reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzięki dziewczyny, nie ukrywam że już jestem wkurzona tymi staraniami. Co cykl to sprawdzam, zapisuję, a potem czekam czy przyjdzie @.
imama duphaston na receptę jest.
 
reklama
Antonia tak jak już pisałam wcześniej to co pomaga jednej wcale nie musi pomoc drugiej, może nawet zaszkodzić. Mi np po lactovaginalu Ph rosło a innym dziewczyna obnizalo. I tak jak pisała Imama trzeba wszystko dopasować do siebie. Ja też wiem że co bym nie zrobiła to i tak będzie synek ale jestem na to gotowa bo po prostu chce dziecka.Antonia a Ty w szczęśliwym cyklu brałas castagnusa czy tylko sam miovarian?

Imama duphaston kupowałam z innych forum bo bez recepty nie chcą to dac w aptece.
Miovarian tylko. Castagnusa odrzuciłam po 4 pierwszych cyklach bo miałam wrażenie że coś mi popsuł cykl [emoji6]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Ajlak a kiedy masz wizytę?
Który to już cs?
Nie dziwie się ze się już stresujesz i denerwujesz. Chyba najgorsze jak właśnie robi się wszystko żeby być w ciąży a się nie udaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama a Ty tylko teraz w tym cyklu próbowałaś z clo czy jezeli (czego Ci nie życze i trzymam kciuki aby Ci sie udało) Ci nie wyjdzie to w kolejnym tez bedziesz brać clo?
 
Marzycielka tak. W tym cyklu brałam clo 3-7 dc. Jak teraz się nie uda to nie będę już brała.
Zreszta bałabym się ze jeszcze mogę się przestymulowac i jeszcze jakieś problemy mieć bo zawsze mialam owulacje. Ale czytałam ze nawet do 6 tyg jeszcze działa wiec myśle ze jak się nie uda to jeszcze jakieś tam plusy mogą być w organizmie.
Narazie testy całkiem negatywne. Śluz troszku się zmienia ale ogólnie to nie to chyba. Myśle ze będę miała owu tak jak zawsze 17-19 dc. A dzisiaj mam 13 dc wiec może za szybko.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama ja też mam dziś 13 dc i podobnie jak Ty mam mieć owu 16-18 dc. ;-) ale ja pewnie też od następnego cyklu zacznę brać clo.

Dziewczyny która się stara jeszcze teraz o dzidzie? A która testuje?
 
Marzycielka, ja będę niedługo testowała ;) jutro 7dpo, wiec pewnie we wtorek zatestuje. Moj pierwszy cykl starań, o+12, nie liczę ze się udało ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama to bedzie moj 7 cs, na wizytę sie nie wybieram bo byłam 3 tygodnie temu akurat było dzień po owu i gin mowila ze wszystko jedynie idealne na ciąże, tylko ciazy brak
Umowilas sie na monitoring ?

Antonia, millo jak tam zakupu wyprawkowe?
Kupujecie juz cos?
 
reklama
Marzycielka, dziękuje bardzo ;) cały czas była niska temperatura. Dzisiaj jest 7-8 dpo umiałam skok 3 kreski. Wczoraj mocno mnie zakuło w jajniku. Wiem, ze chyba zaczynam sobie wkręcać;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry