reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiki niepisalam tu ale bylam kolo 1,5 tygodnia temu na pogotowiu z podobnym bolem o ktorym mowisz tylko u mnie stwierdzili ze mam cos z jelitami kazali pic rumianek 1x dziennie i tak robie pije codzinnie rumianek i juz jest wszystko dobrze..... prz takich bolach mozna spokojnie brac tabletki o nazwie no-spa sa bezpieczne.... atu cos na temat jego wlasciwosci....
Wielu z nas doskonale zna jego działanie przeciwzapalne, rozkurczowe oraz odkażające. Rumianek jest składnikiem różnorodnych mieszanek ziołowych, okładów, naparów i innych. Stosowany przy stanach zapalnych przewodu pokarmowego, jamy ustnej, a także w stanach skurczowych jelit, w stanach zapalnych wątroby, pęcherzyka żółciowego, w przewlekłym zapaleniu nerek i pęcherza oraz zewnętrznie do przemywania owrzodzeń, odleżyn i innych dolegliwości
 
reklama
AGA, ja mam wyliczoną owulację księżycową Jonasa na ten rok, ale nie byłam u gina sprawdzić, czy naprawdę w ten właśnie dzień ta druga owulacja (ponoć związana z oddziaływaniem księżyca) u mnie jest. Ale ja od września u gina nie byłam... jak się zmuszę do wizyty ;-):-D to może z ciekawości pójdę w ten dzień, co mi owu według Jonasa wypada... :-) i zobaczymy...

WITAM GOŚKIĘ :-):cool2: jak tamten wątek tak nie idzie :sorry2: to pewnie, że staraj się z nami :-);-)
 
Hej dziewczyny....ja byłam na betce ...pokusiłam sie mimo ze to 9 dnień po owulce...wynik ujemny...babka w labolatorium powiedziała , że to za wczesnie , ale ja myśle ze coś by sie podniosło jakby fasolka była....jest mi cięzko ale dam radę ...pierwsze emocje opadają ....jak zawsze w tym momencie mysle że planowanie płci nie bedzie dla mnie wazne w nastepnym cyklu , bo i tak bardziej niz teraz sie nie moge zblizyc planując dziewczynke...nie wiem może ten mięsniak tak daje w kość...
Pójdę do lekarza ..oberwe po uszach za niesłuchanie i zobaczymy co dalej...póki co mam doła...i tyle towarzyszki...:-:)-:)-:)-(

PYSZCZEK ...mam nadzieje ze ty masz lepsze wieści....
 
Ostatnia edycja:
anufifi kochana glowa do gory,no szkoda ze ujemny,sama jestem smutna z tego powodu,tak bardzobym chciala zebys miala juz fasolinke,tylko nie doluj sie kochana bo bedzie jeszcze gorzej,rozumie cie doskonale przechodzilam to samo przez pol roku a potem jak stecilam nadzieje to udalo sie,ale wtedy bylo mi obojetne czy chlopczyk czy dziewczynka i mam teraz moja fasolinke tylko nie mam zielonego pojecia co nosze pod serduszkiem,choc czuje ze to znowu chlopczyk.nic nie szkodzi tak bardo chcialam dzidzie i jestem szczesliwa ze sie udalo ze jest bo naprawde tracilam nadzieje,obawialam sie wieku i wszystkiego..anufifi bedzie dobrze,bedzie fasolinka w nastepnym cyklu.zycze powodzenia z calego serca,a moze juz jeast tylko ze bylo zawczesnie???agnieszko moge naprawde brac ta nospe w 11tyg nic mi nie bedzie,mam ta zwykla nospe i ta nospa-forta..ona przy atakach mi pomaga ale balam sie ja wziasc,a rumianek pije bo boje sie znowu ataku,a co powiedzial ci lekarz jak bylas w szpitalu ze wtedy z fasolinka oki,nie dzieje jej sie wtedy nic,napisz prosze bo tak bardzo sie boje...gie-oska witamy u nas na naszym bb..beti serce gdzie jestes?
 
Hej Dziewczyny jestem i ja....robiłam rano betkę i niedawno odebrałam wynik...niestety negatywny..:-:)-:)-( czyli to plamienie nic nie znaczyło, rozwiały się moje zludzenia w tym cyklu...smutno mi...

Anufifi przykro mi też z Twojego powodu ... :(
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny jestem i ja....robiłam rano betkę i niedawno odebrałam wynik...niestety negatywny..:-:)-:)-( czyli to plamienie nic nie znaczyło, rozwiały się moje zludzenia w tym cyklu...smutno mi...

naprawde wiem co czujesz ...miałam nadzieje ze choc Ty masz lepsze wieści...wiesz ja odebrałam wynik juz jakis czas temu ...z każdą chwila mi ciut lepiej i mam nadzieję ze i Tobie tak będzie....trzeba tu wspomnieć koleżanki które starały sie duzo dłużej a dziś się cieszą....Aga 11 cykli , Jarzębinka 7 cykli ...uda sie i nam ...nie jest łatwo wiem bo rycze to pisząc , ale cóż....
 
A ja chciałam zrobic mojemu M miłą niespodziankę, więc nic mu nawet nie mówiłam że jak tylko wyszedł do pracy, wymknęłam się na miasto na betkę... Ale teraz już wie, nie mogłam tego trzymac dla siebie i pewnie też cierpi w głębi duszy...:-:)-:)-(
Jutro idziemy razem do mojego gina, bo mam ustawioną wizytę, więc chce już zrobić wszystkie badania hormonów i badanie nasienia M, może wtedy się coś wyjasni, dlaczego wciąż się nie udaje...niedługo zaczynam 6 cykl...:confused:
Anufifi spójrz na swoich kochanych chłopców, ich uśmiech na pewno otrze Twoje łzy....
jestem z Tobą..


Idę może jakiś film obejrzę...wybaczcie że Wam dzisiaj nie potowarzyszę... i dzięki za trzymanie kciuków..
 
Ostatnia edycja:
Ja też nie powiedziaam męzowi...na szczęscie go nie było jak wyłam....tyle że ja wiem że problem tkwi we mnie....

i tak sie dowie lada dzien jak przyjdzie @@@.

Dzieki Pyszczek...Ty tez sie nie martw ...zrobisz badania i wszystko będzie jasne ...może to drobiazg a potem pójdzie raz dwa....trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte...
 
reklama
KIKI a czemu tak sie boisz wziasc cos w 11tyg.... ma to jakies znaczenie jaki tydzien??
zeby Cie uspokoic to powiem ci ze ja jakos wlasnie w 11 tygodniu bylam jak wyladowalam w szpitalu z bolem strasznym, pierwsze co zrobili to usg dzidzi i wszystko ok bylo nawet mi lekarka pokazala jak sobie fajnie fika w brzuszku:-)
potem pobadala mi brzusio i krocze.... kazala pic rumianek i brac no-spe jeszcze ja mowie ze wezme ta nos-spe jak mnie bardzo bedzie bolec a ona ze po co czekac na bol mam wziasc dzis i jutro.... i tak zrobilam wzielam przez dwa dni... po jednej tabletce i sie uspokoiło wszystko....
powiem ci ze ja rano w ten dzien bylam na badaniu usg u mojego lekarza a wieczorem wyladowalam na pogotowiu i bałam sie bardzo ze w ciagu dnia dwa razy mialam usg dzidzi ale lekarka na pogotowiu mi powiedziala ze lepiej sprawdzac niz cos olac.... a dzidzi niezaszkodzi,,,,,
 
Do góry