reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleth dotrwaj do 36 tyg w dwupaku:)chociaż wiem z doświadczenia że końcówka bardzo ciężka jest...
Imama ja własnie tak ma te testy owu, szybko zanika mi kreska po pozytywie. W tym cyklu wyłapałam ze owu była w nocy, wieczorem mocna ktecha ale jeszcze nie pozytyw a rano już bledsza niz wieczorna. czytałam, że jest grupa kobiet u których własnie wyrzut LH może być szybki i równie szybko spada.
Gosika ja bede oberwała na pewno sluz, szyjkę (ale to tak raczej pewności nie daje-bo wedruje), testy, i temperatura. Zadziałam po skoku temperatury, boje się z w owulację tafić bo w taki sposób właśnie synków spłodziliśmy. Na pewno śluz musi być kremowy a nie ten płodny.
Wiesz... ja mam takie założenia, to będzie moje pierwsze podejscie wiec poki co entuzjastycznie jestem nastawiona, ale wiem że jak sie dziewczynom nie udaje zajść w ciążę to poźniej powoli eliminuja te rygorystyczne zasady. Mi udawało się dośc szybko zajść w ciąże, ale wiadomo...teraz kilka lat mieło i sama nie wiem jak będzie
 
reklama
Wyczytałam na forum, że dziewczyny same dokonywały "selekcji" plemników, wirówkami własnej roboty, albo poddając spermę wysokiej temperaturze. Technicznie wyglądal to tak że mężczyzna działa sam, spermę łapie się w sterylny pojemniczek, pożniej szybko do strzykawki,strzykawkę po ciepłej wody, ale nie gorącej żeby nie wybić wszystkich plemników i wtedy taka domowa inseminacja ze strzykawki. niby dużo kobietom tak sie udało spłodzić córki. Trochę jednak, zabawy z tym, i nie do końca wierzę w skuteczność
 
Monia0281, wydaje mi sie ze się spóźniłam ze staraniami. Na pewno jeszcze raz zatestuje. Jak długo starasz się na o+12? Ja mam dopiero pierwszy cykl starań za sobą.
Leeleeth, dobrze ze już jesteś gotowa w razie godziny W. Jeszcze troszkę wcześnie na poród, trzymam kciuki żebyście dali radę jak najdłużej w 2-packu ;)
Ale brzuszek masz konkretny! Cudowny [emoji122]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Buniczek, ja tez z dwoma synami szybko zachodziłam w ciąże. Na pewno z jednym w owulacje, z drugim trudno mi powiedzieć :) tez na razie podchodzę entuzjastycznie do tematu ale wiadomo jak będzie się to przedłużało to pewnie zacznę kombinować i może np.zaczniemy działać 2 dni przed ov ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny doradzcie mi. Od rana testy owu sa pozytywne i teraz mam dylemat czy działać dziś czy czekać do jutra? Boję się że jutro może być już za późno i nici z tego będą. Lewy jajnika kluje jak nie wiem. Tylko że pik mógł także być już pozytywny w nocy,wieczorem wczoraj robiłam test i 1 kreska nie wiele jaśniejsza była od 2. Śluzu plodnego jest choć nie wiele.
 
Ostatnia edycja:
Leeleeth super brzuszek, pięknie wyglądasz jak na ten tydzień:)Jeszcze trochę i będziesz się cieszyć swoim okruszkiem:)
Gosica ja się starałam kilka razy (3,4 może). Nie mam często okazji bo mój mąż pracuje na stałe za granicą. Najpierw starałam się kilka godzin po owu, później trochę skracałam i nic :(Bardzo mi ciężko się tak wstrzelić bo mam owulację nie raz kilka godzin po teście pozytywnym a nie raz na drugi dzień. Chciałam żeby to było raz bo chłopcy powstali obaj z codziennych staranek i teraz chciałam inaczej. No ale cóż trzeba chyba zagęścić przytulanka bo nigdy nie zajdę w ciążę;)
Buniczek ciekawa ta teoria z tą domową selekcją plemników he he.
Marzycielka ja bym działała dziś bo jutro może być za późno.

Maziajka a niunia jak tam? Spokojna?A braciszek zadowolony z siostry?
 
Dziewczyny ja tez próbowałam o+12 ale mi nie wychodziło, teraz juz działam zeby zajść :)

Marzycielka ciezko doradzić bo dzis moze byc w owu a jutro za pozno, a działałas wczesniej , czy to bedzie jedyny strzał?
 
Marzycielka ja czytałam ogólnie ze lepiej o-2 lub o-1 przed niż w sama owu. Więcej kobiet zachodzi w ciąże. Ja działam zaraz po ciemnej kresce ale po południu bo niby testosteron mniejszy. Synów mam obydwu z rana wiec chciałam na odwrót. A śluzu pewnie jest więcej w środku a dieta czy suplementy zmniejszają ale tez da się zajść.
Monia to kciuki za ten cykl oby wkoncu się udało.
Maziajka No ale oglądałam tez potty shot z właśnie 12 tc i później wyrastały bądź się chowały hehe. Myśle ze 15 tc da pewnosc. Ale wiadomo tez dobry lekarz odróżni zna się bardziej niż my.
Buniczek tez o tym czytałam dużo. Ja odpuściłam sobie o+12 bo za dużo tego badania istresowania i można łatwo za późno zadziałać. Osobiście myśle ze lepiej w dni piku ale np faktycznie prysznic do tego sudafed mężowi i kobieta zyrtec i tez kąpiel do tego 2 min i się podmyc. Jak jest się płodnym to się zajdzie a później można odrzucać. Tak dużo dziewczyn na początku robi. Do tego abstynecja jak mąż poniżej 35 rz.
Leeleeth zgadam się brzusio super ale już napewno ciężko. My w trasie do domu i upał straszny!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ajlak to będzie jeden jedyny strzał i z tego co zaobserwowalam to owu jest po 24 H od pliku lh. I dlatego nie mam pojęcia co robić.

Imama ja 2 syna mam z 2,5 dnia przed owu. I dlatego teraz chce też zrobić inaczej :-)
 
reklama
Ajlak mam clomid od znajomej. Brałam 3-7 dc. Tylko w sumie ze względu na płeć dziecka. Dodatkowo faktycznie podobno jak się ma krótka FL to ja reguluje a u mnie tez czasem krótka była do tego te dwa poronienia i w sumie uznałam ze spróbuje. Ja tylko jeden cykl jak się nie uda to normlanie działamy w przyszłym miesiącu.
Chciałam w sumie spróbować wszystkiego. Uznałam ze clo jak pomaga w "wyhodowaniu" lepszego Jajeczka do tego w zagnieżdżeniu to tylko na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry