reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama Progesteron u CB niska. Moze ta wit B weź, bo ona podwyższa protest. Ana ja w ciąży nie jestem jeszcze a tez schizuje ze moze za stara jestem, ze podwyższone ryzyko chorób... Niby nie trzeba sie przejmować ale ja mam taki charakter ze analizuje i nie wiem jak z tym walczyć , wiec rozumiem Cie. Za 2 tyg masz prenat. wiec moze sie uspokoisz jak lekarz powie ze jest Ok.
 
reklama
Imama testosteron dobry bo 33, ja mam 27 czyli mamy mniej niż połowa, dziewczynkowo niby. A badalas męża? Mój ma test w górnej granicy. A mikroelem badalas? K, na, mg, ca? Czy Ty na to w ogole nie patrzysz? U mnie koszt badań minerałów to stonkowo niedużo 28 zł wiec badam i widze ze powoli zbliżam sie do celu,zaczynałam od typowo chłopięcych,
 
Jona ja właśnie tez nie znalazłam nigdzie jakie przedziały powinny być z tych hormonów i minerałów na córkę. Testosteron masz prawie jak ja. Wg mnie Ok. Ale ciekawa jestem czy faktycznie są osoby co maja te T wysokie tak 70-80? Czy właśnie ok30 to norma.
Z tym progesteronem to czytałam ze on w różnych dniach jest rożny. I najlepiej badać 7 dpo czyli tak w 21 dc. Ja wezmę te globulki z progesterononem pare dni po owu i No zobaczymy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana,Imama ja Wam powiem ze tez sie stresuje..tyle na okolo sie slyszy.Dopoki nie urodze to strach nie minie chyba..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@leeleeth jak u was trzymasz sie?

Jeszcze w dwupaku, torba już spakowana. Pokoik czeka.
A ja niecierpliwie sie kiedy utule mojego Króliczka.
Odstawiłam leki i przestałam leżeć non stop i skurcze mi ustąpiły. Znaczy są ale zdecydowanie mniej. Taki paradoks. Za to w krzyżu mnie łupie niemiłosiernie. Takie uroki końcówki ciąży [emoji6]

dziekuje wam za słowa,
@Imama wiem co masz w głowie, dlatego po ostatnich wydarzeniach nie potrafie sie cieszyc ciaza w pełni, staram sie myslec pozytywnie no niestety nie wychodzi to zawsze. @Antonia2016 mowil ze mam pewnie cykle dluzsze, mowie ze nie 28-30dni max i ze wiem kiedy mniej wiecej doszło do zapłodnienia, a on to to akurat wie tylko bóg i ze mam sobie glowy nie zawracac, bo etapy wzrostu w ciazy sa rozne raz szybciej raz wolniej rosnie płod, a mnie te słowa nie uspokoiły jakos.

Kochana u mnie tez dzidz o tydz mniejszy. I tez byłam pewna ze wiedziałam kiedy owu była. Ale miałam usg i lekarz widział nadal nie pęknięty pęcherzyk. Który jego zdaniem nie miał prawa pęknąć. Ale jest z tego ciąża. Zdrowa. Nie zadręczaj sie i pozwól sobie na pozytywne uczucia. Tragedia jak ma sie wydarzyć to sie wydarzy i bez "przeczuć"
Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam teraz staranka Airfix i ona pisała ze w kwietniu testo miała ponad normę a w maju już w połowie normy. Estradiol zawsze poniżej połowy normy i tez niski progesteron i dlatego brała castagnus i potem duphaston. Potas połowa normy w kwietniu w matu zaś potas powyżej normy. Wapń ponad normę magnez w połowie.
Widzę ze z tymi hormonami to się właśnie zmienia. I nawet jak zbadamy teraz to za miesiąc może już być wyższy niższy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth to super ze jeszcze w dwupaku. Kciuki niech skurcze narazie ustąpią a niech nadejdą w odpowiednim momencie.
Nasz organizm jest jaki nieprzewidywalny ze jednak nie ma szans planować czy być czegoś pewnym.
Obawy chyba każda która miała jakieś przykre sytuacje będzie miała. Tylko wcześniej poprostu się nie przejmowałam bo nic mi się nie przydarzyło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Marzycielka ja brałam od stycznia do połowy kwietnia vitex. Później miałam te ciąże i w sumie wtedy tylko kwas foliowy. W połowie czerwca zaczęłam brać tez te Saw Palmetto raz dziennie 320mg i acard (aspirynę 100mg w Niemczech mi ginekolog przepisała). Do tego błonnik w kapsułkach przed posiłkami zawierającymi tłuszcze. Teraz w tym cyklu biorę clomid. Znaczy się brałam 3-7 dc. Dość kontrowersyjny bo używany przy problemach z owulacja. Ale na angielskich str dużo dziewczyn bierze go tylko ze względu na właśnie planowanie płci dziecka. Ja pisałam z paroma dziewczynami które brały tez mimo braku problemów z owu i faktycznie maja córki. Do tego on stwarza lepsze jajeczko i myśle ze może coś mi pomoże.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry