reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktos tu widzi 2 kreseczke ?

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2019
Postów
10
Zrobiłam test, gołym okiem nic nie widać ale gdy się przyjrzałam bliżej światła Zobaczyłam coś takiego. Razem z mężem kochalismy się raz bez zabezpieczenia w okolicach dni plodnych.Czy to może być kreska fabryczna czy jednak ciaza ?
 

Załączniki

  • 20190626_181313.jpg
    20190626_181313.jpg
    357,6 KB · Wyświetleń: 384
reklama
reklama
Nadszedł dzień spodziewanej i.. test o godz 22.00 pokazał 2 kreseczki!!. Druga słaba bo słaba ale jest widoczna golym okiem i w odpowiednim miejscu na tescie !! Jutro tel do lekarza i będę mieć 100 % pewność. Czyli przeczucie i klucie w jajnikach mnie nie mylilo. Tak bardzo sie ciesze <3
 
Nadszedł dzień spodziewanej i.. test o godz 22.00 pokazał 2 kreseczki!!. Druga słaba bo słaba ale jest widoczna golym okiem i w odpowiednim miejscu na tescie !! Jutro tel do lekarza i będę mieć 100 % pewność. Czyli przeczucie i klucie w jajnikach mnie nie mylilo. Tak bardzo sie ciesze <3
Cudownie!! :) masz zdjęcie testu?:) Widzisz mówiłam że 3 dni to duuuzo
 
Nadszedł dzień spodziewanej i.. test o godz 22.00 pokazał 2 kreseczki!!. Druga słaba bo słaba ale jest widoczna golym okiem i w odpowiednim miejscu na tescie !! Jutro tel do lekarza i będę mieć 100 % pewność. Czyli przeczucie i klucie w jajnikach mnie nie mylilo. Tak bardzo sie ciesze <3
Świetnie ! ciesze się !
 
reklama
Zrobiłam test, gołym okiem nic nie widać ale gdy się przyjrzałam bliżej światła Zobaczyłam coś takiego. Razem z mężem kochalismy się raz bez zabezpieczenia w okolicach dni plodnych.Czy to może być kreska fabryczna czy jednak ciaza ?
Widać...zrob za 3 dni kolejny lub idz na bete...ja robiłam 3 dzien po dniu i widac różnice
 

Załączniki

  • 20190701_132619.jpg
    20190701_132619.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 77
Do góry