reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Spiochy :))))
Kurcze nikogo tu nie ma...:dry::dry::dry::dry:
A ja juz ma chodzie :)))) Mlody coś nam sie w nocy obudził bo kaszel go z godzine męczył....dalam syrop ktory daje sie na noc Sinecod i spokój do rana :))))
Ahh te choróbska...podobno tyle ludzi jest chorych ze szok...Trzeba sie jakos ratowac..przedwczoraj Anufifi przepis na syrop z cebuli mi dawala....naturalny antybiotk (cebula,czosnek i miód):tak:
No dobra mykam:)) Milego dnia
anufifi czekam na Twój pomiar. Jak Tomus?
royanna Macius zdrowy bo nie goraczkuje tylko w nocy pokasluje albo zaraz po przebudzeniu...w dzien cisza!
 
reklama
...Trzeba sie jakos ratowac..przedwczoraj Anufifi przepis na syrop z cebuli mi dawala....naturalny antybiotk (cebula,czosnek i miód):tak:
Czarodziejko, jak bedziesz miala chwile to napisz tu nam ten przepis, plisssss:-)Musimy sie ratowac:tak:przed chorobskami. Ja juz zaczelam zazywac Amol za rada babci, kurcze, mam nadzieje, ze nie jest szkodliwy jakby co na Fasolke:confused:
 
witam was dziewczyny asus powodzenia zycze i szybkiego powrotu do domku,jak tylko bedziesz wklej fotki i napisz jak przeszlas cc jak dzidzia i wogole,sciskam cie i zycze powodzenia,anufifi a moze jednak zafasolkowalas jak cycuchy bola to zawsze jakis taki objaw ciazy juz nie moge sie doczekac jutra co napiszesz,trzymam kciuki..co te dzieciaczki tak choruja niech wracaja szybko do zdrowia,moje jak narazie na szczescie zdrowe,byle tak zostalo,dzisiaj bylam z ercanem u lekarza robic badania bo ma troche nadwagi,ciekawe co wyjdzie z tego wszystkiego..mykam za chwilke do sklepu na zakupy bede wieczorkiem..
 
Witam się czwartkowo.Nie musiałam zbytnio nadrabiac :szok: Gdzie Wy ?:confused:
anufifi czekamy z niecierpliwoscia- tylko nas nie trzymaj w niewiedzy dluzej niz to konieczne:tak:;-) Tomeczka uściskaj.
Becia a Ty gdzie?:dry: Ile mozna obrabiac zdjecia i takie tam:sorry2: Buziole
Czarodziejko naturalne specyfiki ponoc najlepsze:tak: Spokojnego dzionka dla Cię.
Kiki nadwage powiadasz. Moze wyrosnie jeszcze:tak:
Bershka jak mały? Rozłozył się na całego?
royanna ;-):-) A czego ta wyprzedaz? lubie takie "tanie kupowanie":-D Tutaj tez takowe są- tylko czasu zeby isc na nie ma :dry:
Sylwiaaa a juz nic! Juz nic! Korzystaj :-p
Kicia zagladaj , zagladaj - milusio ogromnie,ze powoli dołączasz znow :tak:

Miłego dnia kobietki.

 
Witam się czwartkowo.Nie musiałam zbytnio nadrabiac :szok: Gdzie Wy ?:confused:
royanna ;-):-) A czego ta wyprzedaz? lubie takie "tanie kupowanie":-D Tutaj tez takowe są- tylko czasu zeby isc na nie ma :dry:

Ja juz jestem. Wrocilam z zakupow, teraz kraze miedzy kuchnia a laptopem. Wyprzedaz w MM jak mowia reklamy sklep"nie dla idiotow":-DBedzie szal-cial:szok::-D
 
Witam z pracy... mam dziś nastrój bleeee :-(

Ptasiorku, a jak u Ciebie przeczucia? bedzie chlopak w tym cyklu?

Kurcze, no narazie żadnych... :baffled: raczej przekonana jestem, że nic z tego...bez względu na płec... chyba mam granicznie krótką lutealną z 10dni....:sorry2: sama nie wiem... jak interpretowac temperaturki :confused:
 
Hej Dziewczyny ;-)
Jestem jestem w końcu...wczoraj miałam mały kryzys cierpliwości, ale dzisiaj już jest ok, jutro rano idę na betkę, ale wyniki będą dopiero po południu i mam zamiar osoiście po nie pojechać, a nie odbierac przez net jak ostatnio (nie wiem dlaczego tak zdecydowałam), więc napiszę Wam jutro wieczorem...

Royanna mam nadzieję że Twoje słowa się sprawdzą :tak:
Anufifi a Ty jak się trzymasz? Ja wczoraj myślałam że zwariuje z tej niewiedzy, ale dzisiaj już nie, spokojnie czekam do jutra...mnie piersi nie bolą w ogóle, żadnych objawów nie mam poza tym plamieniem wczesniejszym po owu i częstszym sikaniem, ale czy ja wiem...boję się rozczarowania, choć głęboko wierzę że mogło się udac...pozostaje tylko modlitwa ...:tak::sorry2:

Pozdrowionka!
 
reklama
Jestescie babeczki :)))
Pyszczek podejdz do tego spokojnie...choc nie wiem czy tak sie w ogole da:sorry2::sorry2::sorry2: Trzymam kciuki zeby było Ok. Wiesz przecież ze wszystko w rekach Boga!!!! Co do objawow to ja nie mialam przed @ (w pierwszej ciązy) przyszedl termin @ i tescik pokazal 2 kreseczki. do 7 tygodnia zastanawialam sie czy faktycznie jestem w ciązy bo nic kompletnie nie czulam..no moze troche cycki ale niejakos szczegolnie...a potem w 8 tygodniu jak mnie zmoglo:baffled::baffled::baffled::baffled:zygalam zygalam zygalam....wtedy juz wierzylam ze nosze fasolke...Pan Bog chyba chcial mi dobitnie pokazac ze jestem w ciązy :))))))
Ptasiorku a prowadzisz wykresy na 28dni?
 
Do góry