reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Pyszczek przykro mi z anuffi to na bieżaco jestem w kontakcie ściskam Was mocno....

pyszczek jak moge to napisze moje zdanie uważam ze miałas ciaze ale nieutrzymała sie i to wlasnie to plamienie było oznakom jej, wiesz powinnas brac wg taki lek duphaston bieze sie go od 16dc to jest progresteron on pomaga fasolce sie utrzymac i dobrze zagniezcic z tego co tu piszesz wynika ze masz go mało ja tak miałam i dlategp przy pierwszej ciazy plamiłam teraz przy drugiej w cylklu co zaciazyłam brałam ten duphaston i wiem ze on mi pomogł i niemiałam juz plamienia.... powiedz lekarzowi koniecznie o tym plamieniu i o tym ze chcialabys brac w tym cyklu duphaston zeby ci przepisal to bardzo bezpieczny lek ja go do dnia dzisiejszego biore.... moj lekarz tłumaczyl mi to tak ze stosowanie tego leku to tak jakby układanie dzieciatka w wacie... nic mu sie niestanie:-)
 
Hej Dziewczyny jestem i ja....robiłam rano betkę i niedawno odebrałam wynik...niestety negatywny..:-:)-:)-( czyli to plamienie nic nie znaczyło, rozwiały się moje zludzenia w tym cyklu...smutno mi...

Anufifi przykro mi też z Twojego powodu ... :(
Dziewczynki nie smutajcie się
cinnamon.gif
Ja wiem ze to banał ale trzeba próbowac dalej i nie poddawac sie!!!!

Dziewczyny ja wierze ze kazdej z nas sie uda!!!! Nie ma co sie łamac..dobrze ze mamy Tu siebie :)))
Bardzo mocno Was sciskam Kochane
shyly.png
 
Anufifi Pyszczek przykro mi...
ale glowa do gory!!!
zajdziecie w ciaze napewno, uzbrojcie sie tylko w cierpliwosc.
ja nawet nie moge sie starac, nawet nie wiem kiedy bede mogla :-(
 
"ja nawet nie moge sie starac, nawet nie wiem kiedy bede mogla"

KICIA tak mi przykro - a co mówia lekarze - kiedy możesz zacząć starania?
 
Bardzo Wam wszystkim dziekuję za słowa pocieszenia...cóż już kiedys pisałam o wahaniach emocji jakie sa tu podczas każdego cyklu ....nie da sie tego uniknąć ...ale po smutku z porazki przychodzi siła do walki....w kocu sie uda...
 
:-:)-:)-:)-( ech.. dziewczynki kochane :-:)-:)-:)-(

niech błogosławione będą wpadki :baffled:

bede trzymać mocno kciuki za następny cykl, główeczka do góry
 
reklama
Wiecie...zastanawiam sie nad jedną rzecza ....ja na dziewczynkę bardziej zblizyc sie juz nie mogę....teraz było rowno 2,5 dnia...a sokor tak to jak ja mam dalej planowac????:confused::baffled::dry::-:)-(
 
Do góry