reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny u mnie szok. Wczoraj wieczorem wyszedł mi pozytyw! Ale jestem zła ze na ten monitoring nie poszłam. Ale rano był kompletny negatyw i byłam pewna ze owu będzie jak zawsze a tu wychodzi ze w 14dc.
Dzisiaj były przytulanka No bo czekać nie mogłam. A akurat weekend mamy.
Gosica kciuki za Ciebie.
Marzycielka a Ty działasz teraz czy czekasz na cykl z clo?
Ajlak tak to jest z lekarzami. Jak nie widza żeby było coś nie tak z wynikami to dużo nic nie przepisze. Moja gin jasno powiedziała ze dopiero po roku starań przepisalaby mi clomid właśnie. Stres dużo robi, ale niestety ciężko go opanować. Kciuki za cykl następny. Wkoncu siemusi udać!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Millo @Imama @anna. Dzięki dziewczyny już trochę lepiej byłam nad morzem z mężem i synem. Fizycznie już ok nie krwawie już od środy. Psychicznie... Było mi ciężko widząc malolaty z wózkami.. Człowiek chce stara się wcina witaminy i taka sytuacja się dzieje a one nie chcą i maja serce mnie bolalo zwyczajnie... Ale puściłam lampion na plaży w intencji swojego marzenia a sprawdziłam i wiem że lampionowe życzenia spełniają się także jestem dobrej myśli muszę być.. Lek pow że możemy odrazu się starać bo to była bardzo wczesna ciaza i oczyścilo się wszystko samo.. Niby 10dni o niej wiedziałam a ból był bardzo teraz zapewne będę UMIERAC ze strachu jeśli zajde znowu.. Dziewczyny te które mają parcie na płeć dajcie spokój to zwykly egoizm serio ja też chciałam bardzo córkę ale teraz po tym jak poronilam jestem zła na siebie! jest mi strasznie przykro ciężko bo byłam głupia i tyle! teraz marzę o zdrowej ciazy o zdrowym maluszku ten kto był w szpitalu po poronieniu wie jaki to ból wiedzieć kobiety z noworodkami zdrowy maluch jest najważniejszy w d... Z płcią serio.. Ta która nie przeżyła tego nie zrozumie może, ale naprawdę nie życze tego nikomu cieszcie się dziewczyny ze zdrowych ciąz płeć to nie koncert życzeń. Takie mam refleksje po tym co się stało..
 
Imama spróbuję w tym cyklu jeżeli nie wyjdzie to następny będzie z clo.
Trzymam kciuki za owocne staranka a Ty działałas w dniu piku?
U mnie testy jeszcze negatywne i czekam
 
Kruszynka to dobrze ze już chociaż troszku lepiej. Tez to przeżyłam wiec wiem o czym piszesz. U mnie najgorsze było to ze zaraz po tym zaszłam w następna ciąże która tez odrazu straciłam. Radzę odczekać do @. Ja nie czekałam bo w sumie, to poprostu nie robiłam testów owu zaraz po poronieniu No izaszlam bardzo szybko w ta ciąże nawet nie pomyślałam ze mogę mieć owu 4 dni po krwawieniu poronnym.
Marzycielka to kciuki za Ciebie. Ja działałam wczoraj wieczorem a pik taki mocny wyłapałam właśnie wczoraj rano. W piątek jeszcze nawet cienia nie było wiec byłam pewna ze owu dopiero przyjdzie później. Ale widocznie clo uregulował to i owu ksiazkowo w 14 dc. Co tez się cieszę bo moja faza lutealna wynosiła 10-11 dni i tez się bałam ze to za krótko. Dzisiaj bóle owulacyjne. Śluzu u mnie praktycznie brak! Ale podobno to przez waśnie clomid.
Stresuje się bardzo. Nie umie wyluzować.
A jak inne ciężarne, Ana87, Przyszłamama? Jak się czujecie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kciuki za wszystkie staraczki oby posypały się II kreseczki :*
U mnie jakoś leci chociaż nie powiem cały czas myśle czy faktycznie lekarz mógł stwierdzić na końcu 12 tyg z ujęcia potty shot ze to synek bo widzi siusiaka... od razu na początku badania zajrzał między nóżki od dołu a potem już nic nie powiedział. Prosiłam o zdjęcie z profilu to nie szło zrobić tak twierdził bo maleństwo się kręciło. dużo czytam o pomyłkach na tym etapie ciąży Wiec ciagle mam nadzieje i czekam do 23 sierpnia na usg wtedy powinno się wyjaśnić. Kusi mnie żeby iść wcześniej prywatnie ale boje się bo po ostatnim usg ciężko mi było. A z drugiej strony chyba wolałabym już wiedzieć na 100% co tam się kryje ;)
 
Przyszłamama z potty shot w 12 tyg to kompletnie nie powinno się stwierdzać płci! Tylko z nuba z boku. Zreszta uważam ze dopiero po 13 tc można stwierdzić płeć. Kciuki za córkę. Jeszcze nic przesadzone!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszlamama, rozumiem twoje zniecierpliwienie. Tez korciło by mnie aby zweryfikować kto mieszka w brzychu. 23 sierpnia już niedługo, może dasz radę poczekać? ;) Wredy będziesz miała większa pewność co do płci dziecka.
Ja dzisiaj mam 10/11 dpo. Zrobiłam z rana test ciążowy i wyszedł negatyw. Szykuje się w takim razie na kolejny cykl ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama to bedzie moj 7 cs, na wizytę sie nie wybieram bo byłam 3 tygodnie temu akurat było dzień po owu i gin mowila ze wszystko jedynie idealne na ciąże, tylko ciazy brak
Umowilas sie na monitoring ?

Antonia, millo jak tam zakupu wyprawkowe?
Kupujecie juz cos?
Ja już mam łóżeczko, ciuszki, kołderki poszewki pieluchy itp. W sumie tak minimalnie mam już wszystko prócz typowo szpitalnej torby. Nie mam nic dla siebie [emoji4] muszę powoli ogarniać.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
No właśnie chyba poczekam te 3 tyg i wtedy będzie 18 tydzień :) tez tak myśle ze 12 tydzień a dokładnie 12 i 6 dni to za wcześnie na potty shot bo dziewczynkom tez tam coś odstaje od dołu :D nuba tez nie widziałam na badaniu a dobrze się przyglądałam bo maleństwo cały czas fikało ze ciężko było je pomierzyć. Serduszko ładnie biło 161 ;)
Imama ciekawe jak u Ciebie czy zaskoczy od razu czego bardzo Ci życzę :*
Gosica powtórz jeszcze test za 2 dni bo u niektórych implantacja jest później ;)
Ana87 a Ty jak się trzymasz? Jak samopoczucie? Objawy ciążowe dokuczają?
 
reklama
Kciuki za starające się i dobrego samopoczycia zaciążonym:)
Ja przygotowuje sie do sierpniowego cyklu, suplementy, dieta nadal, tylkonie taka rygorystyczna. Musze jeszcze paski do ph zakupić i bede celowała na o+12
 
Do góry