reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej

Pogoda faktycznie prezentuje się lepiej niż przez ostatnie kilka dni.
Krklisz ja mam na dzisiaj w planach odwiedzić moich dziadków i zaliczyć dłuższy pobyt na placu zabaw. Zmęczyć dzieci, żeby wreszcie poszły spać o rozsądnej porze bo jakoś się rozbestwiły i chodzą spać po 21. Może uda mi się jeszcze trochę porządków zrobić.

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
reklama
hey kochane

ja dzis sie pakuje znowu do rodziców bo stary bedzie auto robił, a ja odpoczne chyba :p

moje dziecie spi nadal :| jestem zszokowana bo zwykle wstaje o 6, no ale nic dziwnego jak sie spać chodzi o 23
ostatnio co ją włożę do łóżeczka to ona na baczność stoi i nie płącze tlyko sie rozgląda i zabawia. Nawet jak mi odleci na rękach lub gdziekolwiek jak ją próbuje odłożyć to sie budzi i już stoi.

jagmar
jeeeej, ja bym sie cieszyła gdyby mi mała o 21 poszła spac:p

krklisz
przekichane jak sie dziecko nauczy wszędzie włazić... a jak sie czujesz? Oliwka już chodzi?

kozaczino
sie usmiałam z tej nauki sikania
nie wiem co zrobie kiedy będę musiała też uczyć:p

jak mi sie uda formalności załatwić to bronie sie 5 czerwca. masakra, na samą myśl mnie wzdryga...

aaa powiem wam co u sąsiadki... wiecie co wqr...łam sie bo wczoraj wszystko sie wyjaśniło ogólnie. Moja sąsiadka jest rozpieszczoną gówniarą, która mysli tylko o sobie (solarium zakupy pizza itp). Jej mąż zawolał mnie wczoraj bo mówi że wymięka, dopiero wyszedł ze szpitala a juz sie boi ze bedzie musial tam wrócić znowu bo go wykonczy. Pełniłam role mediatora i sie okazało, że moja sąsiadka jest najbardziej uszczęśliwianą kobietą przez męża jaką znam, on mówi tak - nie musisz iść do pracy, bedę cie utrzymywał, chcesz ciuchy- masz, chcesz solar- masz, co chcesz to masz, a jedno o co cie proszę, pomyśl czasem o mnie i o dziecku. Kup coś dla małej, zrób mi czasem prezent, a nie- wiecznie wszystko dla siebie... Powiedział że dał jej ostatnio 450 zł na 3 dni na życie a ona zadzwoniła 3 dnia i powiedziała ze nie ma co jeść ( jak był w szpitalu). Okazuje sie że ona rozwala kase na wszystko- ciuczy pierdoły, sąsiad mówi ze są miesiące gdy wydawał na nią z 5 tys zł. Chciała mieć buty jak doda za kilkaset słotych - to jej kupił, chciała sobie włosy za 2000 zł przedłuzyc- dał jej kase... rano corka ich wstaje o 8 to on wstawał zajmował sie nią, a księżniczka spała do 11 i jak on o 11 wychodził do roboty to dopiero ją budził. wracał z roboty, gotował obiad, sprzątał itd. A ona nie robi nic!! masakra... zdałam sobie sprawę z tego że dziewczyna trafiła jak mało która i jeszcze jej źle... a źle dlatego, ze popadł w probelmy finansowe, bo kręcił lewy biznes i ktoś go oszukał, dlatego narobił sobie długow ktore musi teraz spłacać i dlatego jego żona juz nie może mieć wszystkiego co by chciała. Powiedziałam mu że musi ją tego oduczyć, a on mi na to że kiedy on ją odcina od kasy i daje tlyko tyle żeby miała na życie itd to ona chodzi po ludziach (jak do mnie kiedyś ) i gada że on jej kasy nie daje, ze ona nie ma za co sie ubrać ani co jeść, a sie okazuje że z szafy jej sie wysypuje. A ostatnio jak powiedziala mu zeby dał jej kase bo nie ma co jeść, powiedział jej że zrobiłz akupy i ma całą lodówkę pełną, a ona mu na to że ona CHLEBA JEŚĆ NIE BĘDZIE.... :eek: to już mnie przerosło...nie wiem jak tak można. I w ogóle skąd wzięła faceta który ją tak rozpieszcza:|
 
Hej kochane
Jarzębinka jak zwykle otwiera dzień z prognozą pogody :-) ale fakt już jest pięknie :-)
Krklisz u nas z sikaniem tak samo na nocniku może siedzieć i siedzieć i nic!! a jak wstanie to robi w gacie :-) co do planów ja w pracy siedzę a po południu jadę z kumpelą w pewne miejsce ale póki co ciiiiiii...
Jagmar plan zmęczenia latorośli jak najbardziej szczytny i godny pochwały :-) moja też chodzi spać o 21 :-(

Dziś rano moje kochane dziecko wysypało nam do łóżka pół paczki płatków kukurydzianych :wściekła/y: i jak ja to sprzątnę skoro odkurzacz umarł ?? No i od rana przeprawa z szanownymi panami remontującymi mamy różne definicje słowa "gotowe" wykończą mnie jak nic a humor to już zupełnie mi psują :-(

Nebawe nic się nie martw siusianie przyjdzie samo trzeba pokazywać co i jak ale nic na siłę - patrz Natuska :-) a co do sąsiadki to niezła lafirynda no cóz zdarzają się i takie przypadki szkoda tylko faceta.
 
Ostatnia edycja:
Kozaczino czy Ty myślałaś nad pisaniem jakiegoś bloga? no tak fajnie piszesz ze nawet złe historie opowiesz w taki sposób źe uśmiecham się czytając:-D


nabawe o kurde:eek:to niezła ta sąsiadka:wściekła/y:kurcze ale facet musi z nią mieć:/dobrze e się wyjaśniło.przyjemności u rodziców.

krlisz a to sprytna Oliwka:tak:na jakiś spacerek musimy się umówić:tak:

teraz spadam do Ishi, i jej maminy obiadek, póki jeszcze rodzice są :-D pogoda ładna, to dzieciaki na dworze pohasają:-)
 
Dzieci Poznań

ja tak na szybcika ja zaraz do pracy a potem do tesco na zakupy bo w sobote mama imieniny robi rodzinka w chacie troche sie zwalili ale jest fajnie i miło i wesoło mały się nie nudzi i moge troche zajać się sobą.

Krkrisz ja już dawno laptopa musze chować przed bartkiem ten to wszedzie wlezie wszedzie zlezie w kiblu grzebie se paluszkami tapla w kibelku fujj a włazni na każde wyżki
 
Kozaczino bo ucieszyła mnie poprawa pogody, Kamil od rody przeziebiony, pogoda jaka była każdy wie i już mam dosyć siedzenia w domu wiec cieszę, że są szanse na piękny weekend, grill u sąsiadów na działeczce, i rodzinna niedziela na jakimś spacerku a może pikni na Cytadeli... coś muszę wymyśleć..... :-)

Nabawe.. wspłłczuje chłopakowi, współczuje dziewczynie i współczuje Tobie.... samo życie....:szok: a 5 tuż, tuż, ale przynajmniej zamkniesz pewien etap w życiu....
 
jarzebinka kiedy otwiera sie sezon motocyklowy ? pytam z ciekawosci

kurcze uzaleznilam sie od FB masakara musze skonczyc z tym choc na troche ale tak sie nie da no to ide sobie serial poogladac Zaklinacz dusz
 
Lilou ja piszę tak od serca :p ale raczej talentu do pisania nie mam ;-) mój kumpel pisał super bloga z bardzo specyficznym humorem i ciętymi ripostami ;-)
Jarzębinko ty mnie nie drażnij grile, spacery, spotkania phi!! wole malować ściany :confused2: (zazdrość prze zemnie przemawia)
zamykam piątek
An ja też jestem uzależniona od Fb może powinnaś sobie akcje sprawić od dziś są na giełdzie ;-)
miłej nocy koleżankom życzę
 
koza mam jeden akcje i cieko pszedza czekam az sie podniesie i spadam z gieldy za duze ryzyko nie mam czasu na obserwacje
 
reklama
Oooooo jaka cisza. Pewnie korzystacie z pięknej pogody
a ja sprzątam, sprzątam i sprzątam jak już dawno nie sprzątałam. Jeszcze jeden pokój i wieeeeelkie prasowanie.

Miłego weekendu.
 
Do góry