reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

cisza zapadła;-)

ja jeszcze godzinkę w pracy i zmykam do domu bo od wczoraj mamy słonce!!!! aż normalnie szok szok...trzba korzystac ile sie da bo znając zycie za 2-3 dni zacznie lać!!!!!!!!!! bez konca;-)

pozdrawiam was cieplutko i udanego weekendu życzę
 
reklama
witam:-)

wczorajsza niedziela jakas taka chłodna była ale mimo to zaliczylismy grilla... a od dzis piękne słonce.. więc piorę i zaraz wieszam...

choć najlepiej poszłam bym na drzemke tak mi powieki opadają! Młody śpi... dziewczynki robią sobie domek z kocy....

pozdrawiam

PS i jak spotkałyście się w piątek?
 
witam po weekendowo....:tak:
Sempe nie udało nam sie spotkać....:-(

mi za to udało się w końcu iść z chłopcami na te dmuchawce i tego co zrozumiałam info na plakacie one będą całe wakacje.... :tak:a w weekendy chyba sa jeszcze inne atrakcje..... (pisze o atrakcjach w King Cross Marcelin) :tak::-D


w sobote byliśmy na ślubie i weselu, a że bylismy z chłopcami to zabawa dla nas zaczęła się dopiero ok. 22.00 ale chłopcy spisali się na medal, Kacper zajął sie sam soba troszke potańczył, pobawił się i to w jakim towarzystwie na początku tańczył z babcią a potem juz sie dziewczyny biły o taniec z nim i to takie ze 3-4 razy starsze od niego .......
laugh.gif
Kamilek szalał z autkami, biegał i nawet troszkę pobawił sie przy muzyce.... a ponieważ chłopcy na weselu nocowali w autku ( bo byl problem z pokojami w kanjpie weselnej, bo wszystko było porezerwowane, bo w Jarocinie odbywał się festiwal) to zanim Kamil nam usnął to minęło 1,5 h, wszystko go interesowało - a to niebo, a to to czy tamto....
yes2.gif
mój M ma terenowe autko, więc po rozłożeni siedzeń łoże mieli iście królewskie, elektroniczna niania była na podsłuchu więc wszystko pod kontrola....
yes2.gif
a my bawiliśmy sie do 3, bo wiadomo mając dzieciaki w dzien trudniej sie odsypia, chłopcy pozwolili nam pospać do 8.00 potem zaatakowali babcie i dziadka i z małymi przerwami pospaliśmy do 12.00 więc nie było tak źle....
yes2.gif
laugh.gif
yes2.gif
powtórka 1 września, ale tam tylko przyjęcie weselne na 20 osób i zastanawiamy się co z chłopcami???? bo tym razem wyprawa aż do Stalowej Woli......

i chyba w końcu mamy lato ????:-D
 
A my we wtorek zaczynamy szkole rodzenia! Strasznie się cieszę i boję :O A od jutra szpital :(
Szkoła rodzenia - bardzo pozytywnie. Już teraz mogę Wam polecić (poznań - szkołę Alma Matter !! Szkoła jest zupełnie bezpłatna, a zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej, luźnej atmosferze.
W szpitalu byłam kontrolnie. Mam tachykardię zatokową i dwupłatkowość zastawki aortalnej - w ciąży objawy tachykardii się nasiliły, albo ja je mocniej odczuwam za względu też na częste upały. Lekarze pozwolili mi poczekać z terapią farmakologiczną, za to muszę się dużo oszczędzać i regularnie sprawdzać puls i ciśnienie. Nie wiadomo tylko co z porodem, jak mi serducho będzie pędzić jak szalone, to mnie potną i wyjmą Zuzię inną dziurą niż Matka Natura nakazała :D
 
Jarzebinka to mieliscie nie zla impreze to byl Jarocin festiwal chyba jedyny z najwiekszych KULT 30 lat (jak dobrze kojarze) dzisiaj bylam na dworcu a tam tyle ludzi (zmęczonych widać że po koncercie) Stalowa wola też fajnie krajobraz super. Kurcze w samochodzie łoże ale super jednak elektryczna niania przydatna nawet do takich okolicznosci ja myslę żeby jakąś sobie też sprawić jak mój mały budzi się w nocy (chodzi o wyjazdy bo w domu to słysze)

Jutka no patrz a jak ja byłam w ciąży to nie słyszałam o żadnej darmowej szkole rodzenia powodzenia Ci życze a gdzie będziesz rodzić?

sempe ja jeszcze nie rozpoczełam sezon grilowy najpierw chce doprowadzic do porzadku ogrod a potem bede otwierac :) może nie w tym roku ale musi byc porządnie zrobiona działa ;) dzisiaj walczyłam z osoami i mrówkami (mrowisko se cholery zrobiły na mojej trawie szczyt bezczelności :wściekła/y::-D) potraktowałam ich dwa razy z "hebla" Jtruo powtórka z rozrywki musze wykorzystać babcie puki sie da zajmie się małym a ja w chwasty, jutro jak bedzie tak super pogoda jak dzis to naleje małemu do pasenu wody i niech sie tapla (dziadek dorzuci mu ciepłej wody i super )

Wojna trwa z owadami i chwastami na ogródku dzisiaj zrobilam malo bo mialam malo czasu ale jutro walka od rana do wieczora :) wygram tą wojne ;p
 
Witam :)

co tu takie pustki??

an ja na mrowki kupiłąm takie granulki, wsypujesz w mrowisko a te cwaniaki roznoszą to dalej :p problem tylko taki ze zamist wyginąc a one po kilku dniach "rozbijaja" sie 2 metry dalej :eek: :-D moze dlatego ze mam zeszłoroczny proszek :-p

sempe kiedy sie wykluwasz?? :-p

jarzebinka to fajny weekend mieliście:tak: grunt to sie dobrze pobawic na weselu :) my ostatnio zawozilismy dziecieki do domu i wracalismy sie bawic :-p na wrzesniowe wesele planujemy nie robic drzemki i polozyc ich w hotelu :-p jak wyjdzie w praniu sie okaze :-D


wczoraj bylismy w lesie i nad jeziorkiem :p my z B stalismy w wodzie do kostek a dzieciaki sie kapały :eek: dzisiaj działkowo-basenowo :tak: Emila juz całe dnie bez pieluchy (tylko powaniejsze wyjscia zakładamy) drzemki tez bez pieluchy sie udają,wiec jest coraz lepiej, :tak: najfajniejsze jest to ze nie muszę jej pilnowac z tym wszytkism :p sama leci i robi, sprząta po sobie itd :-D no i takaaaa duza sie wydaje przez to :tak: gada jak katarynka , bunt trwa choc troche lżej jest teraz (tfu tfu):-p


odezwijcie sie baby :-p:-p
 
Hej kochane :-)
witam z pracy :-(
An no to wyjazd jednaku bardzo udany, a Bartuś jaki już duży chłopak :-)
Sempe na właśnie kiedy na porodówkę się wybierasz??
Majka jak dziad w domu chory to koniec świata :szok: życzę wytrwałości!!
Jarzębinko fajny wyjazd, i dla chłopaków przygoda takie spanie w aucie :-) zresztą twoja ekipa to już samodzielna prawie :-)
Jutka fajnie że szkoła darmowa a zawsze trochę się dowiesz co i jak :-) życzę tobie zdrówka i oby córcia wyszła jednak "naturalną" drogą ;-)
Natusia hehe pozostaje ci pokochać mrówki ;-) Lula tak samo jak Emila z siusianiem sama się obsłuży jeszcze mi nocnik przynosi do wyczyszczenia ;-)
My w weekend jakoś tak sprzątająco spędziliśmy w niedzielę już lepsza pogoda była zatem i humory lepsze :-)
oby do urlopu!!!
 
Hello

An w fajnych okolicach byłaś :)
Powodzenia z chwastami.
Jak masz jakiś sposób na szczaw, to chętnie skorzystam, pół działki mamy w szczawiu :wściekła/y:

jarzębinka podobało się chłopakom na dmuchańcach ?
One są bezpłatne ?
A spanie w aucie super,sama kiedyś spałam:-D nie dziwię się, ze nie mogli zasnąć ;-)

natuska brawo dla Emili :happy:
Obrobiłaś już działkowe owoce ?

Ja miałam gości 3 tygodnie.
Jutro mieliśmy jechać nad morze, ale J. nie dostał urlopu i jedziemy w czwartek.
Na 4 dni, pod namiot.
Dzieciaki się cieszą na taka przygodę.
Gorzej z pogodą, bo od soboty na ponoć padać :crazy:
 
Ishi wiesz co jest dobre na Szczaw? Zupa szczawiowa co pare dni :-D a ja nadzieje mam że będzie ładniej ;) od soboty ;)

Natuska - to nie dla tego że stary produkt ja kupiłam nie dawno i mam to samo i nawet kupilam taki do rozcieńczania z wodą i to samo. Spoko poszukam czegoś na necie na mrówki i je zwalcze. Fajnie że Emilka już radz sobie z siusianiem i kupka. Krucze u mnie też bunt ja nie wiem co z tymi dziećmi

Kozaczino - trzymam kciuki żeby szybko Ci ten czas minął do urpolu a urlop niech się dłuży 2 mc ;-)


do soboty jeżdżę do Przeźmierowa :) robić na ogródku dzisiaj Bartek zjeżdżał na zjeżdżalni do basenu ubaw po pachy ;) a ja widzę że zrobiłam kawał roboty ES skosił trawe i można sobie popatrzyc na ogród jaki piękny (prawie) Dzisiaj się chyba opaliłam tyle na słońcu że aż mi zimno teraz. Ale w basenie też się wypluskałam. Cos miałam jeszcze pisać ale już nic nie pamiętam zakręcona jestem jak zawsze. Spadam pobuszować na necie a potem na CK Dezerterzy pozdrawiam paaa
 
reklama
an82, chciałam rodzić na polnej, ale słyszę co raz mniej pochlebnych opinii i zaczynam się zastanawiać...
kozaczino,no właśnie się dowiedziałam, że mój ginekolog zrobił mnie w bambuko :D stwierdził, że jak zacznę rodzić i będę miała wysoki puls to mnie po prostu rozetną, na podstawie wypisu ze szpitala. W szkole, położna powiedziała, że powinnam mieć kartkę od kardiologa - w szpitalu mi jej oczywiście nie dano, że jest wyraźne wskazanie na CC, a lekarz ustali termin. Teraz muszę jeszcze raz iść do kardiologa, żeby powiedzieć co mi powiedzieli w szpitalu, żeby ten mi dał te karteczkę, żeby lekarz stwierdził, że OK, ustalamy termin na CC, bo jeśli nie to może być tak, że dostanę częstoskurczu na sali i będą ratować mnie i moje serce, a nie dziecko. Katastrofa w tej służbie zdrowia.
 
Do góry