reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

helo!

dzieki za miły wypad na srode sie pisze
mam neta kumpela uratowala wszystko
narazie musze spadac malego polozyc ale se poczytam was i popisze i ponagrywam programy do kompa

pozdrowka
 
reklama
Hej wieczorkiem :-)
Lula właśnie się położyła ciekawe czy dzisiaj będą jakieś akcje z rozbieraniem!! Ale jak widzę nie tylko moje dziecię takie zdolne :-)
Skrzat ja to już żadnym autobusom nie wierzę !!!
Marcia faktycznie to rzadko spotykana zaleta u samców żeby takie zakupy lubili:-) gratulować ;-)
Tygryś co z humorkiem??
Idę Dextera obejrzeć :-) miłego wieczoru
 
witam piątkowo...

Kasia...świętujesz dziś imieninowo.... jak tak to wszystkiego najlepszego.... :tak:

mój M wczoraj zaplanował wieczór z lampką winka i jak na złość młodszy wogóle nie miał zamiaru iść spać, zazwyczaj juz o 20.00 śpi a wczoraj i o 21 były problemy, ale w końcu sie udało i wieczór tez sie udał....:tak:

miłego dnia życze.... a zapowaida się słoneczny.........:laugh2::-D:laugh2:
 
Witam :)

Wszystkim naszym Kaśką wszystkiego co najlepsze :tak: i oczywiście pociechy z dzieci :-p:tak:

Koza
jak tam rozbieralska Lula??

An
dobrze ze wszystko udało sie odzyskać :)
 
Lilou a dla Ciebie też moc najserdeczniejszych życzeń w te kolejne 18-ste urodziny......:tak::-D:tak: zdrówka szczęścia pomyślności,pociechy z dzieciaków,zadowolenia i spełnienia marzeń :tak::-D:tak:
 
Hej!

No i dopadło mnie przeziębienie.Wrrr leżę w wyrku,mama wzięła małego na spacer,później będzie miał drzemkę,później M wstanie po nocce więc jakoś przepękamy,jutro muszę iść do pracy na 8 a wieczorem parapetówka u przyjaciół i muszę być zdrowa!

Dla wszystkich Kaś wsio naj:-D
Tygrynka Mam nadzieję że dziś już lepszy humorek

Sorka nie mam sił pisać więcej,miłego dnia.
 
witam się
Dla "kasiek" Wszystkiego co najlepsze!!

Moje dziecko chyba dziś spać nie będzie... chociaż jest w śpiworku na łóżeczku ale gada jak najęta już ponad godzinę, m zaraz będzie-zjemy obiad i pakujemy młodą jedziemy tylko zapisać m na exam do Wordu i do babci;-) i na 20 biba:-D a jutro od rana w szkole:eek::baffled:
 
reklama
Yo

Lilou sto lato babo!:) Kiedy oblewamy Twoj dyliżans nowy?
Kaskom naju naju z okazji imieninek:tak:

młody mi spi od 12.40 :) czekam az wstanie obiad wkoncu dostanie bo jedzie na jogurcie gagatek:eek: potem musze jechac odebrac fotki bo musze zrobic album z sesji ciazowej :) dzis bylismy w urzedzie zalatwic nazwisko dla Frankiego:-)
a weekend ciekawy bo tescie wpadaja na nocke z rana musze ciasto marchewkowe zrobić zobaczymy czy ywjdzie bo 1 raz robie

no nic brykam:p
 
Do góry