reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

Natt to dobrych wieści na wizycie zycze.
A co do bliźniaków to jak ja byłam u gina na pierwszej wizycie w ciąży, to tez mówił mi ze te pęcherzyki lubią się chowac wiec tak na 100% nie powie mi czy to bedzie 1 czy więcej, nieźle co?:-)
 
reklama
Natt - gratuluje!!! 9dopiero doczytałam...)
Aga, Mitemil, Reksio - powodzenia!!! a niezdecydowanym życzę planowanych wpadek ;)
 
ja też myślę, że już by wyszło - przecież na tym usg w 12 tyg. wyraźnie widać było jedną parę rąk, jedną parę nóżek...:tak:to to drugie musiałoby się naprawdę mocno schować za rodzeństwem:-D
 
Moja znajoma do końca nie wiedziała,że urodzi bliźniaki. Dziewczynka była tak malutka, że schowała się za bratem. No ale to było jakieś naście lat temu i takich technik nie było. I mnie doktor straszył bliźniakami bo miałam duży pęcherzyk i myślał,że będą jednojajowe hehe. A ja dziadka miałam, co miał brata bliźniaka iden fiden:p Spokojnie na tym etapie ciąży Anadriel to 100% widać, że jedno. A dla Natt życzę, że jak chce 2 to niech będą 2:)
 
W sobote powinnam dostać @. W niedziele zrobiłam test, ale wyszedł negatywny :-( Do dzisiaj @ brak. Po ciąży tak mi się popieprzyło, że sama nie wiem co myśleć...
 
reklama
Mitemil zrób bete.. będziesz pewna..
u nas cisza.. :-( w weekend mam owu a Ł we wrocławiu.. :-(mam nadzieję że w sylwestra się uda ;-)
 
Do góry