reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy? :)

Niebieskooka23

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
141
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMAG0524_1.jpg
    IMAG0524_1.jpg
    455,9 KB · Wyświetleń: 556
reklama
Mialam taka sama sytuacje tylko umnie 3 wyszły pozytywnie, a chyba z 8 negatywne no i beta tez negatywna. Teraz po tej akcji spoznia mi sie okres 7 dni ale cierpliwie na niego czekam zeby sie nie nakrecac bo boli brzuch jak wlasnie na @ :)
A wybrałaś się w końcu do tego ginekologa tak jak pisałaś na początku lutego? :-p
 
reklama
A wybrałaś się w końcu do tego ginekologa tak jak pisałaś na początku lutego? :-p

Wybralam ale o sytuacji nie mowilam bo stwierdziłam,ze to mogla byc poprostu ciaza biochemiczna albo blad testu no i nawet juz nie mialam czasu o tym myslec ostatnio.
Zrobilam cytologie, Pani powiedziala ze w srodku wszystko ladnie wyglada ( nie robila usg tylko badala tak wzrokowo ) No i bardziej zalezalo mi na zrobieniu cytologi skoro wszystkie wczesniejsze objawy odeszly wciagu tygodnia ( zwalilam to tez wkoncu na owulacje). No a teraz cierpliwie czekam na @, tak jak pisalam juz :)
 
No to szkoda, że nie powiedziałaś bo to była raczej istotna informacja. Może przydałoby się jednak usg. Ciężko chyba tak lekarzowi bez badań stwierdzić o co chodzi bo już wtedy pisałaś, że byłaś raz u ginekologa dwa lata temu po tym jak rok okresu nie miałaś. Chyba dobrze by było pójść do gina, opowiedzieć uczciwie całą swoją historię, przebadać się i dopiero starać się o dziecko. Tak by było rozsądniej i bezpieczniej.
 
Mialam taka sama sytuacje tylko umnie 3 wyszły pozytywnie, a chyba z 8 negatywne no i beta tez negatywna. Teraz po tej akcji spoznia mi sie okres 7 dni ale cierpliwie na niego czekam zeby sie nie nakrecac bo boli brzuch jak wlasnie na @ :)

Właśnie dwa testy wyszły mi pozytywnie jeden przed beta hcg a drugi po i do tego wyraźna kreska więc jestem w szoku. Dopiero się okaże czy też będzie się moja miesiączka spóźniać. Trzymam kciuki za Ciebie! :) mnie właśnie podbrzusze boli i lewy jajnik i o rozmiar mam większy biust plus poranne mdlosci. Sama nie wiem co mam myśleć. Czas pokaże :)
 
Wybralam ale o sytuacji nie mowilam bo stwierdziłam,ze to mogla byc poprostu ciaza biochemiczna albo blad testu no i nawet juz nie mialam czasu o tym myslec ostatnio.
Zrobilam cytologie, Pani powiedziala ze w srodku wszystko ladnie wyglada ( nie robila usg tylko badala tak wzrokowo ) No i bardziej zalezalo mi na zrobieniu cytologi skoro wszystkie wczesniejsze objawy odeszly wciagu tygodnia ( zwalilam to tez wkoncu na owulacje). No a teraz cierpliwie czekam na @, tak jak pisalam juz :)
Mojej koleżance beta nie wyszła a teraz cieszy się już 2 letnia córeczka. Więc różnie to bywa organizm człowieka czasami wariuje albo jakaś pomyłka w laboratorium kto to wie czym się sugerować. Na wizytę u ginekologa muszę się umówić dzisiaj. Daj znać później co u Ciebie :) czy przyszła miesiączka powodzenia! :)
 
Hej dziewczyny mam stresa od tyg. Spóźnia mi się @ robiłam test i wyszedł negatywnie [emoji17] czy są jakieś szanse że jednak jestem w ciąży a np do zapłodnienia mogło dojść później? Może miał ktoś podobnie...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam stresa od tyg. Spóźnia mi się @ robiłam test i wyszedł negatywnie [emoji17] czy są jakieś szanse że jednak jestem w ciąży a np do zapłodnienia mogło dojść później? Może miał ktoś podobnie...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Często tak bywa! Głowa do góry. Powtórz test tydzień po spodziewanej miesiączce. Dziewczyny na pewno doradza Ci. Z tego co się orientuje różne mogą być powody przesunięcia miesiączki. Najlepiej wybierz się do ginekologa. :)
 
Jestem po ciąży pozamacicznej i strasznie się boję...
Ogólnie źle się czuje i nie wiem czy to ciąża czy urojenia [emoji17]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robiłam po 10 dniach od stosunku i nic nie było a po 14 już była blada 2 kreska no i w dniu miesiączki była już krecha porządna więc raczej jesteś w ciąży gratulacje
 
Do góry