reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy? :)

Niebieskooka23

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
141
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMAG0524_1.jpg
    IMAG0524_1.jpg
    455,9 KB · Wyświetleń: 556
reklama
reklama
Wiesz obecnie jestem w 3 ciąży i ani razu nie robiłam bety nigdy zawsze test po 14 dniach później dzień przed lub w dzień miesiączki test drugi i zawsze była ciąża ale masz rację z tego to dziewczyny piszą zdarza się że kreski są a ciąży brak
 
Wiesz obecnie jestem w 3 ciąży i ani razu nie robiłam bety nigdy zawsze test po 14 dniach później dzień przed lub w dzień miesiączki test drugi i zawsze była ciąża ale masz rację z tego to dziewczyny piszą zdarza się że kreski są a ciąży brak

Niestety ja wykonałam dwa razy test wyszedł pozytywnie przed beta jak u po niej na następny dzień a beta wyszła ujemna. Czekam na miesiączkę.. różnie bywa nic tylko się cieszyć że dzidzia w drodze :)

Nadzieja i wiara pozostaje nie poddam się na pewno z narzeczonym będziemy się dalej starać :)
 
10.02.2018 ostatni okres a seks mniej więcej od 2-7 lutego i 16,18,19,22 luty.
Hmm.
Ja po prostu miałam czuja i zrobiłam test. Dopiero później sprawdzilam, że okres spoznial mi się jeden dzień i ze było generalnie po 16dniach od stosunku. Kreska była dość blada, więc nie wiem czy wcześniej by wyszla.
Generalnie możesz zrobić badanie krwi 10dni po możliwym zapłodnieniu. Tylko, że to może być niepewne, bo dni płodne to pewnie od 17.02 miałaś (chociaz mogło być inaczej, bo wiadomo, nie jesteśmy zegarkami).
Najpewniej zrobić badanie krwi w dniu spodziewanej miesiączki. Wtedy wyjdzie i z testu ciążowego i z krwi, więc betę myślę że możesz próbowac tak z 2-3dni wcześniej?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Ci bardzo za rade. Tak też zrobię mimo że ostatnio dwa testy wyszły pozytywnie to poczekam z tą beta do dnia spodziewanej miesiączki albo tak jak napisałaś 2-3 dni wcześniej :) Obecnie mam takie bóle podbrzusza i jajników od 4 dni. Dam znać w późniejszym czasie jak wyszła beta:) dziękuję jeszcze raz :)
 
reklama
Do góry