reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana oni do wszystkich tak pisza to jest naciaganie beda chcieli mu sesje za ktora macie zaplacic 300zl zl zrobic szkod waszego czasu.


Milo u nas ok cycujemy kupkujemy itd nie ma o czym pisac:p

Monia dziekuje Jagodka super Jasiu tez bardzo pomaga choc czasami ma odchyl zazdrosci...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
tak czułam, ze jak tu napisze to cos sie dowiem wiecej, serio:). dzieki za informacje.
 
reklama
Ana, masz racje ze szyjka jest wędrująca, ciężko wyłapać co i jak. Badam szyjkę od dłuższego czasu ale jeszcze nie do końca jestem pewna swojej diagnozy ;)

Maziajka, zwykle tak jest ze starsze dziecko jest najpierw zachwycone niemowlakiem a potem pojawia się zazdrość. Fajnie, ze wszystko u Was w porządku.

Dziewczyny, ja w ostatnich ciążach miałam mały brzuch zwłaszcza ze urodziłam w 36 tyg-jak przyjechałam na porodówkę to położna się śmiała ze musi szukać brzucha;) w ciąży przytyłam 9kg.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aleksandra staranka chyba z abstynecja. Napewno raz po pozytywnym teście owulacyjnym.
Biedroneczka ja również zaczęłam czytać o planowaniu jak mały miał pół roku. Chce trójkę dzieci i tez waśnie chce szybko żeby wrócić do pracy itd.
Mam wyniki. I wydaje mi się progesteron niski bardzo. Nie znam się na tym niestety.
Progesteron mam 0,16 norma dla Fazy pęcherzykowej jest 0,05-0,89. Wiec hmm chyba niski. A globulki mi lekarka mówiła ze mam brać dopiero po pozytywnym teście. Mam ich 15 szt. Badania robiłam w 9 tc. Teraz się zmartwiłam tym progesteronem. Zna się któraś na tym czy powinnam to jednak wcześniej suplementowac??
Testotsteron mam 33 norma 6-82
Estradiol mam mega wysoki ale to przez clomid.
Prolaktyna w normie. I ths tez Ok bo 1,2.
Najgorsze ze w Niemczech nie mogę zbadać progesteronu po owulacji.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Antonia a ile ma?:)
Inka w 20t2d miala 337gram.

Ania do wrzesnia juz niedaleko:):*ja tez brzucholek mam duzyyyyy:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
W 20 t+2d 420 gram

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Imama ja bym zaczela od 2 dni po owu brac progesteron u mnie tak zaskoczylo tez mialam problem z progesteronem


Ana no to sa takie firmy co zeruja niestety na rodzicach zreszta mozna wpissc nazwe firmy w google ..choc pewnie te nazwy zmieniaja.


Gosica ja mialam 10kg na + a brzuch dosyc duzy.Za to w nic innego mi nie poszlo jestem miesiac po porodzie a waga juz pokazuje mniej niz przed ciaza.


Moja kluska wazy juz pona 4kg:-) w miesiac rowny kg.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama ja bym zaczela od 2 dni po owu brac progesteron u mnie tak zaskoczylo tez mialam problem z progesteronem


Ana no to sa takie firmy co zeruja niestety na rodzicach zreszta mozna wpissc nazwe firmy w google ..choc pewnie te nazwy zmieniaja.


Gosica ja mialam 10kg na + a brzuch dosyc duzy.Za to w nic innego mi nie poszlo jestem miesiac po porodzie a waga juz pokazuje mniej niz przed ciaza.


Moja kluska wazy juz pona 4kg:-) w miesiac rowny kg.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Super że się dobrze rozwija [emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
@Gosica ja jednego cyklu bylam pewna kiedy jest otwarta na max, a drugiego juz nie, ale ogolnie przydaje sie badanie szyjki miekkosc np bez problemu idzie wybadać, a jak sie zamknie po owul to juz wogole nie ma kłopotu z rozpoznaniem po owul odrazu staje sie twardsza i zamknieta zdecydowanie.9 kg tylko przytyłas to malutko, chyba minimum? ja 15 kg i w jednej i w drugiej ciazy.
@Imama po pozytywnym u nas tez, bo znajoma dostała i wogole czytałam ze leki np ten bryopyllum na skurcze w 2 trymestrze a w 1 tryme na lęki dla kobiet ktore przeszly juz poronienie i odpowiednie zagniezdzenie tez dopiero po pozytywnym tescie ciazowym w polsce wszystko szybciej jakos daja. kurcze bede mocno trzymac kciuki za udany cykl i szczesliwe zakonczenie mocnoooo!
@Maziajka kg w miesiac ładnie, a jak ci spi? spokojna? z mamusia czy w łozeczku?

Matrwie sie tym, coraz bardziej, ze moja ciaza mlodsza nie moge sie doczekac wizyty czy moj babelek nadgoni to prawie tydzien róznicy,a wiem doskonale kiedy byla owul nie ma opcji opoznienia :( martwie sie, ze moze plod chory :( nawet mysli mam ,a czesem przeczucie, ze moge nie dotrwac do finału. nie ciesze sie wogole z ciazy nie nastawiam na wiele ehhhh cieszylam sie tylko jak ujzalam dwie piekne tłuste krechy.
 
reklama
@Gosica ja jednego cyklu bylam pewna kiedy jest otwarta na max, a drugiego juz nie, ale ogolnie przydaje sie badanie szyjki miekkosc np bez problemu idzie wybadać, a jak sie zamknie po owul to juz wogole nie ma kłopotu z rozpoznaniem po owul odrazu staje sie twardsza i zamknieta zdecydowanie.9 kg tylko przytyłas to malutko, chyba minimum? ja 15 kg i w jednej i w drugiej ciazy.
@Imama po pozytywnym u nas tez, bo znajoma dostała i wogole czytałam ze leki np ten bryopyllum na skurcze w 2 trymestrze a w 1 tryme na lęki dla kobiet ktore przeszly juz poronienie i odpowiednie zagniezdzenie tez dopiero po pozytywnym tescie ciazowym w polsce wszystko szybciej jakos daja. kurcze bede mocno trzymac kciuki za udany cykl i szczesliwe zakonczenie mocnoooo!
@Maziajka kg w miesiac ładnie, a jak ci spi? spokojna? z mamusia czy w łozeczku?

Matrwie sie tym, coraz bardziej, ze moja ciaza mlodsza nie moge sie doczekac wizyty czy moj babelek nadgoni to prawie tydzien róznicy,a wiem doskonale kiedy byla owul nie ma opcji opoznienia :( martwie sie, ze moze plod chory :( nawet mysli mam ,a czesem przeczucie, ze moge nie dotrwac do finału. nie ciesze sie wogole z ciazy nie nastawiam na wiele ehhhh cieszylam sie tylko jak ujzalam dwie piekne tłuste krechy.
A kiedy masz jakieś badania? Nerwy nic nie pomogą... Z resztą na początku bywają takie różnice. Jednej jest zarodek u drugiej nie ma itp..

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Do góry