reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
NATT gratuluje!!!!!!!!!!!!!
ja tak mysle,ze w tej kolejce na sierpien tez moze stane w koncu:-) ten cykl byl pierwszy z monitorkiem owulacyjnym i mam nadzieje,ze przyniesie pozytywne efekty:) dam znac oczywiscie:tak:
 
Natt wielkie gratulacje i zdrówka dla Ciebie i brzusia!!!

Mitemil, Aga za Was trzymam kciuki i czekamy na wieści :))))

i fakt lista się wydłuża.... ale fajnie !!!!
 
Dziewczyny beta mi rośnie jak szalona po 96h mam już ponad 400 ( w czwartek było 44,86). To chyba dobry znak,co? A może bliźniaki skoro tak szybko rośnie? W środe ide do gina,moze juz mi cos powie...Choć na usg nie powinno jeszcze nic wyjść...Ale kazał przyjść jak test bedzie pozytywny,wiec ide czy tak czy owak:)

Buźki i kciuki za wszystkie starające się Sierpnióweczki:)
 
reklama
Do góry