reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej
U nas weekend spokojny bez nadmiaru atrakcji. W sobotę grill na działeczce u teściów, w niedzielę spacer szlakiem placów zabaw. Dzisiaj z kolei wypuściłyśmy się za Śródkę do mojego dziadka. Zosia cały dzień moczyła dupkę w misce z woda i miała wielką frajdę.

an albo niedowidzę albo nie rozumiem "pojechalam po pracy chcialam kupic dziecku mleko weszlam do obuwniczego i cooo" :D
W ogrodzie botaniczny jest jakiś place zabaw? Ostatni raz jak tam bylam to jeszcze nie zwracałam na nie uwagi bo byłam bezdzietna.

To moje sobotnie sprzątanie to było bardzo sympatyczne i relaksujące bo mogłam to robić w ciszy i spokoju i miałam czas, żeby sobie pomyśleć. Nikt mi po głowie nie skakał i nie zadawał setki pytań :-);-).

Jarzębinka, co z zoo? Masz jeszcze ochotę na taką wycieczkę?
 
reklama
Hej dziewczynki!

U nas też jak na wariackich papierach, praca, a po pracy pakowanie w pudła i worki bo za tydzień przeprowadzka. Kołchoz całkowity. W czwartek jedziemy ściągnąć gips u maluszka. Bardzo się cieszę i nie mogę się już doczekać. Tym bardziej że moje dziecko nic z tego gipsu sobie nie robi i używa tej ręki na całego więc jak czasem w coś brzydko mówiąc walnie to huk taki i leci dalej. Poza tym muszę pochwalić mojego smyka bo w czasie gdy jesteśmy w domku to praktycznie już w ogóle nie używamy pieluchy, tylko jak śpi. Czasem zdarzy mu się jeszcze wpadka z posikaniem ale zawsze woła tylko czasem ciut za późno.:tak:
Julka Dobrze czytać że wyniki dobre, byle tak dalej. Trzymam kciuki.
Tygrynka Wow, co za weekend. Super że wszystko się udało:tak:
Skrzat Dobrze że Basi już lepiej i mogła pójść z Wami na komunię, nas to czeka za tydzień. A co do urządzania pokoiku dziecięcego to głowa mała, ciężko się zdecydować.;-)
Ishi Słyszałam opowieści o tych pysznych maminych obiadkach:tak:Dobrze Ci było co?:-)
Nabawe Odnośnie Twoich sąsiadów pamiętaj że kij ma zawsze dwa końce i trochę on i ona mają na pewno za uszami, jak gadała Ci sąsiadka to wierzyłaś w jej wersje a teraz jak gada Ci sąsiad to wierzysz w jego. Mówię Ci prawda jest pośrodku. Wiem że łatwo się mówi ale dla własnego dobra troszkę odetnij się od ich problemów bo za dużo się zamartwiasz.
Jarzębinka Oczywiście, sezon łódkowy został rozpoczęty w weekend majowy bo statek mamy na działce. Cały tydzień był w obiegu, teraz pojedziemy za 2 tyg. to znowu pewnie nie odejdzie.:-)
An Sobie butki kupowałaś?
Lilou Matko, biedny Stasinek. Niech się szybko goi. Tak to jest z tymi naszymi urwisami. Fajny weekend za Tobą również.
Koza Uśmiałam się z kreatywności Twojej córci.:-D

Spokojnej nocki życzę.
 
Jarzębinka, co z zoo? Masz jeszcze ochotę na taką wycieczkę?

ochotę to mam, ale nie wiem czy czasowo dam radę... w pracy tyle pracy, ze teraz ciężko mi wziąść 2 dni urlopu, walczę z Kacperkiem abym nie musiała jechać z nim jutro na wycieczkę, jak mi sie to uda to wtedy czwartek będę miała urlop i mogę jechać do ZOO, :tak::-D:tak: wieczorem bedą jakieś decyzje i wtedy będę wiedziało co i jak....:tak:
Julka, a jak dzisiaj samopoczucie.... :tak: i jak chłopaki po wizycie u stomatologa.... :tak:ja tez musze sie wybrać ze starszakiem, ale jakos czasu mi na to brakuje....:-D

An ... mleko-buty tez się zgubiłam.....:-D
Lilou... aby nosek Stasiowi szybciutko się zagoił...;-)
Ishi to pierwszoklasista od września... super, że sie udało....:tak:
Ajentka to super, że i u Cibie statek sie sprawdził, inaczej miałabym wyrzuty....:laugh2:u mnie wczoraj całe stado zwierzątek sie kompało, bo " przecież sa brudne mamusiu"..... a goryl nawet był latający i zaliczył upadek z 6 piętra ..... :tak:
 
jarzebinka Ja jestesm bardziej poyztwnie nastwaiona ale M ma troche obaw, boi sie ze za chwile gorzej sie
poczuje a dla niego doba stanie za krodka, a po drugie mowi ze jak przyjdzie do porodu jechac to nie bedzie z
kim malej zostawic, bo rodzice siostra nie zjawia sie w PN w 20min (maja 60km). Trudno mu w tym wzgledzie
odmowic racji.


Ishi Miesiac z rodzicami normalnie mozna znow poczuc sie dzieckiem ;).


Tygrynka Mega zakrecony weekend ;).


lilou Tak u nas podobnie, jak chce cos szybko to tylko na kolanach ;). Biedny Stas ale czasem sie zdarza, Oli
kiedys uderzyla sie bok kanapy caly w obiciu wiec my z M na siebie co mogla sobie wielkiego zrobic a okazalo sie
ze w buzi sobie cos przygryzla-strasznie plakala bidulka.


JULKA Ciesze sie ze kontrola ok. Pogoda rzeczywiscie niesamowita ale cieszmy sie poki mozemy ;).
Dzieki za pomysl ;).


skrzat Fajnie ze komunia udana, ja kupilam odrazu do pokoju malej mebloscianke Karina z BRW wymienilam uchwyty na bardziej
dzieciece i jestem zadowolona z tego zakupu, bo jak bym miala komode i szafe to wiem ze juz teraz brakowalo by mi
miejsca na rzeczy.


an82 Mala rzecz a cieszy ;).


jagmar Tez wlasnie sobie uswiadomilam ze dlugo nie bylam w botanicznym ;). U mnie wczoraj byla troche wena na sprzatanie, i choc
dziecie troche mnie molestowalo dalam rade ;).


ajentka Gratuluje nocnika, o oby do czwartku ;).


Wszystkie piszecie o weekendzie u nas tez bylo milo w sob przyjechal szwagier ( ktory nie byl na roczku),
a w niedz spacer i wycieczka rowerowa do cioci.
Na szczescie katarzysko Oli jest troche mniejsze, tak sie zastanawiam co z tym zoo postanowilyscie?
Ja piatek mam free i chetnie sie z kims umowie :).
 
witam

tak króciutko bo jakoś pisac się nie chce :baffled: a poza tym teściowa mnie wku..................... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jarzebinka samopoczucie ok :tak: uważam że jest rewelacyjnie :tak:
Dzieciaki pojechały do stomatologa a Pana niebyło :wściekła/y:musiał gdzieś pojechac i wizyta przełożona na 28 maja :tak:
 
Julka to nie fajnie z tym stomatologiem, jednak jak się dziecko już nastawiło a tutaj odwołane...... oby tego 28 chętnie poszli....:tak:
Skrzat a jak Basieńka zdrowotnie....:tak:
 
Witam

julka fajnie ze sie dobrze czujesz :)

Koza ale sie usmiałąm z Luli :-D

Ishi gratuluje pierwszoklasisty :tak:


ajentka milego pakowania, nas tez to niedługo czeka :sorry2:

Skrzat dobrze ze u Basi skonczyło sie na katarze :)

Lilou staś kaskader?



my cały czas na działce :p dzieciaki przeziebione ale w taka pogode terzymac ich w domu (okna tylko z zachodu) to grzech :p ograniczamy dostep do wody, baseny itd, ale ciezko bo wiecznie im gorąco i lataja na golasa bez butów itd :eek: od wczoraj walcze z trawnikiem, zostało mi jeszcze ok 2 metry2 do skopania i walcujemy i siejemy :-p drazni mnie ten trawnik jak nic :sorry2: jak zrobimy jeszze ten kawałek to zostanie tylko ok 150 mterów2 :eek: uciekam spacbo kregosłup to juz w ... mam:-D
miłych wieczorku mamuski:tak:
 
*miałam jechac po mleko w proszku dla Bartka do intermarche bo tanie było ale kupiłam mu jedno opakowanie w rossmanie i narazie starczy. Kupiłam sobie buty i wróciłam do domu:-).

A dzisiaj mam katar i mam dosyć wszystkiego ide spać bo padam
 
Hej kochane ;-)
dwa lata temu siedziałam na porodówce :-) bolało jak skur.....yn a wspominam to z rozrzewnieniem :laugh2:
Skrzat super że Basia juz lepiej :)
Lilou biedny Staś całusy w pokiereszowany nosek ślemy :-)
Ishi super że udało sie ze szkołą gratulacje :-)
Natusia zdrówk dla brygady życzę i zazdroszcze działki :-)
Julka ciesze się że samopoczucie dobre :-) na teściową uwagi nie zwracaj, szkoda że dentysta was nie przyjął bo chłopcy pewnie sie nastawili :tak:

u nas ciagle remontowo zatem nie mam gdzie wyprawic młodej urodzin chyba kupie tort i się do chrzestnej wproszę :-) kręgosłup tak mnie boli że jutro do certusa ide do ortopedy bo ani ketonal ani opokan nie pomaga :-( każdy ruch mnie boli no chyba że to wspomnienie porodu :-) jejku jak przypomnę sobie to podekscytowanie ten czas który przestał wtedy istnieć i to jak mój mąż wcinał ze słoika Kociołek jakis tam łowicza ... magiczne chwile ;-)
oki uciekam spać buźka
 
reklama
Czesć
gorąco na razie siedzimy w domu i o dziwo dzieciaki nie marudzą chyba instynktownie czują, że tu jest całkiem przyjemna temperatura. Na spacerek wyjdziemy sobie po wczesnym obiadku.

Kozaczino wszystkiego najlepszego dla Luli z okazji urodzin i dla Ciebie równiez bo każde dziecięce urodzinki to po trosze też mamine święto.

Julka to dobrze, że wróciłaś do świata żywych :) i dobrze, że samopoczucie jest lepsze. Szkoda dentysty bo to zawsze strach dla dzieci chociaz pewnie trochę im ulżyło :).

ajentka szybko ten gipsowy czas minął. Spodziewałam się, że jeszcze jakiś czas Marcelek będzie z gipsem latał a to już minelo. Powodzenia przy przeprowadzce.

krklisz ja w piatek jedę do rodziców ale jeszcze nie wiem o której godzinie jak się czegos dowiem to dam Ci znać i może się umówimy. Do ogrodu w tym tygodniu chyba nie dotrę ;).

na-tuska dzieciaki ciężko w miejscu utrzymać. Choroba to paskudny czas bo jak wytłumaczysz maluchowi, że powinien siedzieć i odpoczywać. Szybkiego powrotu do zdrowia. Przy takiej pogodzie bez basenu to wielka szkoda :(

an to był tak zwany skrut myślowy ;). Grunt, że wiadomo o co chodzi a Ty jestes zadowolona z zakupów.

"hfedazx,k,lkaaaawqq" pierwszy post Zosi na BB :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry