże się nie utrzymują (z różnych przyczyn, ale trzeba wierzyć, że "słusznych" z punktu widzenia biologicznego). Ale nie życzę nikomu...moja znajoma straciła dzidzię w 5 miesiącu ciąży, a się starała bardzo długo i nic, i to była miła niespodzianka, a potem takie coś :(i trudno tu być mądrym:(
Dziewczyny, a nie lepiej zatrzymać się na tych naturalnych wspomagaczach? (zioła, żywność, suplementy, testy owulacyjne) Osobiście, to boję się stosować hormony, czy jakieś inne rzeczy, które mogą tak gwałtownie "mieszać" w organizmie. Znaczy, nie zrozumcie mnie źle. Jak ktoś ma problem z zajściem, z utrzymaniem, jest pod skrzydłami mądrego ginekologa, to ja to rozumiem, ale w innym wypadku...tak jak np. tylko chodzi o konkretną płeć...to sama nie wiem, czy to dobre tak ostro i chemicznie? Zaczęłam się zastanawiać, czy aby też więcej poronień nie jest przez to wśród staraczek? Może jednak organizm wie najlepiej i dlatego ta a nie inna płeć? Ja bardzo pragnę dziewczynki, wierzcie mi! wszędzie je widzę, nawet we śnie....tylko co z tego? no bo np. te metody odwirowywania plemniczków samemu, które ktoś tam robił, to już uważam za przesadę...to taka selekcja zalatująca czasami gebelsa.:p
 
a tn castagnus, to jest naturalny? trzeba chyba uważnie stosować testy owulacyjne przy nim? bo on chyba może mieć skutki poronne? (no i to też mnie zastanawia...)
 
Monia dziekuje Jagoda super ma juz 6 tygodni ale to leci strasznie rosnie jak na drozdzach 62 rozmiar juz ma i 4.5kg .Jasiu super bardzo pomaga i kocha siostre;-)

Powodzenia dziewczynki.Trzymam za kazda kciuki!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gorligor trzeba czytać dużo pytać lekarza itd. To nie jest tak ze przeczyta się coś na forum i nawet nie popatrzy na ulotkę i stosuje. Po owulacji uważam ze nie powinno się stosować suplementów i dietę tez zredukować. W ciąży praktycznie wszystko jest zabronione.
Dziewczyny na zagranicznych czasem przesadzają ale tez maja duża wiedzę nieraz małe laboratorium w domu. Ale tez uważam ze łatwo idzie popaść w obsesje.
Procentowo nikt nie powie co działa a co nie. Każda z nas jest inna. Jak nie potrafimy zajść w ciąże tez nie wszystko pomoże tak to już jest. Trzeba być rozsądnym bo łatwo idzie sobie zaszkodzić niż pomoc.
Castagnus to zioło ale nawet ze to zioła naturalne uwierz mogą wyrządzić krzywdę i trzeba się zastanowić zanim się bierze. Jak masz regularne cykle to był noe brała. Ja brałam bo kończyłam karmić piersią.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama- to jeszcze ponad tydzien i można robić test :)Trzymam kciuki!
Mikallo - no własnie u mnie bardzo ciezko powiedzieć ktory tydzien bo ja miałam bardzo długie cykle. Ale tak obliczajac z roznych kalkulatorów ciązowych wychodzi 6-7 tydzień. Mikallo Ty bedziesz miała pierwsze genetyczne teraz? Dobrze kojarze ze chciałaś synka? Przepraszam może już o to pytałam ale jak juz pisałam nicki na litere M mi sie bardzo myla ;)

Mnie w nocy dzis bardzo kuło w dole brzucha az tym sie zaczełam martwić... no jeszcze chwile i wizyta.

Imama- to jeszcze ponad tydzien i można robić test :)Trzymam kciuki!
Mikallo - no własnie u mnie bardzo ciezko powiedzieć ktory tydzien bo ja miałam bardzo długie cykle. Ale tak obliczajac z roznych kalkulatorów ciązowych wychodzi 6-7 tydzień. Mikallo Ty bedziesz miała pierwsze genetyczne teraz? Dobrze kojarze ze chciałaś synka? Przepraszam może już o to pytałam ale jak juz pisałam nicki na litere M mi sie bardzo myla ;)

Mnie w nocy dzis bardzo kuło w dole brzucha az tym sie zaczełam martwić... no jeszcze chwile i wizyta.

Nic nie szkodzi jest nas sporo i mi też się czasami dziewczyny mylą :) Dobrze pamiętasz, to będą pierwsze prenatalne i chciałam synka, ale teraz jest mi to obojętne ;)
Badanie będzie mi robił taki dość specyficzny lekarz, więc możliwe, że nie zgodzi się na określenie płci. Wiedzę ma dużą ale taki nie do życia jest ;P

Za tydzień się dowiesz w którym tc jesteś ;) Trzymam kciuki by wszystko było dobrze :) Mnie na początku tej ciąży też strasznie kuło podbrzusze. Lekarz stwierdził, że to dobrze bo to znaczy, że ciąża jest żywa ;) Dobrze pamiętam, że planowałaś córkę?
 
Tak :) Mam synka i chciałabym teraz córeczkę. Mam jakies dziwne przeczucia ze sie udało ;) Jak byłam z Jasiem w ciązy to od razu wiedziałam ze bedzie chłopiec. Najważniejsze by było zdrowe i by ciąża była bez komplikacji.
 
reklama
Masakra Mikallo! To zleciało!
Może coś podpatrzy lekarz jak będzie chciał oczywiscie bo niektórzy mówią odrazu ze nie można określić płci.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry