reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama a to dziwna sytuacja u Ciebie z testami, u mnie testy sie powoli rozkręcają. Ale tez mam dziwny cykl bo zawsze owu koło 11 dc a dzis mam 13 i dopiero kreska zaczyna ciemniec. Kciuki za cykl zaciskam.

Antonia zazdroszczę tego kompletowania

Goscia test w tym dniu jeszcze niczego nie przesadza, poczekaj dwa dni i powtórz test.

Przyszlamama 12+6 to jest juz 13 tydzień ciazy, 13+0 to juz 14 tydzień.
Ja bym poszła szybciej na usg bo dla mnie czekać miesiąc to wieczność, ale ja jestem niecierpliwa i Lubie wiedzieć na czym stoję.
 
reklama
Przyszlamama mimo wszystko trzymam kciuki za girl:)do 23 jakos zleci!choc pamietam to czekanie!Ja teraz czekam do 9 na te echo serca..
Ajlak ja poki co jeszcze nic nie mam:p znaczy sie skarpetki i jedne getrospodniczke haha :)
Z przedmiotow to mam po synku wszystko.Jedynie chce karuzele kupic,nosidelko pozniej ..Musze dzis wlasnie ogarnac ciuszki po synku bo moze sie wymienie z kolezanka co teraz bd miala synka a juz corke ma:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszlamama87,ajlak prawdopodobnie powtórzę test. Nie liczę na cud, bo przytulankamialybgc o+12, nie mam pewności co do tego czynie było za późno żeby cos zaskoczyło. Na wszelki wypadek duphaston cały czas biorę.
Buniczek, jak chcesz wyłapywać o+12? Może masz jakieś trafne wskazówki ?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszłamama z nuba w tym 12t6d było by już widać ale potty to zdecydowanie za szybko. Dopiero od 15 tc ładnie już widać właśnie z dołu. Ja to bym pewnie poszła w 15 właśnie. Wtedy jak się widzi jajka i siurka to myśle ze pewnosc idzie mieć ze synek.
Gosica jeszcze powtórz test. W 12 dpo lepiej myśle robić szybciej moze nie wyjsc.
Ajlak No zawsze tez mi ciemnialy. Byłam pewna ze owu jak zawsze 17-18 dc a tu nagle po 4 h ciemny test strasznie typowy pozytyw a wcześniejszy bez ani cienia.
Dzisiaj temp do góry wiec myśle ze już po owu. Ale będę jeszcze działać co 4 dzień w razie gdyby jednak się coś po przedstawiało bo z tym CLO to temp dziwna tak podwyższona jest i czytałam ze testy tez czasem fałszywy pozytyw mogą dawać.
Buniczek to kciuki za sierpniowe staranka!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Millo mówisz ze przy drugim dziecku racjonalne podejście do wyprawki wygrywa? :-)
Fajnie jak masz sie z kim zamienić na ciuszki.
Imama a dlaczego bierzesz clo? Ty bez problemu zachodzisz w ciąże, wiec czemu to
Ma służyć? Pytam bo jak mi jeszcze ze dwa cykle nie wyjdzie to ide do gin zeby mi cos przepisała.
 
hej dziewczyny.wpadam na chwile
niespodzianka w postaci ciszy zmieniło moje życie.. Załapałam sie do pracy by mieć jakieś przywileje... Nie mam oznak ciazy tak jak w pierwzej i drugiej ciazy. Odzucilo mnie od kawy i herbaty...nie moge wąchać:( zapachy mnie zabijają
mam okropne checi ns slodkie masakra jakas. a tak ogólnie to ok poza tym ze widzę ze juz mi brzuch wysadzilo...a to dopiero 9tydzien.usg mam 28sierpnia. Nie wierze w siebie ale mysle ze u mnie dziewczynka...a co☺
 
Ja mam potty shot z 13 tc a w 15tc mi ginka inna niz ten z prenatalnych powiedziala ze to chlopak dodam ze w 13tc lekarz mowil na 80% dziewczynka.

Ale to inny sprzet byl wiec jesli isc sprawdzac to na dobrym sprzecie.

To potty shot Jagody 12tc6d

1501505240-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,
Imama super wreszcie przyszedł czas Twoich staranek. Rzeczywiście owu przyszła wcześniej ale może to i lepiej, nie było nad czym się zastanawiać tylko wkraczać do akcji;)
PrzyszłaMama dokładnie tak jak piszesz to jeszcze nic nie wiadomo, poczekaj cierpliwie do 23.08, trzymam kciuki za córeczkę:)
buniczek, ajlak powodzenia w tym cyklu;)
Gosica spróbuj jeszcze zatestować za pare dni bo to jeszcze wcześnie, ale powiem Ci że ja kilka razy już próbowałam na O+12 i nic z tego więc teraz będe działać wcześniej bo w moim przypadku to nie wychodzi, chyba ciągle się spóźniam:(
Antonia, Millo ale wam fajnie kurcze :)cieszcie się urokami ciąży:)
Maziajka całuski dla Jagody:)
A ja właśnie w sobote dostałam @, mężuś będzie 05.08 na 3 tygodnie aż więc przystępujemy ostro do działania:) Wreszcie musi się udać!
 
Hej Kochane jak tam samopoczucie?
U nas straszna duchota jest i ledwie żyje. Spuchła strasznie, zamiast dłoni mam bochny a stopy to kajaki, nawet japonki mnie uwierają.
U mnie niemal wszystko gotowe, torba przygotowana, ciuszki poprawne, łóżeczko przygotowane. Tylko wanienka jeszcze ma przyjść, i wózek oraz fotelik muszę odświeżyć.
To 35tc, pomalutku czop mi odchodzi i pojawiają się regularne skurcze. Już trochę się niecierpliwie
1501506991-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry