reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

Okres spóźnia się 6 dni
czuję się słabo, boli mnie podbrzusze i piersi..ale to chyba oznaka że lada dzień przyjdzie okres :(
robiłam dzisiaj kolejny test ciążowy i nic, jedna krecha..
( w sumie robiłam ich 4 )
co o tym myślicie?
i jak sądzicie? najpierw iść na to badanie krwi czy do ginekologa?
 
reklama
no ale na wizytę u mnie w mieście się trochę czeka. Nie wiem czy wytrzymam do tego czasu :((
czy ten test ciążowy z krwi można robić tak bez wizyty u ginki?? po prostu iść i poprosić?
i ile kosztuje..? i czy jest możliwy do zrobienia w każdej przychodni?

btw od wczoraj dostałam plamienia:szok: nie okres...
nie mam pojęcia co to może znaczyć!
 
Witam :) nie wiem czy w dobrym miejscu pisze, jeśli złe prosze o przeniesienie :)

Miałam nie regularny okres, raz był co 40 dni czasem co 33, ostatnio troche sie uregulował. Przed ostatnia miesiaczke miałam 30 lipca, a ostatnią 30 sierpnia. Współżyłam z chłopakiem 3 września, i skonczył we mnie. to był ostatni dzien okresu, w zasadzie już się konczył. teraz jestem troche przeziebiona, tzn mam kaszel i katar, i od 3 dni utrzymuje mi sie temperatura 37.0, a pod pacha 37.1. mierze rano(dodam ze mierze temperature codziennie juz od roku i nigdy nie mialam temperatury wyższej niż 36.8). boli mi brzuch od 3 dni,bol jest taki jak w trakcie okresu, lecz okresu nie ma, bola mnie piersi i mam lekka zgage. innych objawów nie mam... nie wiem czy panikuje czy nie, bo temperatura moze byc podwyzszona przez to ze jestem przeziebiona... ale ten ból brzucha. jest od 3 dni i takie same uczucie jak bym miala okres albo miala go za chwile dostac. a go nie ma, nie wiem co myslec ;// przed okresem zawsze mam zgage. teraz tez. wiec moze to zblizajacy sie okres.. sama nie wiem
 
My ci nie odpowiemy na to pytanie - bo nikt z nas nie jest jasnowidzem ..To może być ciąża ,a nie musi ..zrób test .
 
Mi sie wydaje,ze szanse na ciaze sa male,nieregularne cykle i tylko raz kochaliscie sie bez zabezpieczenia i to pod koniec okresu,no ale zrob test dla pewnosci albo idz do lekarza...i daj znac czy to jednak ciaza,czy nie
 
Nie wierzę w to, co czytam. Ty na forum zadajesz pytanie, czy jesteś w ciąży? Kup sobie test, albo zrób betę, to będziesz wiedzieć... :dry:
 
reklama
Do góry