reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Jeszcze jest szansa

reklama
Być może to torbiel daje takie objawy? Bo pisałaś, że coś wynalazł w okolicy jajnika.
Tak . Czytałam o tym być może to to . Ale w czerwcu miałam USG było wszystko ok . Dlatego się bardzo teraz martwię . Starania były na marne . Nie wiadomo od kiedy . Oby wszystko było ok . Trzymajcie kciuki dam znać jutro
 
Niestety . Dziś wylądowałam u ginekologa że strasznymi bólami i gorączka zemdlałam więc szybka wizyta prywatnie, lekarz wziął testy według nich mówi ciąża, ale przy takich bólach gorączce pewnie pozamaciczna, po badaniu mówi że mam bardzo wysoko szyjkę macicy ale endometrium dobre 8mm . Natomiast jest coś przy jajniku , jajowodzie kazał zrobić betę z krwi niestety 0,1 więc testy wskazały zły wynik . Bóle są nadal . Po badaniu dostałam plamień. Macica wolna bez płynu . Jutro mam po 15 kolejne badanie na oddziale ginekologi . Być może zostanę na oddziale . bardzo się boję . Ci to może być , i co się dzieje zglupieje . Nigdy tak nie miałam ...

Ale Twoje testy były negatywne. Ile razy można to powtarzać. Beta ewidentnie wskazuje na brak ciąży. Może jakaś torbiel Ci się zrobiła i stąd dolegliwości.
Tak może być.
 
Tak może być.
Jasani ale co ja niby znowu powtarzam , zmedlalam z bólu więc musiałam pójść do lekarza co miałam czekać ? Lekarz widząc testy był pewny że to ciąża pozamaciczną z tad miałam robiona betę. Czy ty myślisz że ja se chodzę i na siłę szukam ciąży??!! Nie to jest wykluczone teraz musi lekarz znajsc przyczynę braku okresu oraz boli i gorączki . Nie życzę tego nikomu dziękuję .
 
Jasani ale co ja niby znowu powtarzam , zmedlalam z bólu więc musiałam pójść do lekarza co miałam czekać ? Lekarz widząc testy był pewny że to ciąża pozamaciczną z tad miałam robiona betę. Czy ty myślisz że ja se chodzę i na siłę szukam ciąży??!! Nie to jest wykluczone teraz musi lekarz znajsc przyczynę braku okresu oraz boli i gorączki . Nie życzę tego nikomu dziękuję .
Tak może być torbiel dlatego dziś idę na odział na diagnostykę .
 
Jasani ale co ja niby znowu powtarzam , zmedlalam z bólu więc musiałam pójść do lekarza co miałam czekać ? Lekarz widząc testy był pewny że to ciąża pozamaciczną z tad miałam robiona betę. Czy ty myślisz że ja se chodzę i na siłę szukam ciąży??!! Nie to jest wykluczone teraz musi lekarz znajsc przyczynę braku okresu oraz boli i gorączki . Nie życzę tego nikomu dziękuję .
Ja nie twierdzę,że sobie wymyślasz i na siłę szukasz chorób. Odniosłam się tylko do Twoich testów,które były negatywne a beta tylko to potwierdziła. Pierwszy raz spotykam się z lekarzem,który patrzy na testy. Żaden nigdy się tym nie kierował. Poza tym nigdy by mi nie przyszło do głowy nosić te patyki do lekarza jako dowód.
Mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia i udanej diagnostyki.
 
reklama
Ja nie twierdzę,że sobie wymyślasz i na siłę szukasz chorób. Odniosłam się tylko do Twoich testów,które były negatywne a beta tylko to potwierdziła. Pierwszy raz spotykam się z lekarzem,który patrzy na testy. Żaden nigdy się tym nie kierował. Poza tym nigdy by mi nie przyszło do głowy nosić te patyki do lekarza jako dowód.
Mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia i udanej diagnostyki.
Też się zastanawiałam jak lekarz na podstawie testu ciążowego stwierdził ciążę i to pozamaciczną 🤣
Przecież test można sobie pożyczyć od koleżanki albo kupić na allegro.
Dla lekarza podstawą jest wynik bhcg.
 
Do góry