reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello,
Ja na sekundę usiadłam to piszę, bo nie wiem czy znajdę jeszcze czas w ten weekend:p Dzisiaj od rana dziadek siedział z Baska, a ja targi POLEKO z kumpelą jak za czasów studenckich, udało się złowic kilka fajnych pozycji, wiec jestem zadowolona:)
Już dzisiaj mamy gosci, potem jutro i tak do niedzieli bo przyjaciele z Polski się zlatują, więc jak tylko wróciłam z tych targów to latam ze szmatą i odswieżam domek:) Kilka osób u nas śpi wiec muszę jeszcze naszykować posciele:) Fajnie lubię jak taka pełna chata, Basia na jutrzejszą noc odstawka do dziadków a my na Zlociku Fanów u2 się bawimy - chętnych zapraszmay serdecznie, klub Face (dawna Jama) na godzinę 21. A wczesniej ta konferencja jest o u2;P i mąż będzie się produkował to trzeba iść posłuchać:p

Kaski imieninowe życzenia Wam ślę:D ja tam kwietniowa katarzynka:p
Marcia o ciasto marchewkowe, myślałam co by dziś tez upiec na jutro:) Ale muszę poszukać jakiegos przepisu:p
Ajentka zdrówka:)
Koza motyw z nagą Lulą rządzi;D
Na-tuska skończyłam książkę;P

To miłego weekendu uciekam, bo Młoda mi marudzi, żem przed kompem:p
 
reklama
hello :-)
dopiero mogłam zajrzeć na BB cały dzień zapieprz :-( i jeszcze dzisiaj 2 oglądaczy i jutro też :-( bleee
Kaśki wszystkiego naj naj :-)
Skrzat
cały dzień w radiu mówią o waszym zlocie fanów :-) przyjemności weekend zapowiada się super!!!
Marcia powodzenia z ciastem raz takie jadłam u kuzyna i było b. dobre :-)
Jarzębinko tak to jest z tymi wieczorami :-( jak coś zaplanujesz to zawsze coś się dzieje ;-) my dzisiaj chcemy zrobić taki miły wieczór :-)
idę wysłac raport i do domku!!!
 
Ja wpadam i spadam, życze tylko wszystkiego dobrego Kasiom! i jeszcze raz sto lat Lilou :)
Jestem wykończona, ale w końcu mam okres :p szkoda, że w takiej postaci, że wysiadam, ale dobrze, że w końcu jest :p do tego mąż ma na popołudnie, więc jestem sama z młodym, albo się z nim bawię, albo włączam bajki i sama zdycham w tym czasie.. chociaż do sklepu udało nam się wyjść, bo pusta lodówka jakoś się zrobiła :D i na obiad kupiliśmy sobie z Sebą pizzę, wcinaliśmy zgodnie rozwaleni przed tv, normalnie szczyt dobrego wychowania i dobrego obiadu :p ale na dzisiaj nie mam sił na nic więcej, idę, miłego wieczoru!!
 
Ankha witaj! ja jestem z cetrum wiochy o nazwie Poznań :-D

Jarzebinka a natym spotkaniu za mc bedzie cos konkretnego bo ja zamiast słodkiego wole schabowego :zawstydzona/y::biggrin2: Widzialam ta promocje w tesco ale fajnie ze piszesz

Koza nie ma problemu bedzie miod i dostaniesz jak sie spotkamy na opłatku ;)

Ajentko a na starym rynku lub obok byłego Kina Apollo nie ma czerwonego sombrero lub coś podobnego? a co do tej zabawki telefonu miałaś racja malutkie jak telefon komórkowy ale bedzie fajne dla bartka a te pianki to chyba ich jest tylko 4 sztuki wiec mały nawet sie na niej nie zmieści :biggrin2:

KAsie wszystkiego najlepszego!!!

Tygrynka i ciesze sie i nie ciesze ze masz @

Poziomko - rozmawialam u nas o tych szczepieniach co chciałaś wiedzieć dostaniesz jakas karte do wypełnienie od Pań z oddziału Twojej córki jeżeli nie dostałaś jeszcze to możesz apytać sie w sekretariacie, ale mówiła mi Pani która się tym zajmuje że dziecko musi mieć 2 lata lub zbliżać się do 2lat. Powinni ci powiedzieć. Potem jak wypełnisz karte zostawiasz w sekretariacie lub na oddziale u Cioć :) ale nie pytałam się kiedy te szczepienia ruszają nie było czasu w pon powinnam się dowiedzieć więcej.

Ja w końcu doczytałam, Bartusia coś brzusio bolał bo sie budził chyba ze 3 razy od 19 ale przytuliłam go i polulałam i zasnął zobaczymy jak nocka pójdzie. Fb pewnie nie nadrobie. ale jak co mam środe wolne i chetnie pójdę z wami. ja nastepny tydzien 9 - 17 ale cóż cza pracować. Dzisiaj byłam w biedronce i kupiłam sobie kosz na śmieci zamykany. Nigdy nie mam czasu po pracy bo śpieszę się do domu do Bartusia żeby zdążyć przytulić sie do szkraba.

A jutro mam plana na basen z malym ale jeszcze nie wiem na jaki pewnie na batorego.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny mam do odsprzedania HappyBon o wartości 50 zł na 2 wejscia nieograniczone na sale zabaw z MykSmyku na ulicy Polanka 16 w Poznaniu. Moj synek dostał to na imieniny, ale niestety nie mamy mozliwosci pojechania tam (bo za daleko i mam zagrozona ciaze). Kupon jest ważny do 3 stycznia. Mozna byloby go odebrac w okolicach Parku Wilsona miedzy 10 a 17. Jeśli ktos chętny proszę o priva. Mam nadzieje ze sie ktos znajdzie, szkoda tego wyrzucac. Cena oczywiscie nizsza, tak zeby pokryla inny prezent.
 
hej hej ale pustki... no nic wpadam się przywitać i powiedzieć że imprezka była suuuper dawno tak super się nie bawiłam :))) koło 6 poszłam spać :)) ale do szkoły nie poszłam:-psił brakło...
 
witam się i ja, podczytuję Was ale jakoś nie mam nic do napisania :-/ niestety cały czas praca, praca i praca :-/ ritka odpukać zdrowa :-)
 
witam po weekendowo..... :tak:

An,Poziomka, jeżeli piszecie o szczepieniu na pneumokoki w żłobku to one najprawdopodobniej zawsze są na jesień, moi obaj chłopcy załapali sie na nie we wrześniu ( Kamil w tym roku,Kacper w 2007) faktycznie po ukończeniu 2 lat,.... :tak:był wyznaczony dzień na szczepienie, zostawiało sie książeczkę , przychodził lekarz, badał dzieciaki i decydował o szczepieniu, :tak:Kacperek był nie dopuszczony to szczepionke dostałam do domu i jak był zdrowy to zaszczepiłam go u swojej lekarki.... :tak:

Skrzat i jak żyjesz po tym weekendzie, bo działo sie oj działo....:tak:

Tygrynka, a jak u ciebie samopoczucie, mam nadzieje, ze @ odpuściła... :tak:

Liliou świeczki zdmuchniete....:-)
 
reklama
Hej kochane
witam w poniedziałek z pracy :-( dziś mi się koszmarnie nie chce pracować !!! Mam lenia większego niż zwykle, chce urlopu!!!!
Widzę że weekend był aktywny bo mało postów oj mało :-)
Jarzebinka na posterunku pewnie w pracy tak jak ja!!!
Tygryś dam znać jeśli dotrę do biblioteki to ci książki podrzucę :-)
Dziś na znak protestu będę się obijać w pracy!!!!
 
Do góry