reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

NATT kochana bedzie dobrze... musi byc;-):-D:-D
MITEMIL kochana trzyma kciuki za bete... oby pozytyw;-):-D:-D:-D:-D
REKSIO bez dolow... nim sie obejrzysz a zaciazysz... a kto wie moze uda sie odrazu:-D:-D:-D
MEGACZKA czekamy na info:-D:-D:-D
 
reklama
Więc tak,było widać pęcherzyk,dostalam skierowanie na badania krwi( standard),właśnie wróciłam z przychodni po pobraniu. Za dwa tyg mam przyjść jak to moj gin powiedział: przychodzi pani i oglądamy serduszko dzidziusia:).
Clexane mam brać do końca ciąży,do tego duphaston,a i termin wyliczył na 5 sierpnia:):happy:

Mitemil jak beta????
 
Właśnie odebrałam wyniki.

Napisane jest 0,100 mIU/ml.

Więc z tego co się oriętuje, to oznacza brak ciąży :-:)frown:

Zaczynam się martwić nie na żarty. Zero ciąży, zero okresu...
 
Kurcze Mitemil to faktycznie dziwne...wiesz ja czytałam tu na forum o takich przypadkach,że beta wychodzila negatywnie a powtórzona po pewnym czasie jednak wskazywała ciążę.....Idź koniecznie do gina. A może jakaś zestresowana jesteś,albo coś w tym stylu jakieś osłąbienie organizmu i stąd to opóźnienie @. Kurcze no! najgorsza jest taka niepewność,co???
 
natt, super że z dzidzią wszystko ok :tak: dbaj o siebie ;-)
mitemil, szkoda że to nie ciąża, ale może na święta będziesz miała niespodziankę ;-) trzymam kciuki :-) a co do braku okresu, to ja też na twoim miejscu poszłabym do gina :-)
 
reklama
Do góry