reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czarodziejko wiem że masz rację...Wszystko w rękach Boga...:tak: Więc co On zadecydował w tym cyklu, dowiemy się jutro ;-) Ale pocieszające jest to, że Ty tez nie miałaś żadnych objawów..więc może i ja tak mam :tak: Dzisiaj jestem już zupełnie spokojna, zaraz sobie jakiś film obejrzę na kompie, jeśli wcześniej uda mi się zwalczyć potężny ból głowy..:baffled:
 
Pyszczek będzie dobrze ja myślę że się uda. Trzymam za Ciebie kciuki.
Ptasiorek Twoja Milenka jest tak słodka że... też chce dziewczynkę.
 
Anka yogga dzięki za trzymanie kciuków ;-) mama nadzieję że będzie dobrze :tak: My też chcieliśmy na początku dziewczynkę, ale z biegiem czasu stało się to mniej ważne, teraz po prostu marzymy o dzidzi, bo to będzie nasze pierwsze ;-) A Ty długo się starasz o dziewuszkę?
Pozdrawiam

Ptasiorek ja też miałam krótką lutealną przez parę cykli, więc dlatego biorę luteinę. Więc teraz nawet tempki nie mierzę, bo od luteiny na pewno jest wysoka, poza tym tylko się tym stresowałam. Nie martw się ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny...
a ja sie zastanawiam czy iść na ta betke jutro czy nie poczekac do poniedziałku...jutro mam właściwie 9 dzień po owu....jak nie wyjdzie bedę sobie wmawiac ze moze jeszcze wyjdzie i dalej sie wkręcac...aaaa kurde nerwy mam juz straszne...
 
Anufifi doskonale Cię rozumiem z tymi nerwami, ja tak wczoraj miałam. Już chciałam dzień wcześniej na betkę iść..Ale sama siebie doprowadziłam do porządku, pomyślałam że za bardzo fiksuje, tak czy inaczej nic już nie zmienie więc mogę jeszcze poczekać do jutra. A mam nadzieję że moja cierpliwość zostanie wynagrodzona :-):tak: Tyle że u mnie będzie jutro 12-13 dzien po owu, a jesli u Ciebie dopiero 9ty to nie wiem, może niech dziewczyny bardziej doświadczone ode mnie w robieniu betki się wypowiedzą...ale Aga wcześniej pisała że robiła 10go dnia, więc może i 9go wyjść pzytywny wynik ...tego Ci z całego serduszka życzę..:tak:
 
Kurcze, to juz jutro Pyszczek i Anufifi beda robic betke :) a ja sie ekscytuje tym jakbym to ja miala robic ten wynik! 3mam za Was kochane mocno kciuki!!! Musi byc dobrze!

Ja wlasnie ugotowalam obiadek, poszykowalam miesko do mrozenia i czekam do 17tej a mezulek wroci z pracy. A do Was bede kukac, bo cos wydaje mi sie, ze jak ja tu jestem to nikogo innego nie ma...
 
nie wiem...sprawdziłam i u nas robia też w sobote badania wiec moze pojade w sobote....bo dokładnie co do godziny kiedy owulka była tez nie wiem ....mogłabyć i w środe rano to jutro moze byc 8 dzien.....niech mnie któas opieprzy bo fiksuje....
 
reklama
Do góry