reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

jarzębiinka dobrze, że za Tobą ten typ nie szedł, boszzz aż strach!
Ilonka miło było wrescie poznać:D
Tygrynka a z tą wargą to ale "łobuzica: z teh 4latki:p
ja tam uważam że do japońskiej zbyt szybko powracać nie musimy::p Prawda Rikapa:D:D

a co ten typ wyprawiał?? opowiadajcie dziewczyny :D
to Wy z Iloną się dopiero spotkałyście?? wow :D
oj łobuzica, łobuzica, jak widziała, że Seba nie puszcza krzesełka (z którego go najpierw zepchnęła :D), to mu nim rąbnęła prosto w twarz, dobrze że nie trafiła w oko :/
to na wigilijne idźmy na słodkie czy gdzie indziej, a na sushi umówimy się tylko tą grupą która lubi żeby innych nie męczyć :)
ładnie Ci Basia dzisiaj wytrzymała, dzielna!

Tygrynko moze byc piatek:-)

a w jakich godzinach? nam najlepiej ok 12:30 bo wtedy zostaniemy sami z Sebą :)

A była ktoraś kiedyś w czerwonym sombrero w kinepolis? Fajny klimacik i smaczne jedzonko,kuchnia meksykańska;-) Jest jeszcze fajna knajpka w tym stylu w ktorejś z uliczek od starego rynku ale nie mogę przypomnieć sobie nazwy,dobrą sangrię tam podają.:-D

Aga!! nie czytasz mnie na fb :p ja chciałam organizować właśnie meksykański/hiszpański wieczór (zgadnij czemu :p) i właśnie mówiłam o The Mexican (to ta niedaleko rynku), ale zostałam zgaszona :p kiedyś jak tam podawali szarlotkę to gasili światło i do stołu podawał ją zorro ze świeczkami, nie wiem czy nadal tak jest :D a Czerwne Sombrero też bardzo lubię :) i co kupiłaś na parapetówkę?

na dzisiejszym kursie masakra, kompletnie nie mogłam się skupić, taka zmęczona byłam, ale w sumie dzisiaj ciężko było - zmiana kroków (wszystko co się nauczyliśmy dzisiaj w lustrzanym odbiciu, nogi się wszystkim plątały :D), taniec ze zmianą partnerów, nauka prowadzenia przez faceta - tutaj to już nam w ogóle nie szło, ja zawsze próbuję prowadzić i nie potrafię się tego oduczyć, ale chyba w końcu są jakieś perspektywy na zmianę ;) Seba nie spał tylko na nas czekał, teraz padli razem chłopaki... diabli wzięli nasze sukcesy z zasypianiem o 20 :/ od jutra znowu bez drzemki, tylko myślę jak za tydzień zrobić, bo kurs jest tak że nie ma nas w domu 20-22:30 :/
 
reklama
na sushi umówimy się tylko tą grupą która lubi żeby innych nie męczyć :)

kiedyś jak tam podawali szarlotkę to gasili światło i do stołu podawał ją zorro ze świeczkami, nie wiem czy nadal tak jest :D

Tygrynka no ładnie wymysliłaś jak się mnie pozbyc ze spotkań:p chodząc na Sushi:p :tak:
Co do Mexicany to Zorro latał z sernikiem chyba:D

A ja dzisiaj mykam do kumpeli, więc przed 11 wychodzę, zaraz idę się ubierać i śniadanko młodej, już mi się pomału pomysły sniadaniowo/kolacyjne kończą...a wy co dajecie dzieciom???
Miłego dzionka dla wszystkich!
 
paroweczka z ketchupem, chlebek z czekoladą, platki z mlekiem...kanapka z szynką...czasami chce suchą bułę :/ kokalko...


a tak w ogóle to dżemdobry!:-D
 
hej laseczki :-)
witam z pracy jest chwilka czasu na kawkę i BB :-)
Tygryś wczorajszy film nawet sympatyczny :-) trochę do pośmiania trochę do popłakania ogólnie polecam :-) doskonały na babskie wyjście :-) Współczuje przeżyć w przychodni, łobuziara jakaś ta dziewczynka!! No czasem tak bywa :-( dobrze że nic gorszego się nie stało :-) i Seba dzielnie odparł atak!!!
Skrzat pięknie Basia ci wytrzymała:-) Miłej wizyty u kumpeli :-)
Filona dżemdobry bardzo!!! Widziałam fotkę Filipa na Fb korona bardzo udana!!!
Ja byłam wczoraj w kinie posikana bo najpierw R. wysłał mi eskę że jest masakra ( w sensie ze spaniem Luli) a później dostałam mmsa moja córcia goluteńka w łóżeczku stoi z uśmiechem i popdpis R. "było cicho już myślałem że śpi, jednak nie!!" uśmiałąm się ze sprytu mojego dziecka !!! Rozebrała się całkowicie z pieluchą włącznie :-D:-D:-D
wracam do pracy miłego dnia
 
Kozaczino hahhaha dobre. a powiem Ci ze moze cos sie dzieciaki zgadały z tym rozbieraniem, bo mój Fil tez sie rozebral do naga przyszedl do mnie i powiedział ze potrzebuje chusteczkę, bo ma babola;/ pozniej stwierdzil ze on nie chce spac w spodniach, bo on musi cos przy ... zrobić;/ hehehhe
 
heja

ja wracaja z Karola mowilam ze do Mexicany trza było iść:tak::-D
ale ta knajpka w Kinepolis tez jest podobno całkiem całkiem

Kozaczino ale asiorka z Luli:-D
Tygrynka niezla terrorystka z tej małej...:cool:

my bylismy z Ł. od rana na giełdzie. Moj luby to w swoim żywiole. On kochanozdobki swiateczne i wszelkie dekoracje:szok::-Dja oczywiscie wiecznie nie moglam sie zdecydowac to na końcu wkurzony " kupimy cos wkoncu do cholery":p he he
teraz leze bo cos mnie kłuje w piiiiiiiiiii
 
hej hej
tygrynka ale akcja:szok:
Marcia niezły jest twój Ł mój tam ucieka od dekoracji i tylko mnie opieprza że będzie się kurzyło (on zawsze sprząta kurze hahahaahahah) a jak się czujesz??
Kozaczino padłam:)))))) hahahah

Ja po kawce teraz farmę opitloę i tyle ;p zośka śpi, potem jakiś obiad po 17 będzie m a jutro na imprezę.
 
Ja byłam wczoraj w kinie posikana bo najpierw R. wysłał mi eskę że jest masakra ( w sensie ze spaniem Luli) a później dostałam mmsa moja córcia goluteńka w łóżeczku stoi z uśmiechem i popdpis R. "było cicho już myślałem że śpi, jednak nie!!" uśmiałąm się ze sprytu mojego dziecka !!! Rozebrała się całkowicie z pieluchą włącznie :-D:-D:-D

u mnie ostatnio było podobnie.... do spania młodszego przebiera M, i tak jakoś wyszło, ze go przebrał i położył wiec nie widziałam co i jak, a jak weszłam do pokoju aby go przykryć, spał tylko w pieluszce i ze zdziwieniem pytam M dlaczego nie ubrał go w piżame i okaząło się, że tez sam sie rozebrał.... :tak:

Marcia, mój tez nie przepada za takimi zakupami.... :tak:a jak Nikoś po nocce... lepsza była .... :tak:

Ankha, teraz pozostaje na zamknięty plac zabaw,może uda sie kolejne wyjście, w Malcie już byłyśmy.... :tak:
 
reklama
Tygrynka no ładnie wymysliłaś jak się mnie pozbyc ze spotkań:p chodząc na Sushi:p :tak:

ależ skąd :-p pewnie że możesz przyjść, np wino wypić i lody zjeść :-D mi chodzi o to, że ja z sushi nie zrezygnuję i na pewno się z dziewczynami wybierzemy, a jak ktoś do nas dołączy i więcej nas będzie, to tylko lepiej :tak:

Koza dzięki za info o filmie, w takim razie się wybierzemy z T :tak: mamy 2 wyjścia do kina do 23 grudnia do wykorzystania i kompletnie nie wiemy na co iść :eek: nieźle Lula wymyśliła, spryciara mała :-D

Ankha teraz to pozostają tylko place zabaw zamknięte, ale też są bardzo fajne :tak:

Marciaa ale masz fajnie z Ł! ja uwielbiam wszelkie dekoracje świąteczne, ile ja bym dała, żeby mój tak chętnie kupował :-D u mnie co prawda tragedii z tym nie ma, ale szału też nie, po prostu: "weź co chcesz"... no to chcę wszystko :-p

ja dzisiaj kompletnie bez humoru, nawet do komputera nie chciało mi się zaglądać, ale muszę sprawdzić kiedy mam fryzjera no i oczywiście wlazłam na bb i fb... ale już sobie idę, miłego wieczoru!
 
Do góry