reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ana, korzystaj z wakacji. Może pogada się poprawi. Ja rok starsza ;)
Wczoraj działaliśmy z mężem z nadzieja, ze łapiemy się na o+12;) we czwartek miałam test pozytywny. Wczoraj już nie było za bardzo śluzu, ale jakoś ciężko mi było wyłapać tutaj zachowanie się szyjki macicy. Od dzisiaj łykam już duphaston.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
no to trzymam kciuki mocnooooo! :) Ja badałlam szyjke pare cykli w drugim wyłapalam co i jak mniej wiecej i tyle co zauwazyłam to ze jest wedrujaca i trzeba robic o tej samej porze najlepiej, inaczej to nie ma sensu.

Dziekuje dziewczyny, no wypoczełam :) ale juz na pomorzu jestem u siebie, a bedac na plazy miejskiej w Olsztynie robili zdjecia dzieciom, oczywiscie ktore chciały, mojemu starszemu robili, dostałam sms wczoraj, ze przeszedł pomyslnie casting :laugh2:, zeby sie z nimi skontaktować, we czwartek mam sie z nim stawic w Jarosławcu w celu dalszej wspólpracy, no ciekawe.:happy:
 
Ana oni do wszystkich tak pisza to jest naciaganie beda chcieli mu sesje za ktora macie zaplacic 300zl zl zrobic szkod waszego czasu.


Milo u nas ok cycujemy kupkujemy itd nie ma o czym pisac:p

Monia dziekuje Jagodka super Jasiu tez bardzo pomaga choc czasami ma odchyl zazdrosci...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo dziekuje wszystko ok w sumie , brzuchol mam tak duzy ze wygladam jak na wylocie a gdzie tu do wrzesnia.
Millo a jak u ciebie?

Antonia jak sie czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Millo dziekuje wszystko ok w sumie , brzuchol mam tak duzy ze wygladam jak na wylocie a gdzie tu do wrzesnia.
Millo a jak u ciebie?

Antonia jak sie czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie super [emoji4] mogę stwierdzić że narazie, a leci już 24 tydzien, to najlepsza z ciąż [emoji3] przytyłam 5 kg. Dla mnie tylko bo dużo potrafiłam przybrać w poprzednich ale zobaczymy jak to się skończy [emoji6] synek duży a brzuch nie aż tak bardzo.
Do września już tuz tuż [emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Biedronka ja mam chlopca a w domu tez jednego. Ale ja nie zrobilam nic w kierunku planowania . Pisalam juz tu z dziewczynami dawnooo temu i tak wpadam co jakis czas.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia a ile ma?:)
Inka w 20t2d miala 337gram.

Ania do wrzesnia juz niedaleko:):*ja tez brzucholek mam duzyyyyy:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry