reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

A ja właśnie doczytałam!!!!!!!
NATT OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!
Ale macie fajnie z Andariel - nie dość że blisko siebie mieszkacie to jeszcze dzieciaczki w prawie identycznym wieku będziecie mieć!
 
reklama
Oczywiście aż się wzruszyłam :tak:
natt gratulacje Kochana :-D
Dużo zdrówka dla Ciebie i dla brzusia :tak::-)


To ile już Dziewczyn w ponownej ciąży jest??
3??
 
Jejku Dziewczyny, jasteście takie kochane!! Dziękuję Wam baaardzo i trzymam kciuki za kolejne brzuszki:),u tych które planują;-)

Jej, ale cudnownie!! :rofl: Moje wielkie gratulacje!! :tak: Cieszę się razem z Tobą!! :-D No to mam nadzieje, że następna będę ja :-) :sorry2: I proszę nie wpychać mi się w kolejkę :-p
 
A ja właśnie doczytałam!!!!!!!
NATT OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!
Ale macie fajnie z Andariel - nie dość że blisko siebie mieszkacie to jeszcze dzieciaczki w prawie identycznym wieku będziecie mieć!
dokładnie! :) każde z dzieciaków będzie miało zapewnione odpowiednie wiekowo towarzystwo:)))

mitemil - Twoja kolej!
 
No to prawda,mamy fajowo z Andariel:). A na dodatek Andariel podejrzewa,że będzie chłopiec i u nas tez jest taka szansa ( i to duza) bo to było koniec cyklu. Ale będzie śmiesznie. Choć przyznam,ze z drugą dziewczyną było by duzo,duzo łatwiej...No ale jak to się mówie co Bozia da:).

Ja niestety czuję,ze znowu mnie noga zaczyna boleć,WIEc we WTOrek biegne do naczyniowca bo to na bank znowu zakrzepica daje o sobie znać. Wstrzyknęłam juz sobie Clexane,nosze grzecznie pończochy uciskowe...ale kurka boli jak cholera! No ale nic byłam na to przygotowana. Zniosę wszystko! Byle to dzidzi nie zaszkodziło ale ponoc heparyna drobnocząsteczkowa nie powoduje wad płodu...Tak czy siak i tak muszę ją brać bo inaczej sama moge tej ciaży nie przeżyc po prostu.
Ale ponudziłam. Nie zmienia to faktu ,ze jestem przeszczęśliwa!
Mitemi kciukasy zaciśnięte
 
Ale gapa dopiero doczytałam. Natt ogromne gratulacje!!I szczesliwej donoszonej bezzakrzepowej ciązy!
Mitemil trzymam kciuki:-)
 
reklama
Do góry