reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie, dawno mnie nie bylo bo bylismy na wczasach ale czasem Was czytalam :)
Trzymam kciuki za wszystkie udane staranka, za kobitki w ciąży aby czuły się swietnie i byly szczęśliwe! [emoji41]
Przyszlamama badz dobrej mysli [emoji1303][emoji1407]
Sama w przyszły pon mam polowle i już o tym myśle[emoji52]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ajlak wiadomo każdy lek ma jakieś tam skutki uboczne dla każdej inaczej odczuwane. Boimy się brać takiego na receptę a już konskie dawki wapnia i magnezu to nie. Tak jest niestety ze wszystkim. Głupia wit C może komuś zaszkodzić.
Ja biorę jeden cykl i owszem temp wyższa jakieś tam może uderzenia goraca miałam ale jakoś normlanie się czułam. Owszem zgadzam się z monitoringiem bo powinno się patrzyć ile się tworzy pęcherzyków żeby nie było bliźniaków czy trojaczków itd. Ale czytałam o dziewczynach które były na monitoringu jednen pęcherzyk a tu bum bliźniaki. Także trzeba się na to nastawić. A torbiele jak się wytworzą to się wytworzą ale już poprostu brać więcej nie będę. Tu chodzi o to żeby to obserwować i jak coś zrezygnować z leczenia. Ja nie miałam problemów z torbielami i tez nie mam cienkiego endometrium dlatego postanowiłam spróbować.
Każda musi podjąć decyzje sama. Ryzyko jest jak ze wszystkim niestety.
Spróbuj z prolaktyna faktycznie żeby zbić może tu leży przyczyna. Nie brałaś wcześniej castagnusa?on obniża poziom właśnie. Trzymam kciuki[emoji6]
Biedronka lepiej pytać. Bo ja tez na paru str czytałam ze cały cykl się bierze. A bezpiecznie jest do owu myśle wszystko. Jedynie tam kwas foliowy czy jakieś dla kobiet w ciąży to po owu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dlatego ja będę musiała odpuścić, nie mam czasu i jak chodzic na monitoring, miałam tez skłonności do torbieli.
Nie brałam castangusa, teraz biorę dostinex.
 
Witam :)

Ale aktywnie się zrobiło. Jeśli chodzi o suplementy to dla mnie to czarna magia. Sama zażywałam tylko kwas foliowy, witamina C i magnez (ale magnez i witamina C nie regularnie). Trochę o nich czytałam, ale za bardzo się na tym nie skupiałam. Wcześniej jak czytałam jak pisała jeszcze piranha to miałam wrazenie ze te planowanie jest bardzo nastawione na dietę. Sama tez takie założenie przyjęłam. A kto bedzie w brzuszku sie okazę. Za tydzien mam wizytę i mam nadzieje ze bedzie serduszko. Chodz objawy ciazowe sa to lekki niepokoj jest no ale jeszcze troche i sie okaze.

Imama kiedy testujesz? Czy ktoras z dziewczyn ma teraz USG gdzie moze poznać płeć? :)
 
Ah te testy jakieś dziwne. Ja dziś śluz kremowy typowo po owulacyjny a na teście owu słaba kreska jest wczoraj lekka a dzisiaj troszkę mocniejsza. Wiec chyba nie ma co patrzyć na testy po clo a i temperatura tez dziwna. Mam nadzieje ze to była wogole owulacja!
Aleksandra dzisiaj 2dpo wiec jeszcze troszku do testowania. Jedynie ze przegapiłam owu to w ogóle dupa! Ja zatestuje 9dpo pewnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama to już chyba raczej po owulacji. Mi też czasem pokazuje kilka dni ciemną kreskę, a nie raz od razu blednie na drugi dzień, nie wiem czemu?
 
Monia No właśnie dziwne tez nie wiem dlaczego. Może lh się dłużej utrzymuje. W sumie wcześniej nie robiłam testów po owulacji. Teraz chciałam tak sprawdzić. Ale jak już śluz taki krem to będzie już po.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam :)
Czy ktoras z dziewczyn ma teraz USG gdzie moze poznać płeć? :)
Tak, dziewczyny sie uaktywnily :D Duzo szczęścia dla Was staraczki nasze :)

Aleksandra trzymam kciuki za piekne serduszko! Ktory to bedzie tc?

Ja wcziraj byłam na wizycie ale lekarz jak usłyszał, że 10.08 mam prenatalne to tylko spojrzał czy wszystko oki z dzidzia i tyle. O płci nie było mowy, z resztą maluszek sie tak kręcił że nie wiem ;D Może w przyszlym tyg sie dowiem kto mieszka u mnie w brzuchu :)

Dziewczyny, kto na dniach testuje?
Nasze brzuchatki jak sie czujecie?
 
Do góry