reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej:) Jestem mama rocznego Antosia z Poznania:) Śledzę babyboom już od ponad 2 lat ale dopiero niedawno coś mnie natknęło żeby nie tylko czytać ale może troszku popisać z Wami:) Pomyślałam że można by było troszku powymieniać się info na temat żłobków, klubów malucha i innych takich wynalazków:) Już nie raz miałam problem co zrobić z moim szkrabem w momencie kiedy ja chce iść na zakupy bądź poprostu chcę mieć chociaż 5 min tylko dla siebie;p Jestem właśnie na etapie wybierania odpowiedniego żłobka dla mojego małego i muszę przyznać że ilość żłobków mnie przeraża...Przez ostatnie kilka lat wysypało się ich tyle, że nie mogę się połapać który, za ile i dlaczego ten a nie inny;p Może macie jakieś wspomnienia z żłobków??? chcecie któryś polecić bądź odradzić? chętnie przyda mi się taka pomoc:) Ja osobiście Antka zostawiałam już w kilku takich miejscach nie wspominając już oczywiście ogromnej ilości opiekunek z których nie bardzo byłam zadowolona. Polecić mogę klub dziecięcy bajkolandia który jest w centrum Poznania tak więc jadąć do Plazy czy Pestki podrzucałam małego tam i miałam kilka godzin z głowy. To miejsce moge polecić 100procentowo:) A jak u Was to było???Piszcie, piszcie bo jestem bardzo ciekawa:)
 
reklama
MamaDziecka ja zostawiam córcię z Babcią lub Tata jak chcę mieć 5min dla siebie. Babcia już ma nieco mniej czasu, ja muszę wrócić do pracy i jedyna opiekunka jakiej ufam to moja siostra i z chęcią jej płacę bo mam 100% pewności w jakich rękach jest moje dziecko. Na żłobek ani inne placówki się nie zdecydowaliśmy bo Zosia dużo chorowała i mamy nienormowane godziny pracy :-)

A ja myślałam że Tygrynka na wojażach jest i nas tu nie pilnuje.. Ale to już wrzesień się ku zachodowi chyli..i cisza.. trochę smętnie, one były tu zawsze.. Dziewczyny, hop hop!
 
Krkisz ja jestem, ale wczoraj Coldpady w Warszawie, a przed wyjazdem się nie wyrobiłam, bo mam trochę spraw na głowie:) Jak się ogarnę to będę częściej:)
 
Patrycja dobrze, że "nic poważnego" się nie stało. Podobno każde szanowane dziecko musi zaliczyć szycie ;p. Ja do dzisiaj pamiętam stolik w który się wmontowałam jak miałam 2 lata a podobno to niemożliwe.

Krklisz ślub w październiku. Zostały 2 tygodnie a parę rzeczy jeszcze trzeba pozałatwiać. Kupić napoje, zamówić tort, ostatnia przymiarkę sukienki i sukienek dziewczynek zrobić. Znajoma nam wszystko szyje hurtowo ale mieszka za Poznaniem i to kawałek drogi więc jest klops bo nie mamy kiedy tam pojechać ;p.
 
Ostatnia edycja:
Halo halo :) czuję sie wywołana do odpowiedzi, Krklisz i Amandae dzięki za pamięć :D już od jakiś 3 tygodni jestem w Poznaniu, powoli zapominam o wakacjach :/ mimo że szykujemy się na następne, tym razem jesienne :D
Jagmar bojkot?? hehe jaki bojkot :D
Patrycja biedny Piotruś, dobrze że już po krzyku! i gratuluję córeczki :)
u nas pełno zamieszania, wydarzyło się dużo dobrego - Seba kompletnie się odpieluchował, z dnia na dzień! żadnego problemu z kupą, żadnych wpadek, noce też bez pieluchy.. w szoku jestem :D no ale w sumie trochę się na to naczekałam ;), do tego mąż dostał awans, ja powoli zaczynam szukać pracy.. i tak się kręci :D jakoś czasu brak na wszystko, tylko fb mnie ratuje :D ale teraz zimno częściej przytrzyma nas w domu, więc postaram się zaglądać a teraz pozdrawiam Was serdecznie i zmykam, dobranoc!
 
niedzielę o 23 byłam z Piotrusiem na pogotowiu bo wariował i wpadł w kant stołu i sobie zrobił dziurę w czole, masakra wam mówię a tyle nerwów było że masakra :/ pan chirurg założył taki szew z plastrów w piątek kontrola :(

gratuluje córeczki..... i aby Piotrusiowi szybko sia główka zagoiła....(pewnie miała wiele szcześcia w tym nieszczęściu...):tak:

Pogmeralam troche w zdjeciach i juz 2h minely musze szybko ewakulowac sie do kuchni i zabrac za obiad :).

ja tez zaczęłam robić porządek w zdjęciach bo czas najwyższy wywołać zaległości, ale wyszło tego nawet niewiele, jestem w miarę na bieżąco :tak:

Może macie jakieś wspomnienia z żłobków??? chcecie któryś polecić bądź odradzić? chętnie przyda mi się taka pomoc:) Ja osobiście Antka zostawiałam już w kilku takich miejscach nie wspominając już oczywiście ogromnej ilości opiekunek z których nie bardzo byłam zadowolona. Polecić mogę klub dziecięcy bajkolandia który jest w centrum Poznania tak więc jadąć do Plazy czy Pestki podrzucałam małego tam i miałam kilka godzin z głowy. To miejsce moge polecić 100procentowo:) A jak u Was to było???Piszcie, piszcie bo jestem bardzo ciekawa:)

witam nowa mamusie....:tak:
jeżeli chodzi o państwowy żłobek to ja mogę polecić żłobek na Klonowica (boczna Głogowskiej) oraz na Ogrodach (ul. Nowy Świat) :tak:a jeżeli chodzi zostawienie dzieciaków na tzw. 5 minut to najczęściej zostają wtedy z tatusiem albo idą ze mną i np. zostawiam je w markecie na placu zabaw.....:tak:

Jak się ogarnę to będę częściej:)
trzymam za słowo..... a jak było w Warszawie, pewnie SUPER.......:tak: a jak Basieńka zdrowotnie......;-)


moi jakos zdrowotnie się trzymaja za to ja chyba się rozkładam, miłam dość intensywny tydzień w pracy do wczoraj i pewnie to mnie trzymalo, czwartek minął i puściło... przeziębienie jak nic....:crazy:
 
Dzień dobry :)

krklisz,amandae równiez dziękuję za pamięc :) czasu na wszytsko brakuje więc nie zaglądam na bb a jak juz to wpadam na 5 minut ;/ od czerwca siedze w słoikach i zaprawiam ;/ a jeszcze tyle do zrobienia :eek:

Patrycja 2810 witam (bo nie miałam okazji) całe szczescie ze małemu nic powaznego sie nie stało :) gratuluje pareczki :tak:

jagmar ale zleciało do tego slubu :szok: bojkot? chyba nieee...


ubolewam strsznie nad końcem sezonu :confused2: nawet na działkę nie chodzę bo mnie krew zalewa jak mam wszystko szykować do zimy;/ nie lubie tej pory roku, jestem chyba typowo letnim stworzeniem :-D pozdrawiam i mam nadzieję wpadać czesciej :)
 
Hej dziewczyny :)
Natuśka nie chcesz podrzucić mi czasem jakiegoś słoiczka?? :D
w ogóle dzięki Natuśka i Ania23 za jabłka :)) i Ania23 gdzieżeś Ty??
Jarzębinka jak tam zdrówko? mnie też coś wczoraj rozkładało ale gripexy na noc załatwiły sprawę :)
Jagmar już za dwa tygodnie?? ale zleciało.. i jak tam, jest nerwówka? :)

my dzisiaj sami z młodym w domu, bo mąż poszedł do pracy na popołudnie, już nie mogę się doczekać aż wróci :D
 
Hejka
Ja jak zawsze nie mam czasu na nic, chyba nie dlugo bedziemy zostawac w poznaniu ze wzgledu na zimno w lazience buuuu juz nie moge sie doczekac kiedy ES zacznie robic tu

Dobra spadam bo robie witraz znaczy rysuje na folii
 
reklama
Mamadziecka Niestey nie mam doswiadczen ;).


amandae Tez bym chetnie siostrze zaplacila ;).


skrzat Ok trzymam za slowo ;).


jagmar No to zawsze wyprwa jest na caly dzien.


Tygrynka Ojej to rzeczywiscie sie podzialo ;), gratulujemy i zyczymy powodzenia. A co z sebusiem jak pojdziesz do
pracy?


jarzebinka Zdrrrrrrrrowka ;)


na-tuska Ojej to jednak zyjesz a juz myslalam ze jakies sloiki cie przygniotly ;).


an82 Ze tobie sie jeszcze chce te wszystkie plastyczne zeczy robic ;).


My dzis u rodzicow x2 bylismy wiec mily szybki dzionek, mala o dziwo calkiem ladnie w samochodzie sie zachowywyala
nawet bez mamy na tyniej kanapie ;). Odkat Oli dajemy Ibuprofen na noc tez troche odsapnelismy z czestymi pobudkami
wiec atmosfera sie poprawila ;). Jutro musze troche ogarnac domu, wtorek i piatek mam wyjazdowy a od kolejnego
tygodnia zaczynamy KTG wiec juz poza PN nie jezdzimy ;).
 
Do góry