reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

dziewczyny, z drugą babeczka byłoby prościej, więc wcale się nie obrażę jak to jednak pępowina :p ale i tak nie opuszcza mnie przeświadczenie, że to samiec:))) nawet już sobie myślę o nim jako o Adasiu albo Kubie... ale będę zdziwiona na połówkowym, jeśli to baba!:)
rubi ja się właśnie boję, żeby to nie było jakieś niedoleczone poprzednie przeziębienie (ledwo co się skończylo przecież), więc w pt.śmigamy do lek.jeśli się nie pogorszy wcześniej; a póki co, syropek i kurujemy się...znowu:/
 
reklama
cieszę sie Andariel ze wszystko dobrze z drugim bobo
ja tez sie zdziwie jak sie bobo okaze dziewczynka na połówkowym takie jakies mamasilne przeczucie na Adasia ;)

a co do wymiotowania Ninkowego to moze nie na zapalenie oskrzeli, jak moja siostra prowadzi Adalek zawsze sie nawymiotuje starsznie, chyba ze spi w samochodzie to go ominie
zdowka dla Ninki
 
Andariel ciesze sie że na usg wyszło wszystko ok, pozytywnie zazdroszcze ciąży i tego uczucia że masz maluszka w sobie :-) hehe i widze że Ninka też "wrażeń" tego dnia wam dostarczyła :-D

A powiem wam laski że z mężastym podrinkowaliśmy ostatnio i troche sie zapomnieliśmy tzn bez zabezpieczenia, na drugi dzień sprawdzam w kalendarzyku kiedy mi ten okres przypada tzn czy dostane na święta albo na sylwestra bo zapomniałam kiedy miałam ostatnio i co sie okazało? Że w szaloną noc miałam dni płodne :szok:, niby prawdopodobieństwo jest małe, jeszcze ten alk na pewno zrobił swoje ale jakoś siedze jak na szpilkach cały czas i chyba w weekend zatestuje, musze tylko poczytać na testach po ilu dniach wykrywają ciąże bo mam stresika lekkiego. Myślicie że może z tego coś być?
 
I ja trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki, i tez zazdraszcza bo sama bym juz chciała, nawet prawie byłam w ciąży uriojonej jak mi sie okres o dzień spóźniał, ha ha ha. Ale ja mam jeszcze czas...
 
Andariel ciesze sie że na usg wyszło wszystko ok, pozytywnie zazdroszcze ciąży i tego uczucia że masz maluszka w sobie :-) hehe i widze że Ninka też "wrażeń" tego dnia wam dostarczyła :-D

A powiem wam laski że z mężastym podrinkowaliśmy ostatnio i troche sie zapomnieliśmy tzn bez zabezpieczenia, na drugi dzień sprawdzam w kalendarzyku kiedy mi ten okres przypada tzn czy dostane na święta albo na sylwestra bo zapomniałam kiedy miałam ostatnio i co sie okazało? Że w szaloną noc miałam dni płodne :szok:, niby prawdopodobieństwo jest małe, jeszcze ten alk na pewno zrobił swoje ale jakoś siedze jak na szpilkach cały czas i chyba w weekend zatestuje, musze tylko poczytać na testach po ilu dniach wykrywają ciąże bo mam stresika lekkiego. Myślicie że może z tego coś być?

Andariel ciesze się, że wszystko ok. Myśle, ża następnym razem Nikna z tatusiem też będą z Tobą :-)
Na moim teście jest napisane, że wykrywa już 6 dniową ciąże. Ale ja zatestuje dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, bo w poprzedniej ciąży test tydzień przed spodziewaną miesiączką pokazał jedną kreskę, a w dniu spodziewanej miesączki dwie :-)
 
megaczka ;-) spokojnie... czekaj do dnia spodziewanej miesiaczki albo zrób betkę ;-) 3mam kciuki zeby sie po Twojej mysli potoczylo :-)
 
Kochane! Zrobiłam dzisiaj bete i wyszło 44. Ciaża więc jest,ze hohohoho! Mam nadzieje,ze się tylko utrzyma wszystko!!!ALe jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry