reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
royanna dzięki za trzymanie kciuków ;-) Ja też trzymam za Anufifi mocno! A sama aż tak bardzo sie dzisiaj nie ekscytuję, wiem że będzie co ma być. Ale jutro przy odbiorze wyniku pewnie kolana będa miękkie :-D
Ja też wolę w dzień na forum być, bo wieczorem zawsze mam coś do zrobienia, a jak za długo wieczorem przy kompie ślęczę to mnie potem głowa boli....kurcze wczoraj byłam z tymi bólami u neurologa i chyba czeka mnie tomografia głowy (tak profilaktycznie),a objawy mam migrenowe...:baffled: ale jak uda się zaciążyć to już tomografii nie zrobię, bo nie wolno :tak:

Anufifi będzie dobrze!! Nie przejmuj się tak kochana i spróbuj się uspokoić! :-) Ja tez nie wiem kiedy doładnie miałam owu, może 12 a może 13 dnia, bo 11go i 12go wyszedł mi pozytywny owu... Więc głowa do góry, ja się jakoś dzisiaj trzymam i Ty tez możesz! A może już w brzuszku fasolka, więc nie wolno Ci się denerwować, przeciez wiesz..:tak: Buźki
 
Hmmm, wiem ze to trudno(ja pewnie pozniej tez bede tak szalec), ale przed Toba weekend, masz fajnych synow, zaplanuj sobie tyle atrakcji z nimi poza domem lub w domu aby minal Ci piatek i sobota, w niedziele i tak badan nie robia wiec sila rzeczy bedziesz musiala poczekac do poniedzialku!
 
Hej dziewczyny....
Pyszczek trzymam kciuki za Ciebie ,aby jutro się okazało ,że masz fasolkę!!!!!!!!
Anufifi wiem ,że nie można przestać o tym myśleć czy jest fasolka nawet jak się czymś człowiek zajmie to i tak w podświadomości się myśli ja mam przynajmniej tak.
Royana też kiedyś pracowałam w MM wiem co to znaczy jak jest wyprzedaż .Jak jest godzina 7 to ludziska mało się nie zabija ,żeby zdobyć np.odkurzacz ha ha.Pozdrawiam życzę wytrwałości na te dni.
 
Witam na chwilke:))
Anufifi... doprowadzam Cie do porzadku:wściekła/y: popuscilas sobie jak mnie nie ma :wściekła/y:..Ogarnij sie
zzwrzaskce7.gif
:-D no mam ndzieje ze teraz powrocilas do normalnosci:-D:-D;-)..To idz na betke w sobote.. bo tu wszystkie jajko zniesiemy.. a Ty najwieksze:-D .. Bedziesz przynajmniej wiedziala na czym stoisz.. a tak to do poniedzialku ..bedziesz sie glowila co i jak:tak:;-)

Dziewczynki.. mi bakuje czasu normalnie..Ciesze sie i dziekuje ze o mnie pamietacie..to mile..:zawstydzona/y:
Caluje Was Wszystkie mocno i sciaskam rownie mocno.. noo i nie przestaje za nikogo kciukow puszczac:-);-)..
BUZIACZKI TESKNIACZKI:))))))
 
Ostatnia edycja:
kari jutro się przekonamy czy trzymanie kciuków pomogło, ale dzięki tak czy inaczej! ;-)

Sylwuś Buźki!!!!:-)

Ja lece film oglądać, miłego popołudnia!
 
Pyszczek jestem z Tobą całym sercem, a jutro będą tylko dobre wiadomości(a jak długo się staracie) my dopiero zdecydowaliśmy się na dzidzię. Kobiety jakie badania robiłyście wcześniej jakaś toksoplazmoza i różyczka? Powiedzcie jak to było ja za pierwszym razem robiłam tylko na toksoplazmozę.
Anufifi może zaczekaj do poniedziałku ja też wcześniej robiłam i to nie wychodzi pużniej smutek i rozczarowanie. Wiem ze do poniedziałku to dla Ciebie wieczność ale przemyśl to, ja na twoim miejscu bym zaczekała.
Wczoraj była u mnie kuzynka z maleństwem swym i myślałam że oszalej jak ja zobaczyłam, też bardzo pragnę żeby mieć kolejnego brzdąca( obwiniam się że tak zwlekałam z tą decyzją) Uważam że muszę pobrać troszkę foliku i koniecznie wizyta u ginekologa co powie bo byłam troszkę czasu temu. Więc czekam kiedy przyjdzie @
 
Witam miłe towarzystwo!:-) Czytam sobie Was po trochu i za wszystkie trzymam kciuki, żeby mogły mieć swoja wymarzną fasolkę. Ja staram sie o dzidzię trzeci cykl. Nie wierzyłam jak pisałyście,że niektóre to kilka cykli już się staraja i nic. Aż sama sie o tym przekonałam. Pierwszym razem dostałam @ w dniu, w którym myślałam, że właśnie dostane. W drugim cyklu, jak nie dostałam @ w oczekiwanym dniu to byłam pewna, że jestem w ciąży :-)ale niestety @ przyszła. Teraz trzeci cykl. We wtorek byłam w lekarza i powiedział, że pęcherzyk ma 21 mm i pęknie w czwartek. Dziś lekarz powiedział,że pękł. :-DBardzo sie cieszę, ale boję się, że nie dojdzie do zapłodnienia. Lekarz wymienił tyle rzeczy, które muszą wystąpić rzeby doszło do zapłodnienia. Jakim cudem ludzie maja wpadki, skoro tak ciężko zajśc w ciąze.:baffled:
 
reklama
Lekarz wymienił tyle rzeczy, które muszą wystąpić rzeby doszło do zapłodnienia. Jakim cudem ludzie maja wpadki, skoro tak ciężko zajśc w ciąze.:baffled:

:confused::dry::confused:.... jak pomyślę jaki to skomplikowany proces :baffled:, ile musi się zdarzyć, żeby do ciąży doszło, to mi się wydaje, że nigdy w ciąży nie będę... :-:)wściekła/y::crazy:
 
Do góry