reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana spokojnie. Moj starszy syn cala ciaze byl 5 dni mniejszy i przenosilam 12 dni hehe i sie urodzil z waga 4200.
A ten teraz w brzuszku na pierwszym usg byl 2 dni mlodszy ale nadgonil i jak do tej pory na kazdym usg o rowny tydz wiekszy. W piatek ide na wizyte to zobacze ile klusek wazy.

Antonia ja chodze do Gowkielewicza i teraz on na urlopie tydz i wyslal mnie do jakiej babki o ktorej prawie zadnych info w necie nie ma , nazywa sie Bartoś -Zdrojewska. Slyszalas o takiej? Ufam mu bo on dobry specjalista i pod jego nie obecosc pacjentki tam wysyla j mu ufam ale wgl info o niej niema. W necie ze 3 miejsca gdzie przyjmuje lub przyjmowala a ona wgl gdzies na mlecznym mi mowila to wgl gdzie indziej. Musze zadzwonic dopytac o adres.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@antonia za dwa tyg mam badania prenatalne.
@ania_g21 mi wychodzi 7 dni mlodsza ciaza, martwi mnie to z dnia na dzien coraz bardziej z ostatnim synem mialam co do dnia z usg i om sie pokrywały, stad ten niepokoj, wiem ze organizm nie funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku, ale tygodniowe odchylenie martwic mnie zaczyna. Staram sie nie panikować, ale przychdza mnie w ciagu dnia pare razy zle mysli no nie poradze.
 
Ana ja jakoś dwie ciąże bezstresowe miałam. Również syn był mniejszy a później znów za duży na ten tc i podejrzenia makrosomi. Wiec naprawdę tym to myśle ze przejmować się nie będę. Ostatnio co chwile, jak na złość słyszę ze ktoś poronił w 4/5 miesiącu ciąży. Aż ciarki później mam i nie umie spać po nocy. W ogóle ja tam czuje cały czas taki Ala niepokój w brzuchu jak już zbliża się owu i wiem ze za pare dni pewnie będziemy próbować. Czy się uda jak się uda czy wytrzyma itd. Stresuje się ze się stresuje! Bo wiem ze to tylko pogarsza właśnie takie przejmowanie się! Ale Ana musimy myśleć pozytywnie, ciężkie to ale No trzeba.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana spokojnie. Moj starszy syn cala ciaze byl 5 dni mniejszy i przenosilam 12 dni hehe i sie urodzil z waga 4200.
A ten teraz w brzuszku na pierwszym usg byl 2 dni mlodszy ale nadgonil i jak do tej pory na kazdym usg o rowny tydz wiekszy. W piatek ide na wizyte to zobacze ile klusek wazy.

Antonia ja chodze do Gowkielewicza i teraz on na urlopie tydz i wyslal mnie do jakiej babki o ktorej prawie zadnych info w necie nie ma , nazywa sie Bartoś -Zdrojewska. Slyszalas o takiej? Ufam mu bo on dobry specjalista i pod jego nie obecosc pacjentki tam wysyla j mu ufam ale wgl info o niej niema. W necie ze 3 miejsca gdzie przyjmuje lub przyjmowala a ona wgl gdzies na mlecznym mi mowila to wgl gdzie indziej. Musze zadzwonic dopytac o adres.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety nie słyszałam o tej Pani ale napewno Twój gin wie co robi [emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
@antonia za dwa tyg mam badania prenatalne.
@ania_g21 mi wychodzi 7 dni mlodsza ciaza, martwi mnie to z dnia na dzien coraz bardziej z ostatnim synem mialam co do dnia z usg i om sie pokrywały, stad ten niepokoj, wiem ze organizm nie funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku, ale tygodniowe odchylenie martwic mnie zaczyna. Staram sie nie panikować, ale przychdza mnie w ciagu dnia pare razy zle mysli no nie poradze.
Wystarczy że dziecko jest troszkę mniejsze i już będzie wskazywać na młodsza ciąże. Ważniejsze żeby było równomiernie... Aczkolwiek u mnie na połówkowych wyszło ze brzuszek większy od główki a babka mówi że w normie [emoji4] więc w normie[emoji4] czy lekarze coś mówili na ten temat?

xnw40tc7sy506vxn.png
 
dziekuje wam za słowa,
@Imama wiem co masz w głowie, dlatego po ostatnich wydarzeniach nie potrafie sie cieszyc ciaza w pełni, staram sie myslec pozytywnie no niestety nie wychodzi to zawsze. @Antonia2016 mowil ze mam pewnie cykle dluzsze, mowie ze nie 28-30dni max i ze wiem kiedy mniej wiecej doszło do zapłodnienia, a on to to akurat wie tylko bóg i ze mam sobie glowy nie zawracac, bo etapy wzrostu w ciazy sa rozne raz szybciej raz wolniej rosnie płod, a mnie te słowa nie uspokoiły jakos.
 
dziekuje wam za słowa,
@Imama wiem co masz w głowie, dlatego po ostatnich wydarzeniach nie potrafie sie cieszyc ciaza w pełni, staram sie myslec pozytywnie no niestety nie wychodzi to zawsze. @Antonia2016 mowil ze mam pewnie cykle dluzsze, mowie ze nie 28-30dni max i ze wiem kiedy mniej wiecej doszło do zapłodnienia, a on to to akurat wie tylko bóg i ze mam sobie glowy nie zawracac, bo etapy wzrostu w ciazy sa rozne raz szybciej raz wolniej rosnie płod, a mnie te słowa nie uspokoiły jakos.
No właśnie [emoji4] więc sobie głowy nie zawracaj i nie wymyślaj problemów [emoji6]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Ana u kobiet które nie rodziły szyjka z reguły się zamyka po owulacji. U nas jednak ten parametr czasem trudno sprawdzić. Tak 9kg ale 36 tyg bo wtedy rodziłam. Pewnie bym przybrała w osy mies ale nie zdarzyłam ;)
Nie martw się ze ciąża mlodsza, tez to miałam.Nie weryfikuje to ze płód jest chory itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry