reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
Gabrysia miała być Lilianna ale doszliśmy do wniosku, że to takie miękkie imię jak Julia np. No i mój też nie był zachwycony. Teraz to mi się Basia podoba:)
 
mi sie podobały takie "stare" imiona... Basia, Marysia, Zosia, Krysia... ale w koncu jest Monika bo tak do mojego brzucha mowila kolezanka z pracy a my w domu dogadac sie nie moglismy... okazalo sie Monika wszystkim pasi to zostala Monia ;-)
 
witajcie jestem mama grudniowa 2009 no prawie styczniowa hehehe( 28 grudzien)
i powiem wam szczeze ze jak tylko mój maz zobaczył nasza maleńką jak ja wywozili nad ranem do kąpanka (zaraz po cesarce mu ja pokazali o 4:20 ) to od razu chciał 2 heheheh jak mi sie połóg skonczył to tez chciał ale ja twierdziłam ze juz wiecej dzieci nie chce i basta !!!

az tu nagle we wrzesniu 2010 moja bratowa urodziła i zachciało mi sie !!!!

szok !

ale mysle realnie z kasa dalibysmy rade spokojnie ale ja z 2 małych dzieci (sama w domu od 6 do 19 ) nie bardzo :-(

coraz czesciej mysle o "wyjsciu do ludzi " czyli o powrocie do pracy

ale z jednej strony obie babcie pracuja a robic na opiekunke mi sie nie usmiecha i szkoda mi Nicolke sama z obca osoba zostawic boje sie
wiec jestem na wychowawczym :-)
ale mąż mówi " powiedz tylko słowo a ja zrobie reszte.... " hehehe i za to go kocham
 
Ela tez mi się podoba, bo możliwości dużo a w całości brzmi tak... królewsko, ale moja mama to Ela, więc odpada; no i raczej krótkie chcemy, bo nazwisko dlugie; a dla chłopca to Antek albo Franek (typy z poprzedniej ciąży), ostatnio chodzi za mną jeszcze Adam:) i Miłosz mi się bardzo podoba; ciekawe jak my się zdecydujemy:)

a ja mam w poniedziałek wizyte u gina, a we wtorek to usg gdzie badają przezierność, kość nosową i przepływy; trochę sie już boję czy bedzie wszystko dobrze! na usg wejdziemy we 3, bo Ninka z nami bedzie...
 
reklama
Natt powodzenia i nie myśl tyle o tym. Idź na spontan!!

a może niech kończy się na "wia"?
dupa nie ma takiego imienia
jedynie Malwina jest podobnie

Sylwia

Bardzo wszystki Wam dziękuje za kibicowanie i kciuki. Tak samo jak Natt bardzo chciałabym mieć prezent pod choinkę, tak jak to było z Martyną. Ale choć jest to bardzo trudne, staram się o tym nie myśleć, żeby się nie nakręcać.
Jak tak dalej pójdzie, to założymy sierniówkowy klub staraczek i ciężarówek :-)
 
Do góry