reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
hej:)
dla chlopaka mam... Lukasz Sylwester po tesciu
[*]:)
a dla dziewczynki brak inspiracji... z Syla wyskoczylam bo ksiadz sie pytal przy komuni i juz tak zostalo a Oli od poczatku byla:)
a teraz czarna magia:)
 
My chcemy aby drugi dzidziuś miał imię na M. Ja Monika, mąż Marcin, całkiem przypadkowo wyszło, że Martyna też na M, no więc dla równowagi czwarty członek rodziny też będzie na M. :-p

Dla chłopca mąż chce Marka :baffled:, mnie się podoba Mikołaj, Mateusz, Marcel, ale kompromisem coś mi się zdaje, że będzie Michał, na drugie Jan (mój pradzidek Jan, mój dziadek Jan, mój tata Jan, mój brat Jan, więc i u nas będzie Jan - na pierwsze lub drugie imie, ale Jasiek zawsze był).

Dla dziewczynki zupełnie brak pomysłów.
Ja myśle o Malwinie, obojgu podoba się imie Marta, ale Marta i Martyna, troche bez sensu. Więc myśle, że będzie Madzia.

Ja to powinnam za płodzenie sie brać, a nie nad imionem zastanawiać ;-) Ale kochamy sie tak często jak sie tylko da, więc reszta zależy od tego tam na górze :tak:
 
Mitemil skoro ma byc Michal to dziewczynka niech jest Michalina :-) moja miala byc Michalina po tacie Michale :-p no ale jednak jest Maja...
A jak nie Michalina to moze Marcelina ;-)
 
Ja to powinnam za płodzenie sie brać, a nie nad imionem zastanawiać ;-) Ale kochamy sie tak często jak sie tylko da, więc reszta zależy od tego tam na górze :tak:

Ha ha, no własnie.
Aż zerknęłam na Twoje suwaczki bo myslałam że może coś mnie ominęło i nie zauważyłam że już jestes w ciąży :-D:-D
Powodzenia w starankach :tak::tak:
 
reklama
Do góry