reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

ej, natt, co to za myślenie negatywne - zupełnie do Ciebie nie podobne!!! skoro pęka, dziś będzie bara-bara, to przecież szanse są duże!!?? no coś Ty, kochana, głowa do góry, fluidy pozytywne wysyłam i: do dzieła:)))

Basiu a Ty teraz fAktycznie się oszczędzaj ile możesz... kurcze, to masz taką samą końcówkę ciąży co z Oliwką, prawda? bo z tego co pamietam też wtedy na fenoterolu leciałas pod koniec; ale wiesz co, skoro wtedy udalo się przytrzymać i podchodować Fasolkę, to wierzę, że i teraz sie uda!
 
reklama
Natt - powodzenia :)

Wczoraj była u mnie koleżanka z małym dzidziusiem. Hania była nim zafascynowana - musiałam tylko pilnować żeby nie uderzyła go zabawkami bo wszystkimi chciała się dzielić. No i oczywiście wszystkie grzechotki maluszka były dla niej wspaniałe ;) Jak tak sobie kruszynkę potrzymałam to myślałam, że coraz silniejszą mam potrzebę bycia znowu w ciąży. Zresztą coraz częściej o tym myślę. właściwie myślę o tym non stop. Tylko że strasznie isę tego boję - że nie dam sobie rady z dwójką małych dzieci, że nie mam stabilnej pracy, że mam jeszcze czas... i takie tam... No i jak sobie pomyślę że ciąża to nie wszystko - tylko trzeba jeszcze urodzić i wykarmić to ciarki mnie przechodzą. Ale nie zmienia to faktu że bardzo bym chciała :)

I tak jak wczoraj byli nasi goście to łapałam się na tym że muszę się kontrolować żeby za bardzo nie dyskryminować Hani jak jest obok taki maluszek. Jakby samoistnie wychodziły mi słowa- nie dotykaj, nie ruszaj, uważaj, nie rób itp. I poczułam że to nie jest wcale proste dzielić swoją miłość a właściwie obdażać po równo uczuciami wiele dzieci...
 
zylcia, też mam takie odczucia jak ty i tez się przyłapałam na tym, że jak obok Mai jest jakieś małe dziecko to też jest na tapecie nie wolno, nie dotykaj...
natt, owocnych poczynań życzę ;-) tobie mitemil i reksio również :tak:
basia, ty sobie daj na luz, bo chyba nie chcesz wylądować w szputalu, tfu tfu
andariel, ty też uważaj na siebie kobietko :tak:
jak ja bym chciała się znaleźć w tym wątku, ale może kiedyś mi się uda ;-)
 
Ojej ale tutaj fajnie wątek sie rozwija
Natt,Mittemil trzymam ksiukasy za was .
Andariel spokojnej ciąży ;-)
Basia moatko następnym razem jak wejde to chyba już urodzisz co ale ten czas leci matko .Powodzenia.
 
no ciezko polezec przy dzieciach...zwlaszcza przy Oli:sorry:
maly diabel wcielony, wszedzie wchodzi wszystko lapie:dry:
ale na rekach nie lubi sie nosic... woli biegac:-D:-D:-D
a szyjka sie skraca bo dalej pokaszluje... jestem zdrowa ale kaszel moze sie utrzymywac jeszcze przez miesiac:dry:
no fenoterol bralam przy Oli bo tez sie pchala...ale jak doszlo juz do porodu to wyjsc nie chciala:-D:-D:-D
NATT owocnych staranek:-D:-D:-D
MITEMIL I REKSIO u was rowniez:-D:-D:-D
 
Basiu uważaj na siebie i Iskierkę :-) a własnie. Macie już imię? :-)
Natt mam nadzieję że pod koniec miesiąca pokażesz nam 2 kreseczki :-)
Mitemil POWODZENIA!
A u nas ciężko na razie chyba będzie.. Bo kiedy mam owu Ł jest we wrocławiu.. Ale w sylwestra będę miec chyba owu tak wynika z moich wyliczen to będziemy dawac czadu :-)
 
reklama
Do góry