reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

gratulacje dla koleżanki :tak:

czekam z niecierpliwością na anufifi :dry::rofl2:

wczoraj siedziałam do 3ej w nocy nad nauką, dzisiaj już od 8ej :baffled:
na dodatek jutro mój mężulek ma urodziny i przyjeżdża polowa rodziny a w domu wszystko do góry nogami :rofl2:

DZIEŃ DOBRY :-);-)
 
reklama
Cześć kobitki...
ale tu cisza ostatnio:-(

czrodziejko z tego co mi anuffi pisala to Ona dopiero jutro w sobote ma isc na betke... wiec jeszcze poczekamy sobie.....

chyba pyszczek mial isc na betke??? wiec czekamy na wynik.........

u nas też mnustwo sniegu brrr też nielubie zimy:zawstydzona/y:
mi sie jutro zaczyna 13 tydzien czyli II trymestr wiec moze wymiociki juz pozegnam...oby.....

pixela gdzie Ty babeczko jesteś?????

buziaki na cały dzionek śle......:tak:;-)
 
HEJ Kobiety!!!!!
Ciekawe jak pyszczka betka???i czy anufifi zdecydowała się iść dziś w końcu???
Ja jestem w pracy ,ale mam jakiś słaby dziś nastrój i jak bym mogła to bym przeleżała cały dzień w łóżku.Pozdrawiam.

 
Czesc laseczki.Co za spokój tu ?:confused::szok::dry:
Tez ciekawam jak betki dzisiaj :tak: Moze uda mi się dowiedziec pozniej coś.
Becia :crazy: wracaj.
Czarodziejoko buziale wierna towarzyszko :tak:
agniesia dobrze, ze się pojawiasz, bo jakoś tak pewniej się czuje wiedząć,ze ciągle tu jesteś :-D nie wiem jak to wyrazic slowami zebym nie została zle zrozumiana,ale... ten synek tak mi się marzy,ze ... gdyby sie nie udalo to.... znaczy się gdyby była kolejna dziewuszka to chyba długo nie mogłabym sobie z tym "poradzić"... bo nic się jeszcze u mnie nie dzieje,a juz się nastawiłam na synusia tak ze uhhhh:zawstydzona/y::sorry2:
Bershka najlepszego dla męzusia :-D i jakoś musisz to ogarnąc kobieto :dry::-D


Dla wszytskich kobietek buziale muuuuuaachhh:-)


 
witam..royanna nie doluj sie prosze.trzymam kciuki by w pracy bylo oki na rozmowie,moze to tylko rozmowa na temat pracy a nie chodzi wogle o zwolnienie,bedzie dobrze,a u rodzicow moze maly kryzys,minie i tez bedzie dobrze,,i jak anufifi bylas na betce napisz coc,czekamy tu wszystkie i sie niepokoimy.pyszczek ty tez pisz jak po betce,trzymamy kciuki by byly u was fasolinki...aga bereshka jak samopoczucie?a u mnie wczoraj byla katastrofa mialam atak od woreczka zolciowego,ten bol to cos strasznego dzwonilam do lekarza domowego co moge wziasc przeciw bolowe.ona nie wie,11tyd ciazy weszlam to sie bala cos podac zadzwonila do mojego ginekologa on powiedzial ze moge buskopan plus wziasc przywiezli mi lekarstwa z apteki wzielam.po godzinie przeszlo,wieczorkiem mialam maly atak obeszlo sie bez tabletki a w nocy znowu mocny ale tez nie wzielam tabletki,bo boje sie o fasolinke,teraz jestem glodna a nic nie jem bo sie boje ze znowu bede miec atak,mowie wam dziewczyny co przeszlam,dzisiaj czuje sie dosc dobrze pije herbatke kamilkowa..mam nadzieje ze szybko nie dostane znowu ataku,tak bardzo bym chciala zeby byl juz sierpien..
 
hej dziewczyny...moge dolaczyc sie do waszego forum?Bo forum mamus staraczek po raz drugi troche umarlo ale mam nadzieje ze sie to zmieni;-)tez staram sie o fasolke z mezem w weekend ma przyjsc @ale jakos dolegliwosci nie czuje ..tylko w tyg pare razy mnie bsusek bolal....jestem mc po odstawieniu tabsow i chyba malo prawdopodobne abym zaszla w ciaze juz w pierwszym cyklu jak myslicie??Pozdrawiam was goraco:-)
 
Hej laseczki :)))
anufifi- Kochanie daj znac co i jak :))) Mam nadzieje ze Tomeczek juz superasnie..moj się wylizal
baby4.gif

Margeritko dla Ciebie buziaki wierna Towarzyszko :))))
Agnieszka12 jestem w szoku ze to juz tyle ciązy zlecialo!!!! Ehhh czas leci..nie obejrzysz sie a tulic bedziesz swoje szczescie :))))
baby2.gif

gie-oska :)))
No jasne ze Cię przyjmiemy!!!! A ty starasz sie o konkretna płec dziecka?
dzienswiata.gif

Kurcze dziewczyny dobija mnie ta pogoda...siepie snieg taki drobny..ani wysjc ani nic...bleeeee
emot142.gif
 
Witajcie. Pewno znów nikogo nie ma jak ja wpadłam tu.
witamy nową staraczke gie-oska
Czarodziejka a u Ciebie jak śnieżek pada, u mnie obleci.
Sylwia wkleiła dawno temu stronkę z wyliczeniami odnośnie metody Jomesa co wy o tym myślicie ( chyba mało prawdo podobne takie coś, piszą że 70% kobiet ma dni płodne w ten wyznaczony dzień, a może któraś z was to sprawdziła) hi hi
 
reklama
Do góry