reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

Chyba tak zrobie... Boje się jednak rozczarowania... :-(
Reksio nie rezygnuj. Jak Ł przyjedzie do dzieła. Natura lubi płatac figle...
 
reklama
Mitemil ja mam nadzieje i trzymam kciuki żeby to to - wiesz jak jest z testami - wiele z nas przykładem że wychodzi dopiero po terminie @ druga kreska (ja też tak miałam)
 
Mitemil zrob koniecznie bete! wyniki są tego samego dnia i człowiem wie na czym stoi:). Trzymam kciuki mooocno zaciśnięte.

A wczoraj byłam u naczyniowca. Niestety zakrzpica jak diabli. 12cm skrzep w jednej zyle w innych mniejsze. Dostalam clexane. Kazal mi przez 10dni robic 100ml. to strasznie dużo! boje się tej dawki,boje się,ze strace ciąże przez to....echhhhhhhhhhhhhhh....dziś mam gina. Zobacze co on na to.
 
natt, kochana, nie bój się!!! myślę, że gdyby istniało ryzyko straty ciąży, to lek. nie kazałby Ci brać tego dex-coś tam w takiej dawce... wiadomo, że lepiej bez żadnych farmakologicznych rzeczy w tym 1 trymestrze, ale czasami nie ma innego wyjscia, a dzieciaczki są donoszone i zdrowe! głowa do góry, czekaj na wizytę u gina!
 
Mitemil ja mam nadzieje i trzymam kciuki żeby to to - wiesz jak jest z testami - wiele z nas przykładem że wychodzi dopiero po terminie @ druga kreska (ja też tak miałam)

Macie racje. Martyna też na teście od razu nie wyszła ;-)

Mitemil zrob koniecznie bete! wyniki są tego samego dnia i człowiem wie na czym stoi:). Trzymam kciuki mooocno zaciśnięte.

A wczoraj byłam u naczyniowca. Niestety zakrzpica jak diabli. 12cm skrzep w jednej zyle w innych mniejsze. Dostalam clexane. Kazal mi przez 10dni robic 100ml. to strasznie dużo! boje się tej dawki,boje się,ze strace ciąże przez to....echhhhhhhhhhhhhhh....dziś mam gina. Zobacze co on na to.

Poszłam i zrobiłam dzisiaj bete, ale wyniki dopiero będą jutro. Nie nastawiam się na wiele, ale kto wie...
Natt wierze, że byłaś u dobrego lekarza, a nie konowała i przepisał Ci leki, które nie zaszkodzą dzidziusiowi. Ale dla pewności i spokoju pogadaj z ginem. Czekamy na relacje.
 
reklama
Natt gratulacje!!!!!!

Mitemil, Reksio i Aga irl trzymam kciuki

ja jeszcze nie testowałam bo nie mam testa w domu a przez śniegi na mieście nie byłam, mężastego nie wyśle bo ostatnio mi owulacyjny test kupił :baffled:, dzidzia na pudełku była to brał :-D. W weekend powinnam dostać okres, jak nie to teścik
 
Do góry