reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kazda ciaza taka sama?

Agnesss35

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2018
Postów
29
Witam mam pytanie do pan które są w kolejnej ciąży - czy druga przechodzi się podobnie jak pierwsza miałam w pierwszej okropne wymioty teraz jestem 5-6 tydzień i narazie dobrze się czuje ale obawiam się tego i czy smaki są podobne w pierwszej miałam dziewczynkę i zachcianki kwaśne teraz również i się zastanawiam[emoji6] Dziekuje za odpowiedz
 
reklama
U mnie rowniez kazda ciaza byla inna. W ciazy z corka mialam nudnosci do samego konca (sic!). W ciazy z synem mdlosci mialam przez 3 miesiace a potem spokoj. W obu ciazach slinilam sie na widok owocow i ryb. Tyle z podobienstw. Z corka super wlosy, cera a z synem na odwrot.
 
Cześć, ja jestem obecnie w 2 ciąży. Przebieg obu podobny (anemia,podtrzymanie) ale jednak ta druga bardziej bolesna, od początku infekcje,zapalenia. W dodatku pierwsza skończyła się nagle w 37tc z kawałkiem, a teraz kulam się już w 40,2tc z bolesnymi przepowiadającymi, których w pierwszej ciąży aż tak nie odczuwałam. o_O
 
Witam mam pytanie do pan które są w kolejnej ciąży - czy druga przechodzi się podobnie jak pierwsza miałam w pierwszej okropne wymioty teraz jestem 5-6 tydzień i narazie dobrze się czuje ale obawiam się tego i czy smaki są podobne w pierwszej miałam dziewczynkę i zachcianki kwaśne teraz również i się zastanawiam[emoji6] Dziekuje za odpowiedz
U mnie pierwsza ciąża super, teraz druga i jest strasznie kiepsko.. mdłości, brak apetytu.. zaczęłam 6 miesiąc i przytyłam dopiero 2kg, ostatnio się waga ruszyła, mdłości ustały, mam nadzieję, że będzie lepiej. Podobno każda ciąża jest inna- trzymam kciuki żeby było u Ciebie spokojnie ;)
 
reklama
Ja dopiero sie staram ale z tego co moja siostra mowila (mama 3) to kazda ciaza byla inna i inaczej sie czula, przytyla w pierwszej a potem juz nie wiec to wszystko zalezy :)
 
Do góry