reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co tu taka cisza ? [emoji53] kobitki piszcie coś [emoji846] chociaż o pogodzie.
U mnie leje od rana... Mam tylko nadzieje ze do pon wypada się bo jedziemy nad morze ^^
Pila ktoras z was sok z buraków ? Macie jakiś dobry przepis aby to przelknac ? Jak czesto to pic i ile, wiecie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
My dzis przyjechalismy nad Morze ale pogoda starszna pol dnia lalo i strasznie zimno....
 
reklama
Dziękuję dziewczyny strasznie mi ciężko nie miałam nigdy takiej sytuacji. Nie rozumiem dlaczego najpierw beta rosła a teraz spadła :(. Wzięłam paracetamol mam nadzieję że to nie ta pozamaciczna.. Krwawienie jest ale nie jest duże jakby ustepowalo ja nie wiem o co tu chodzi. :(
 
Kruszynka przykro mi bardzo. Niestety czasem tak się dzieje. Coś poszło nie tak. Ja się "pocieszałam" ze to nie w późniejszych tc. Trzymaj się dzielnie. Będzie ciężko do mnie po paru dniach to dotarło.
Ja liczyłam ze beta się zwiększy ale u mnie progesteron był bardzo niski bo tylko 5 a musiał by być conajmniej 14


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama ja się właśnie tak pocieszam że dobrze ze nie później tylko teraz w 5tc. Mam obserwować czy ból narasta jeśli nie to mnie jutro wypuszcza zrobili mi właśnie usg i nie widzą nic ale boli po prswej str przy ucisku więc nie wykluczają ciąży pozamacicznej . Mam nadzieję że samo się oczyści chce wrócić do domu w pon mamy zarezerwowane wczasy nad morzem. Muszę się pozbierać chociaz czuje się okropnie.
 
Beta 23:( tydzień temu była 148 ładny przyrost bo 90%a tu tersz tylko tyle 23... Krwawienie jest ciągle zostawili mnie tu na noc. Boli brzuch nie widać było pęcherzyka więc mówią że się wchlonal lub ciaza pozamaciczna.....
[emoji17] współczuję

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Krzuszynka, rok temu przechodziłam dokładnie to samo, pod koniec lipca poroniłam w 5/6 tyg. Tak jak piszesz można się pocieszać ze teraz a nie później to się stalo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kruszynko bardzo mi przykro:(Na pocieszenie powiem Ci ze tez poronilam na poczatku stycznia a w marcu juz znowu bylam w ciazy a jeszcze jest wlasnie wieksza szansa na dziewczynke wtedy:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry