reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ajlak ja bym odrazu na twoim miejscu szła po CLO i brała od @. Serio szkoda cykli dużo o nim czytałam i to tez nie jest ze każdemu pomoże a uznawany jest za bezpieczny o ile nie ma się torbieli, cienkiego endometrium i bierze 2-3 cykle


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Biedronka ogólnie piszą ze 6 tyg wystarczy. Ja bym brała swą miesiące przed staraniami [emoji6] wtedy możesz przez cały cykl brać jak nie macie staranek bo tak tylko do owu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka wszystkie suplementy jak się staracie o dzidziusia to do owu bo później dużo może działać poronno. Saw palmetto nie powinno się brać w ciąży wiec po owu nie można. To samo castagnus i żurawina.
Chodzi mi o to ze jak nie macie sexu bez zabezpieczenia to możesz brać cały cykl bo wiadomo ciąży nie będzie ale jak już cykl starankowy to tylko do 14 dc albo jak wiemy kiedy owu to do owulacji. Wiec jak staranka chcecie w listopadzie to dwa cykle przed możesz brać cały miesiąc.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama poczytałam trochę o tym clo i nie do końca jest to obojętne. Po pierwsze dziewczyny chodzą przy braniu na monitoring zeby kontrolować pecherzyki bo czesto robią sie torbiele, a ja miałam je przed ciąża.
Dziewczyny miały rożne objawy podczas brania od bezsenności, ataków płaczu do napadów gorąca. Można sie tez przestymulowac i to niekoniecznie duza dawka , a na forum rodziły sie tez chłopcy
Poczekam jeszcze, moze jak trochę prolaktyna mi spadnie to cos zaskoczy.
 
reklama
Leeleeth cudnie wygladasz!!i brzuszek pieknie ogromny:)Dotrwajcie jak najdluzej:*

Aljak mysle ze tak:)

Ana87 super ze sie odezwalas i juz od razu inna energia od Ciebie bije:)9 tydz juz!szok:)Trzymam kciuki za girl wymarzona!:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry