reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

a ja tu nie zaglądałam bo jakos nie myślałam,ze tu sie tyle dzieje
wszystkim ciężarnym gratuluję
a tym co pragna oby na gwiazdke jednak okazało sie ,ze wiele z was jednak oczekuje
 
reklama
Basia ty siedź na dupce!!! Dobrze by było jakby Ci się udało do stycznia dociągnąć - dziecko rok później by do szkoły poszło ;-) Mojej znajomej mieli robić cesarkę w sylwestra ale zaparła się rękami i nogami i dopiero po nowym roku dała się pokroić ;-)

A ile maluszek już waży ?
 
Basia trzymaj sie w jednym kawalku do nowego roku ;-P

nooo więc... dziś rano testowałam i... wyszła taka bladziusieńka kreseczka, taaaka słabiutka... więc nadal NIE WIEM!!! Ale mam przeczucie że jutro kreska bedzie mocniejsza. Zobaczymy :-D.
Minus jest taki że w nowej pracy której jeszcze nie zaczelam pewnie mi podziękują po okresie próbnym :-(
No ale plus jest taki że będę w domu z Juleczką a mi w domu dobrze :-D
 
Magda kolo 2500:)
Megaczkja bomba!!!!!!!!!!!!!!
ja przy tej ciazy tez tak mialam... jeden test prawie nic nie widac a nastepny chocby ktos markerem narysowal dwie wyrazne krechy")
ale super.... duzo nas sie tu zaczyna robic w dwupaczki!!!!
 
Megaczka to na pewno ciąża! jak jest nawet cień drugiej kreski to jest to pozytywny wynik. Ja też zawsze miałam bladziutkie! A na taką wyraźną to z tydzień trzeba poczekać. Zrob lepiej bete zamiast na testy wydawać kase. Ja juz to przećwiczyłam;-). No ale super! kolejna zafasolkowana,no i Ty jak by co też znowu sierpniówka:).suuuper
 
reklama
Do góry