reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witajcie...

Dziekuję Skrzatowi, Natuśce, Poziomce, Ajentce za przybycie...bardzo sie cieszę. Rożkow było 6...nie wiem czemu...miało być 10 i tak było w umowie...

Alka Kochana dziękuje za zdjęcia...sa naprawde fajne. Super ze Twoj maz byl...i Franeczka ucałowałam...

podsumowanie

dom

dom wariatow- wszyscy biegali na koncu jak poparzeni...auta mi zablokowaly wyjazd z garazu...musielismy robic symualcje wsiadania do auta i wyjazdu...tylko jak? skoro mi tu wszyscy stoja...he he ;-)))) bukiet sie udal byl taki jak chcialam ...ukochan biale piwonie...

KOSCIOL
pieknie no...Mężuś się pomylił i złożył przysiege ksiedzu a nie mi ale co tam...było wesoło...

na sali...
tort pycha warto bylo zaryzykowac...muzyka czad. Nie bylo praktycznie przerw ciagle granie i to moje kawałki strzał w 10! jedzenie- czad tu pelne zaskoczenie jak i obsluga jakie mieli stroje...wszystko z klasa podane...
runela mi dekoracja za nami pobily sie szklane kule...ale co tam naprawiono ...widocznie na szczescie :) OBY

impreza skonczyla sie o 5...zalana lzami wychodzilam ze to juz koniec...
zaraz idziemy tancowac dalej....

ehhhhhhhhh...czekam na film i zdjecia...bedzie powtorka emocji...
 
skrzat - szczerze zazdroszczę tych emocji na żywo!!!!!
marcia - serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100 lat Młodej Parze :)))))))))))))))
 
Witam

Marciaa jeszcze tylko dodam, ze wyglądałaś prze prze prześlicznie :tak: a Nikoś w tym fraku to juz nie wspomne :tak: Najlepszego raz jeszcze i miłych poprawin :tak:
 
jarzebinka Dzieki


jagmar Masz racje w porze meczowej nie ma sie co wybierac w wasze okolice
Milego wyjazdu. A twoj M meczowy czy nie?


NabAwe To gratuuuuuuuuuuuulujemy ;).


Skrzat Wiem i sadze ze jak bym wyszla z domu to zawsze bedzie troche gorzej niz teraz, wiec chyba wezme sie za
miane i narazie poszukam kogos na pol etatu teraz juz lepiej sie czuje wiec tyle mi starczy.
Powodzenia z remontem.
Podziwiam ze na tyle sie z B rozstalas ;).


an82 Wiem wiem ze masz racje ;).
W koncu odpoczniesz ;).


MajkaK Witaj ;).


Marcia Gratulacje!!!!!!!!


Dzis wrocilismy z Koszalina wyjazd bardzo udany, a ja dumna bo Oliwka chodzi :). Najpierw niesmialo od wtorku po 2-3kroczki
a dzis juz z pokoju do kuchni poleciala ;).
Oli na szczescie lepiej sie czuje tylko troche kaszel jeszcze ja meczy.
 
Jarzebinka a gdzie bedziecie jezdzic rowerkiem ?

do pracy, do pracy, bo nie wiem jak będa wyglądały ulice koło mnie jak będa mecze.....:tak::-D:tak: choć w niedziele było całkiem przejezdnie.... ale kolejne mecze sa w dni robocze to może byc tłoczniej....:tak:

Marcia... wszystkiego najlepszego .....:tak:
Kirklisz... gratki dla Oliwki za pierwsze kroczki....:tak:
Skrzat przemeblowanie zakończone??? :-D
 
Hej dziewczyny
Krklisz gratulacje dla Oliwki za pierwsze kroki :-)
Jarzębinko Grunwal dziś rano nawet przejezdny był :-) i tramwaje jeżdżą jupiii!!!!
Skrzat i jak prace??
Ja wczoraj miałam dzień wyciety z życiorysu, nigdy ale to nigdy nie popijajcie orzechówki czarną Fortuną!!!!! R. mnie załatwił tak że do teraz czuję się niewyraźnie :baffled: ale humor mi dopisuje ponieważ dzisiaj kładą mi panele w dużym pokoju i tym samym mam zrobione wszystkie podłogi !!! I jestem coraz bliżej końca :-)
 
Hello !

Krklisz gratulacje dla Oliwki :happy:

Marcia wszystkiego najlepszego na małżeńskiej drodze :biggrin2:

Nabawe gratuluję mgr :happy:

Kozaczino to już widać koniec :tak:

Skrzat i jak mebelki Basi ?
Stuva ? W jakim kolorze ?

U nas od kilku dni to samo.
Przemeblowanie,sprzątanie, układanie.
Ale Aga ma swój pokój !
Wreszcie, nareszcie, a my odzyskaliśmy sypialnię tylko dla siebie :-D
Zachwycona jest swoim własnym kątem :biggrin2:

Teraz zarządziłam wielkie sprzątanie małego pokoju, w którym jest wszystko dosłownie. Ale jeszcze z 3 dni i wyjdę na prostą :rofl2:

Skrzat i co robisz z rzeczami, z którymi nie wiadomo co zrobić ?
Bo ja mam takich mnóstwo :baffled:
 
witam po długim weekendzie!to ja - ta nowa!:-p
weekend długi i nudny, jeden dzień siostra z dzieciakami była, przywiozła truskawki z czego bardzo sie Wojtuś ucieszył-uwielbia! w sobotę byliśmy zobaczyc czy działka "stoi":-p puste pole czyli ogródek działkowy zakupiony jakiś czas temu, M. pociągnął kabel co by niedługo prąd podłączyć. może jeszcze w tym roku uda sie opłotować i trawkę zasiać- fajnie by było...mecz sie obejrzało, a jak!nastepne też będę śledzić, z ciekawości...normalnie meczy nie oglądam...
Marcia Wszystkiego Dobrego na "nowej" drodze życia!
Kozaczino Skrzat Ishi zbiorowe remonty, przemeblowania;-)
niezazdroszcze tej roboty, ale nie powiem, chetnie bym sie przeprowadziła na większe z tej naszej klitki:-p
krklisz gratulacje za pierwsze kroczki Oliwki, teraz Ci będzie uciekać:-)
 
reklama
GRatki pierwszych kroczków

Super z zakończeń remontów nowych pokoików dla maluchów i "wolnych łóżek" od dzieci

ja was podczytywałam. Mój ES w Boże Ciało pojechał do siebie i przeciął sobie palec aż do kości:-( brat go zawiózł na IP na lutycką pani mu zszyła. No wiadomo jak to jest jak mąż jest chory lub coś mu delaga dwójka dzieci. Ale na szczescie spędziliśmy troche czasu rodzinnie :-) pooddwiedzałam rodzinke z Bartusiem i w pon do pracy.

powiem szczerze że jak w pt wracałam do domu ze swarzedza w czasie meczu to w 7 min szok :-D

Marcia GRATKI i czekamy na zdjęcia a wyglądałaś prześlicznie ;) Moj Es też mówił przysięgę do księdza a jeszcze sie do niego obróciłam żeby do mnie mówił :laugh2:

Jarzebinka podziwiam cie, ja to leń jestem do jazdy rowerem (choć bym mogła bo trasa super)


A ja ide na studia podyplomowe i mam doła że weekendy zawalone będą :( buuu musze podrukować papiery przygotować i badania :(
 
Do góry