reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

Hej dziewczynki ;) jeszcze nie testowałam bo czekałam ;P
Ale dziś się odważyłam i kupiłam test... a teraz pytanie robić dziś wieczorem czy może jutro rano?? ;)
A najlepsze ze objawy te co miała tak jak by ustały.. tzn mdłości są ale lekkie i to czasem... siku chodze mniej...
piersi bolą mniej ... troche chodze taka nie wyspana kłade sie po 21 wstaje ok 9 i nie wyspana jestem. Już nie wiem co myślec mam
 
reklama
Ja robiłam 10 dni po terminie miesiączki o 12 w nocy i wyszedł od razu i bardzo wyraźny:) więc możesz testować nawet teraz i powinien Ci wyjść.
 
Ja poczkałabym do rana.Juz niewiele zostało.
To i ja się zapytam.
W niedziele dostałam plamienia.to był 34dc (bo ciężko to nazwać @ gdyz bylo to bardziej brązowe niz krwiste) poleciało ze mnie doslownie chwilke i przestało.W poniedziałek czysto.Wczoraj jakby kremowobrązowy śluz a dzisiaj znowu nic. Juz nie wiem co mam myslec bo w sobote robilam test i wyszedl negatywny... moze to przez hormony.ale cały czas mamy nadzieje ze moze sie udalo. Jak myslicie co to moze byc?
 
Andzia ja robiłam ok 14 jak wróciłam z pracy, więc jak piszesz ile jest tych dni bo przytulaniu?26dni ? bo 2 dni przed owulką, 14 dni do @ i 10 dni ci się spóźnia. więc z palcem w tyłku ci powinien wyjść w tej chwili więc szybciutko rób i nam tu pisz:)
 
ostatni okres miałam 5 marca(28 dniowy cykl ), do zapłodnienia mogło dojść 9 ( dni niepłodne :( ) a zatem kolejna @ powinna się pojawić 2 kwietnia ale tu nic!
najlepsze jest to że dzień przed robiłam test, tak samo dzień po spodziewanej a potem jeszcze kolejny i wszystkie negatywne.
Dzisiaj lekko pobolewają mnie piersi i w sumie tyle:szok:
czy mogę prosić o wypowiedź co sądzą o tym doświadczone mamuśki :)?
 
Zawsze jest szansa na ciążę,ponieważ cykl mógł się wydłużyć lub skrócić.A co za tym idzie owulacja również mogła ulec przesunięciu.Zrób sobie test z krwi Bhcg z krwi,a wtedy będziesz miała 100% pewność czy jest ciąża czy nie.:tak:
 
reklama
ja robiłam test bedac juz w ciazy i raz mi wyszedl negatywny... dopiero kolejny wyszedl pozytywny.
Poczekaj jeszcze bo duzo ci sie okres nie spóźnia ... jak by sie nie pojawil przez kolejne dni to najlepiej udaj sie do ginekologa.POWODZENIA :-D
 
Do góry