reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem w 33tc, ale ostatnio przed szpitalem odszedł mi czop. I tak sie martwię.
Termin mam na 10-15 wrzesień wiec jeszcze sporo czasu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To nieźle. Mi jak czip odchodził zaraz było rozwolnienie i akcja [emoji4] 33 tydzień to już nie najgorzej. Będzie dobrze

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Skoro mowicie że z kiszonych buraków sok jest lepszy wiec sprobuje, bo ten warzywny [emoji849]
Aleksandra mozesz zrobic zdj opakowania tych kiszonych burakow z kauflanda ? Chce wiedziec czego szukac : )


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jeja Kruszynka trzymaj się! Badź dobrej mysli.
Trzymam kciuki [emoji1307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kruszynka o jejciu! Wchodzę czytam a tu takie coś. Trzymaj się. Mam nadzieje ze to coś innego, dobrze ze jesteś w szpitalu. Daj znać jak beta. Przeżyłam to dwa miesiące temu i naprawdę współczuje bo stres straszny jak się krwawi. Ale to nie koniecznie to, dużo kobiet krwawi. Ważne żeby beta przyrastala.
Leeleeth masz wielowodzie!?!? Moja dobra znajoma miała wielowodze właśnie ah i masakra. Oby u Ciebie się uspokoiło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kruszynka o jejciu! Wchodzę czytam a tu takie coś. Trzymaj się. Mam nadzieje ze to coś innego, dobrze ze jesteś w szpitalu. Daj znać jak beta. Przeżyłam to dwa miesiące temu i naprawdę współczuje bo stres straszny jak się krwawi. Ale to nie koniecznie to, dużo kobiet krwawi. Ważne żeby beta przyrastala.
Leeleeth masz wielowodzie!?!? Moja dobra znajoma miała wielowodze właśnie ah i masakra. Oby u Ciebie się uspokoiło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A czym się to wielowodzie objawalo? Czemu strasznie? Czy to jest aż takie duże powikłanie?

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Andzeisia moja znajoma miała wielowodze i odciągane wody przez strzykawki. Ale u niej to strasznie poważnie było. Do tego niestety ale wielowodze często jest spowodowane przez chorobę dziecka, lecz oczywiscie nie zawsze!! Znajomej mały miał trzecia komorę mózgu powiększona, do tego brak przełyku i serce pompowało krew w odwrotna stronę. Urodził się w 34 tc i przez to miał jeszcze martwicę jelit. Zmarł po miesiącu, tzn musieli odłączyć go od tlenu bo już nie było porostu szans na normalne życie! Ale to ona była w 8% kobiet co rodzą dzeci z artrezja przełyka i do tego wielowodze tez 15% kobiet ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wielowodze chyba dopiero po 30 tc wykrywają. U niej właśnie do 30 tc wszystko było Ok. Ale lekarz okazało się ze powinien wcześniej widzieć ze dziecko będzie miało wady.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Beta 23:( tydzień temu była 148 ładny przyrost bo 90%a tu tersz tylko tyle 23... Krwawienie jest ciągle zostawili mnie tu na noc. Boli brzuch nie widać było pęcherzyka więc mówią że się wchlonal lub ciaza pozamaciczna.....
 
reklama
Beta 23:( tydzień temu była 148 ładny przyrost bo 90%a tu tersz tylko tyle 23... Krwawienie jest ciągle zostawili mnie tu na noc. Boli brzuch nie widać było pęcherzyka więc mówią że się wchlonal lub ciaza pozamaciczna.....

[emoji17]
Trzymaj się


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry