reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marciaa cieszę się, że foty się podobają :) wrzucę Ci w normalnym formacie na maila :) ... a mąż hmmm... my jak możemy to jeździmy razem :)

...


Franuś rozsmakował się w słoiczkowym jedzonku ... ach jak wcina, aż miło popatrzeć :)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja dzisiaj pierwszy raz w necie od tygodnia, normalnie się odzwyczaiłam :D u nas wiele się dzieje, remont trwa w najlepsze (Skrzat, Koza - a Wy jak tam? koniec już? :)), dzisiaj zamieszkaliśmy u teściów ;) do tego planowanie wesela powoli ruszyło, w lipcu rezerwujemy salę (Marcia wszystkiego dobrego raz jeszcze :)), a teraz mąż ma wolne, więc korzystamy ile się da ze wspólnego czasu we trójkę, np dzisiaj pomiędzy kolejnymi malowaniami w trakcie schnięcia farby :p
no i tyle sobie posiedziałam, zmykam, bo na jakiś film wołają, dobrej nocy!
 
jarzebinka Dzieki, no z pewnoscia w tygodniu bedzie gorzej.
My jak wjezdzalismy do PN w niedzile o17.30 to juz byl spory sznurek aut, chyba ludzie bali sie spoznienia ze
tak szybko wyjechali ;).


kozaczino Dzieki, oj biedna kuruj sie kuruj. to supe5r moze kiedys bedzimy podziwiac sfakt remontu ;).


Ishi Dzieki, to tez pracowicie spedzasz czas ale wlasna sypialania z pewnoscia bezcenna :).


lusi.k Dzieki zobaczymy jak bedzie miala zapedy ;).


an82 Dzieki, a co tak niechetnie cos cie zmusza do podyplomowych? Nie chcesz nie idz ;).


Tygrynka Pociesz sie ze niedlugo bedziesz miala pieknie ;).
Ja narazie zaczynam przerabiac brudzenie scian wiec o tym zeby bylo pieknie nie ma co marzyc ;(.


Wczoraj bylam u lekarza dzidzia wszystko ok ma 450gram ;) i bez watpienia jest to dziewczynka ;).
Ma ktos ochote na jakis spacerek w tygodniu? Pozdr
 
Hej kochane
Tygryś dzięki za namiary na Maltrtrading super sklep, wczoraj koleś przez nich polecany w 2 godz. położył panele w dużym pokoju :-) a wam ile jeszcze zostało?? A kiedy wy się weselicie??
Ishi no to jakaś plaga remontowa :-) ale fajnie że Aga ma swój pokój a ty odzyskałaś swój kącik :-) my tą zmianę mieszkania głównie zrobliśmy po to żeby młoda miała swój pokój a my sypialnię ;-)
An studia uuuu to gratuluję :-) ambicji i wytrwałości :-) no i współczuję ES. przeciętego palucha :-(
Krklisz :-) całuski dla 450g w brzuszku :-)
wracam do joba zajrzę po południu :-)
 
helloł
forum znacznie przycichło ostatnio...
my pobijamy wszelkie rekordy włażenia gdzie się da, rozrabiania i nabijania siniaków...Emilka ma wszędzie jak nie szramę to zadrapanie:p
wczorajszy wieczór spędziłam tak jak lubię- na malowaniu paznokci i tworzeniu wzorków itp :)

dzisiaj za to mecz... oczywiście obejrze, chociaż daleko mi do kibicki, a że zasad też do końca nie znam to tak piąte przez dziesiąte oglądam. I szkoda że mecz tak późno jest bo byśmy pojechali na strefę kibica...

an
mieszkasz koło swarzędza?

marcia
najlepsze życzenia z okazji ślubu, szczęścia w małżeństwie :)

krklisz
ale fajnie że Oliwia już tuptusia :) gratulujemy i nie możemy sie doczekać jak nam na własne oczy pokaże co potrafi:) brzuszek rośnie?
gratulacje drugiej córeczki !! macie już jakieś imię wybrane? w sumie to ja tak kocham dziewczynki (oczywiście chłopcy też są fajni i na pewno przydałby sie jeden) ale w głębi duszy to cieszyłabym się gdyby mi się kiedys jeszcze jedna córa udała.

dziewczyny- powodzenia z tymi remontami, oby jak najszybciej skończyć.
Ja myslałam o malowaniu ale też sie wstrzymuję bo Emilka za chwile zacznie wszystko palcować.
 
krikrisz - nie chce mi się uczyć i poświęcać czas weekendą i tracić czas na studiach a nie poświęcać go Bartkowi. Ja się pisze na spacerki w lipcu teraz to odpada.

Nabawe hihihi ja mieszkam w samym centrum blisko bardzo strefy a w swaju u koleżanki byłam. Twoja też zaraz zacznie dreptać, ani sie obejrzysz i bedzie latac ;)

Kozaczino - Dzieki! ja już mam dość studiów ale cóż jak chce się rozwijać to musze iść

Tygrynka 100 lat cie nie było ;)
 
krkrisz 0,5kg to już poważna waga :-):-)

...

ciepełko dziś było, oby już tak zostało ... powoli myślę, żeby awansować Franka do spacerówki - chyba w weekend zostanie przetransportowany :)
W pon idziemy do szpitala - NIE LUBIĘ ....Mam nadzieję, że szybciuteńko nas wypuszczą ...
 
kozaczino Dziekuje w jej im ieniu ;). Jak szybko i ladnie polozyl to az milo patrzec.


Nabawe Faktycznie Oli swego czasu tez miala siniak jeden za drugim ;),a jeszcze jak mama musi dom ogarnac
to juz wogole ciezko bywa ;). Mysle ze jak bedziesz w Poznanskich okolicach to z pewnoscia zobaczysz ;).
Brzuszek teraz juz rosnie rosnie (bo jak bylismy w zoo to dziewczyny stwierdzily ze klamie z ta ciaza ;)).
A dzidzia bedzie Julka bardzo popularne ale nam sie podoba ;).
Tak tak ja jakos tego chlopca bardzo chcialam ;), no ale coz tak nam bylo widac pisane a ty masz jeszcze
szanse na wszystko ;).
Tak tak ja zdecydowanie malowanie ci odradradzam, zapraszamy do nas zobaczysz jak to wyglada ;).
u mnie mecz podobnie, ale w sumie to fajnie ze obejrzalam.


an82 A w pracy bedziesz miala jakos lepiej jak zrobisz te studia? Ok bedziemy gadac w lipcu ;).


Alka1106 ;) oby tak dalej moze bedzie ciut wieksza niz Oliwka ;).
Ja przesiadke dobrze wspomninam w koncu mala zaczela wiecej widziec i nie wyla tak jak w gondoli.
Powodzenia w poniedz napisz pozniej cos.


Ja dzis po raz enty musze szafe Oliwii przejrzec, na szczescie rzeczy sie nie pozbywam tylko wynosze do piwnicy ;).
Wczoraj byla ciezka romowa z niania ale dobrze ze to juz poza nami ;). Spotkalismy sie tez z nowa dziewczyna z
osiedla calkiem fajna mieszka blisko wiec moze lepiej sie nam uda-jestem pelna nadzieii.
 
Kirklisz, oby sie udało z nową niania....:tak:
Alka napisz potem jak po wizycie.... :tak:
An..... ale pewnie znajdziesz sposób aby Bartusiowi te naukowe weekendy wynagrodzić.....
a ja mam lenia dzisiaj, siedzę w pracy ale jakos praca mi powoli idzie.... :nerd: chyba jakiś większy urlop już by sie przydał a to dopiero w sierpniu.... :confused:ale zapowiadają na weekend piękną pogodę a wyjeżdzam znowu do rodziców to może coś sobie odsapne, skorzystam ze słoneczka....:-D
 
reklama
nie wiem na jak długo idziemy - niby 2 doby minimum, a co dalej to się okaże, ale zamierzam zabrać laptopa :D

kurde oglądałam pogodę i tak ją oglądałam, że nie wiem jak to jutro ma być ... mam nadzieję, że cieplutko, bo Franuś ma randkę z laseczką, którą na sali poporodowej poznał :-D:-D
 
Do góry